איך זה עובד מחשבון הלוואה מידיית?

מחשבון הלוואה

איך זה עובד מחשבון הלוואה מידיית?

מחשבון תשלומי הלוואות הוא כלי שימושי לחישוב התשלומים החודשיים הנדרשים (או כל תדירות אחרת) לאחר לקיחת הלוואה הדורשת תשלומים שווים. לדוגמה, אתה יכול להעריך את תשלום הרכב או תשלומי המשכנתא שלך. אנו מציגים גם את נוסחת תשלום ההלוואה ומציגים מדריך מעשי שעוזר לך להבין כיצד לחשב תשלום חודשי על הלוואה.

חוץ מזה, אתה יכול לקרוא על מה זה פריסת תשלומי הלוואה כדי שתוכל לראות בפירוט כיצד תשלומי ההלוואה בנויים.

אם אתה מחפש הלוואות מיידיות, אתה יכול לבדוק את מחשבון השוואת ההלוואות שלנו, שיכול לתת לך תמיכה מצוינת בבחירת האפשרות הטובה ביותר. לחלופין, אם אתה שוקל להשעות את ההחזר שלך, תוכל ליישם את מחשבון התשלומים הדחויים שלנו כדי לראות כיצד דחיית ההלוואה תשפיע על העלויות ועל לוח הזמנים שלך.

בדקו זכאות להלוואה דיגיטלית

כיצד מחשבון הלוואה יכול להיות שימושי עבורך?

כאשר אתם מתכננים רכישה, אך אתם מבינים שאינכם יכולים להרשות זאת לעצמכם מהחסכונות או ההכנסה שלכם (לחילופין אתם עומדים לקבל החלטת השקעה הדורשת תמיכה כספית), הדרך הפשוטה ביותר להשיג את הכסף הדרוש היא לפנות לבנק עבור הלוואה. אם אתם נמצאים במצב כזה, כנראה שאחד הדברים הראשונים שעולים לכם לראש הוא האם תוכלו לבצע את התשלומים הנדרשים (או במילים אחרות, תשלומים) מההכנסה שלכם. כדי לפתור את החידה הזו, עליך לענות על השאלה המכרעת: מה יהיה תשלום ההלוואה שלי?

עם מחשבון תשלומי ההלוואה שלנו, תוכל לחשב במהירות את סכום הכסף שאתה צריך להקדיש להחזר ההלוואה לאורך תקופת תשלום. מחשבון זה גם יעניק לך את הסכום הכולל שאתה צריך להחזיר במהלך כל תקופת ההלוואה. לחילופין, תוכל להשתמש בו כדי לחשב את סכום ההלוואה מתשלומי ההלוואה.

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי - loan4me

נוסחת מחשבון הלוואה

לפני שנמשיך הלאה, חיוני לדון בכמה תנאים ספציפיים שאתה עלול להיתקל בהם כשאתה שוקל לקחת הלוואה. בהמשך, תוכל להכיר את הביטויים הללו כך שתבין יותר את המושג הלוואה.

סכום ההלוואה: זהו סכום הכסף (המכונה גם הקרן) שבנק (או כל מוסד פיננסי אחר) מלווה, או להיפך שאדם לווה. במילים אחרות, זהו הסכום שהלווה מסכים לשלם למלווה כאשר ההלוואה מגיעה לפירעון, לא כולל ריבית.

שיעור שנתי: זהו שיעור הריבית (נקרא גם ריבית נומינלית או ריבית מצוטטת) המצוטט על ידי בנקים (או גורמים אחרים). כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את שיעור האינפלציה הצפוי בעת בדיקת שער מצוטט: ככל ששיעור האינפלציה גבוה יותר, הריבית הריאלית נמוכה יותר; כך הנטל האמיתי שנוצר מהריבית פוחת.

תקופת תשלום: בהקשר שלנו, זה מתייחס למסגרת הזמן שההלוואה תימשך אם תשלם רק את התשלומים המינימליים הנדרשים בכל חודש. לדוגמה, משכנתא בריבית קבועה ל-20 שנה היא בעלת טווח של 20 שנה. להלוואות לרכב יש לרוב טווח של 5 או 6 שנים.

תקופת תשלום: היא מתייחסת לתקופה הספציפית שבה הלווה מחויב לבצע את תשלומי ההלוואה.

שיעור תקופתי: זהו שיעור הריבית שגובה מלווה או המשולמת על ידי הלווה בכל תקופת תשלום. זה יכול להיות שנתי (במקרה זה שווה לשיעור השנתי), חצי שנתי, לרבעון, לחודש, ליום, או לכל מרווח זמן אחר. לדוגמה, בנק עשוי לגבות 2% לחודש על הלוואות בכרטיס האשראי שלו, או שהוא עשוי לגבות 1% מדי רבעון בהלוואה. כדי לקבל את הריבית התקופתית יש לחלק את הריבית השנתית במספר התשלומים בשנה. למשל במקרה של תשלום חודשי בשיעור שנתי של 6% הריבית התקופתית השווה ל-6% / 12 = 0.5%.

תשלום הלוואה: זהו סכום הכסף אשר נדרש להחזיר על ידי הלווה עבור כל תקופת תשלום. ברוב המקרים הכסף הלווה מוחזר בתשלומי הלוואה (תשלומים) בסכומים שווים לאורך תקופת התשלום. סוג זה של בניית הלוואה נקרא הלוואה מופחתת.

קראו עוד על הלוואות אקספרס.

פריסת תשלומי הלוואה/פריסת הפחתה: כל תשלום הלוואה מורכב משני חלקים: חלק ריבית וחלק מהחזר הקרן. חלק הריבית גבוה יותר בתחילת תקופת ההלוואה, אך הוא יורד ככל שיתרת ההלוואה יורדת, במילים אחרות, ככל שההלוואה הוחזרה יותר, כך חלקה של הקרן בתשלום גבוה יותר.

בחברת loan4me מגייסים הלוואה ללקוחות כל הבנקים.

לאחר מסע מהיר בטרמינולוגיה פיננסית, נוכל לבנות את נוסחת תשלום ההלוואה המיושמת במחשבון ההלוואה שלנו.

חשוב לציין כי נוסחת תשלום ההלוואה מבוססת על בניית הלוואה מופחתת בתשלומים שווים כאשר סכומי הריבית מחושבים לאחר הקרן שלא שולמה. הסוג השני של בניית הלוואה על בסיס ריבית דריבית כאשר סכומי הריבית מתווספים ליתרת הקרן לאחר כל תקופה ספציפית המתאימה לתדירות הדריבית.

כיצד לחשב תשלום חודשי על הלוואה

כעת, כאשר אתם מכירים את  חישוב הפיננסי המשמש בבניית הלוואות ועם נוסחת תשלום ההלוואה, בואו נראה כיצד לחשב את תשלום ההלוואה באמצעות דוגמה פשוטה. נניח שאתם עומדים לקנות רכב חדש והחיסכון שלכם לא מספיק כדי לשלם את מלוא המחיר. כדי להשיג את הסכום החסר החלטתם לפנות לבנק המציע לכם הלוואה אישית של 100,000 שקל בריבית של 6%, המוחזרת מדי חודש בעוד 5 שנים. אתה יכול בקלות להוסיף נתונים אלה למחשבון הלוואה שלנו:

סכום ההלוואה: 100,000 שקל
שיעור שנתי: 6%
מספר שנים: 5
תדירות: חודשית (מספר תשלומים בשנה = 12)

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים