איך להגדיל את ההכנסה שלך?

להגדיל את ההכנסה שלך

איך להגדיל את ההכנסה שלך?

האם אתה מחפש למקסם כל משכורת ולסחוט כמה שאתה יכול מההכנסה שלך? עם כמה התאמות לאורח החיים ולכספי שלך, תוכל להגדיל את כמות הכסף שאתה מכניס מדי חודש ולשמור על הכנסה בריאה.

יצירת הכנסה נוספת

שוחח עם המעסיק שלך על העלאה בשכר. אחת הדרכים הישירות ביותר להגדיל את ההכנסה שלך היא לדבר עם הבוס שלך על העלאת שכר. למרות שזו יכולה להיות שיחה מסובכת לקיים, אם אתה מרגיש שאתה עושה עבודה טובה בעבודה והשקעת שעות ארוכות, אולי הגיע הזמן לבקש תקלה בשכר.

שקול עד כמה תפקידך בחברה או בעסק בעל ערך, מערכת היחסים שלך עם הבוס שלך ומערך הכישורים שאתה מספק לחברה. אם אתה עובד באותה חברה יותר משנה, עשית עבודה מצוינת וקיבלת ציון טוב בביקורות הביצועים שלך, ייתכן שיש לך סיבה טובה להעלאה.

איך עובדות הלוואות מובטחות

לפני שאתה מבקש העלאה, עליך לעשות מחקר על מדיניות השכר של החברה שלך ולוודא שיש לך מספיק מינוף כדי להצדיק העלאה. עליך גם להכין רשימה של ההישגים, היכולות שלך ולפרט את היסטוריית העבודה שלך. זה ייתן לך מידע אובייקטיבי שתוכל להשתמש בו במהלך השיחה שלך עם הבוס שלך על העלאה בשכר.

עשה עבודה עצמאית או עבודה חלקית. אם המחאת השכר שלך לא ממש חותכת אותו, שקול להגדיל את ההכנסה שלך על ידי ביצוע עבודה עצמאית מחוץ לעבודת היום שלך. קח עבודות מזדמנות למשפחה או לחברים שיוסיפו כספים לחשבון הבנק שלך. זכור שכל אגורה שאתה מרוויח הוא שקל אחד נוסף עבור ההכנסה הכוללת שלך.

עוד על: איך לעשות תכנון פיננסי משלך?

לדוגמה, ייתכן שיש לך כישורי נהיגה טובים ורישום נהיגה נקי.

ייתכן שתרצה לשקול לקחת תפקיד נהג במשרה חלקית כדי להשלים את ההכנסה שלך, לעבוד בסופי שבוע כדי להסיע מכוניות חדשות לסוכנויות או להסיע לקוחות דרך חברת נהגים.

פתח עסק צדדי. חשבו על מיומנויות או יכולות שתוכלו לתעל לעסק צדדי בר-קיימא. זה יכול להיות עסק צדדי של גינון או גינון, או עסק לכתיבה עצמאית. נסו למקסם את הכישורים שלכם ולהפוך אותם לעסק ייחודי. זכור שניהול עסק משלך ידרוש השקעת זמן וכסף משמעותית, בנוסף לעבודה הנוכחית שלך.

פתיחת עסק משלך יכולה להיות מלחיץ וקשה לקיים, אז אולי תרצה לשמור על העבודה הנוכחית שלך בזמן שאתה מוציא את העסק הצדדי שלך לדרך.

בדקו זכאות להלוואה: הלוואה דיגיטלית.

משקיעים את הכסף שלך

צור מקורות הכנסה פסיבית. הכנסה ממקורות פסיביים הן השקעות שיוצרות הכנסה עם מעט מעורבות וזמן ממך. זה יכול להיות תמלוגים מפרסום ספר, שיר או יצירת אמנות, רווחים משותפות עסקית שבה אתה משקיע שקט, או הכנסה מנכסים להשכרה.

שקול להשקיע בנכס להשכרה, רצוי בכמה יחידות רב משפחתיות ולא בבית חד משפחתי אחד. למרות שנכס להשכרה יכול להיות השקעה גדולה מראש, ההכנסה הפוטנציאלית שנוצרת מהשקעה זו עשויה להיות משמעותית. בקש מחבר או שותף עסקי להשקיע איתך בנכס להשכרה וליצור הכנסה פסיבית להשלמת ההכנסה הקיימת שלך.

הלוואה מיידית במזומן

רכישת מניות ואג"ח. מניה מייצגת נתח בחברה. כאשר אתה בעל חלק במניה, אתה בעל חלק בחברה ויש לך תביעה על כל נכס וכל אגורה ברווחי החברה.[6] איגרת חוב היא IOU פיננסי מחברה או מהממשלה. חברות וממשלות מנפיקות אג"ח כדי לממן את פעילותן השוטפת או למימון פרויקטים ספציפיים.

כשאתה קונה איגרת חוב, אתה מלווה את כספך למנפיק, בין אם זו חברה או גוף ממשלתי, לתקופה מסוימת. בתמורה מקבלים ריבית על ההלוואה, ומקבלים את מלוא סכום ההלוואה בחזרה או בתאריך מסוים (מועד הפירעון של האג"ח) או בתאריך עתידי לפי בחירת המנפיק. לדוגמה, אם אג"ח מוערכת ב-1,000 שקל, ומשלמת 7% בשנה, יש לה ערך ריבית של 70 שקל.

אתה יכול להשקיע במניות ובאג"ח על ידי קנייתם בנפרד או על ידי קנייתם באמצעות קרן נאמנות. קרן נאמנות היא אוסף של מניות, אג"ח או שווי מזומנים, או שילוב של שלושתם.

שוחח עם יועץ פיננסי על התמהיל הנכון של מניות ואיגרות חוב עבור התיק הפיננסי שלך. כשאתה צעיר ורק מתחיל להשקיע, כדאי לשים כסף במניות. הצמיחה הפוטנציאלית לטווח ארוך של מניות תעלה על הסיכונים. עם הזמן, ככל שאתה מתבגר, עליך להפחית את ההשקעה שלך במניות. אג"ח פחות תנודתי והן השקעות טובות לטווח ארוך. עם הזמן, ככל שאתה מתבגר, הגדל את ההשקעה שלך באג"ח.

היזהר מהשקעה בנכסים קשים כמו נדל"ן או זהב. אלו נכסים לא יציבים ובלתי צפויים שיכולים להיות קשים לניהול.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שקול להשקיע במניות פני. מניות פני הן מניות הנסחרות בציבור בעלות מחיר נמוך מאוד למניה, בדרך כלל מתחת לחמישה דולר ולפעמים פחות מדולר. הם מונפקים לרוב על ידי חברות קטנות ופחות מבוססות וניתן לרכוש אותם בזול מאוד. עם זאת, מניות פני עשויות להיות השקעות מסוכנות מכיוון שהן אינן נסחרות בבורסות הגדולות (NASDAQ או NYSE) וייתכן שיהיה קשה לסחור בהן לאחר רכישתן.

מניות פני טובות לרווחים לטווח קצר ולא כהשקעות לטווח ארוך. לפני שאתה משקיע בחברה, עליך לחקור אותם באינטרנט כדי לקבוע אם הם שווים את רכישת המניות. לאחר מכן תוכל לפתוח חשבון בשירות תיווך מקוון ולהתחיל לרכוש ולסחור במניות אגורה.

כדי להרוויח עם מניות פרוטה, תצטרך לעקוב באופן קבוע אחר המניות שלך כדי לבצע עסקאות מהירות במחיר הגבוה ביותר. היזהרו ממניות "שאיבה וזרוק", שהן מניות הונאה שנשאבות עד למחיר מניה גבוה, ומפתות אתכם להשקיע, רק כדי לקחת את הכסף שלכם ולהשאיר אתכם עם מניה שאין לה ערך אמיתי.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים