איך להעביר את העסק לשלב הבא

איך להעביר את העסק לשלב הבא - loan4me

זה הזמן לקבל את פני השנה החדשה, 2022 !!

השנתיים האחרונות היו קשות לכל העיסוקים. בנוסף, טייקונים עסקיים וגם לעסקים קטנים, זה אנחנו יכולים לומר בלשון המעטה. בינתיים, תחילת שנה זו מביאה הזדמנויות נפלאות להתחלה חדשה יחד עם חגיגה.

לצורך כך, אנו מספקים הלוואה דיגיטלית מיידית עם תוכניות ידידותיות ללקוח.
ראשית, זה זמן מצוין לקבל את היבטי הצמיחה של העסק שלך.
שנית, הגיע הזמן להעביר את השווי הנקי שלך לדרך חדשה.
לכן, על ידי מעקב אחר כל התופעות, תוכלו לשדרג את העסק שלכם ב-2022.
איך אתם רוצים לתכנן את השנה שלך?
באופן כללי, ריכזנו רשימה של 6 האסטרטגיות המובילות שלנו לעסקים קטנים. עליו אולי עוד לא חשבתם.
באופן ייחודי, התמקדנו בחלק מהאזורים שניתן להזניח בשלב התכנון. יתר על כן.

עכשיו בואו נספק לכם כמה טיפים בסיסיים להשגת עתיד טוב יותר בשנת 2022. במילים אחרות, עם הטיפים המובילים לעסקים קטנים אלו תצליחו.

1. הגדרת יעד ברורה לעסק

תחילת השנה היא זמן מכריע עבור עסקים קטנים להגדיר יעדים חדשים, אז המטרות שתציבו אמורות להוביל אתכם להצלחה. יתר על כן, הקפידו לבנות את הגמישות להתאמה כדי למנוע כל מצוקה.

המטרה שהצבת צריכה להיות ברת השגה. לצורך כך, מפה את השלבים השונים בתהליך קביעת היעדים. עם זאת, תהליך נהדר שמכובד היטב פותח על ידי הפרופסורים גארי לאת'ם ואדווין לוק. מי פרסם, 'תיאוריה של הצבת יעדים וביצוע משימות'. במחקר זה, הם הדגישו 5 עקרונות מפתח. אשר נדרשים להגדרת יעדים אפקטיביים. ויש סיכוי הרבה יותר גבוה להיצמד אליהם. באותו אופן, העקרונות הללו חשובים באמת בכל תחום בחיים כמו לעסק.

איך להעביר את העסק לשלב הבא

5 העקרונות הללו הם:

  1. בהירות: ראשית, ודא שהמטרה שלך מוגדרת היטב וברורה. כמו כן, אין מקום למטרות מעורפלות או לא ברורות אם אתם רוצים להצליח. יתרה מכך, כל סוג של בלבול ופחות נחישות יכולים לגרור אותך רחוק מהחלום שלך.
  2. אתגר: שנית, המטרה צריכה להיות מספיק מאתגרת כי יש משהו ענק. כך שכשאתה משיג את זה, בינתיים אתה מרגיש שהשגת משהו. לכן, אתה לוחם.
  3. מחויבות: ככל שתצטרכו לוודא שאתם מחויבים בלב שלם ובלעדי למטרה שלכם. לכן, יהיה לך סיכוי גבוה יותר להצליח. מצד שני, אכפת לך מאוד מהמטרה שלך. עם זאת, לא משנה מה הם המצבים והנסיבות, אל תרחיק את המיקוד שלך.
  4. משוב: יתר על כן, קבל משוב מהסביבה שלך ומאנשים הקשורים לעסקים. לאורך הדרך כדי להיות בטוחים שאתם במסלול הנכון ובקצב להגשמת המטרות שלך.
  5. מורכבות המשימות: לבסוף, כדי להשיג את היעד שלך אתם צריכים לפרק את המשימות שלך למשימות קטנות יותר שניתן לנהל. כך שתוכלו להתמקד בקלות באחד בכל פעם. עם זאת, נסו למלא את אלה הראשונים שהם קשוחים יותר מכיוון שהרוח שלך גבוה בהתחלה.

2. תוכנית עסקית רציפה

מעל הכל, תכנון חיוני לעסק צומח ומצליח בריא. מכיוון שהוא נותן לעסק מרחב פתוח להסתכל ולהעריך מה עבד ומה לא מהחלטות העבר. לדוגמה, מה שרוב הטייקונים העסקיים עושים הוא ליצור תוכנית עסקית אחת לא גמישה לשנה. לפיכך, זה יכול להיות מועיל. עם זאת, לפעמים זה יכול להיות מגביל. אבל על ידי תכנון אסטרטגיה כזו הם מחויבים לעשות מה שטוב להם, ללא קשר לקושי. עכשיו נשאלת השאלה,

מדוע כדאי לתכנן רק פעם בשנה במהלך מפגש תכנון ההחלטה לשנה החדשה של העסק שלך?

מעל לכל תכנון שנתי יספק לך חזון לכל השנה, כך שתוכלו לבנות אותו במשימות השבועיות שלך מפגישת בדיקת תוכניות מתמשכת. באופן דומה, זה נותן לך הזדמנות לקבוע כיוונים חדשים, אסטרטגיות לשווק, לסקור ולהתאים יעדים ישנים עם יעדים חדשים כדי לשמור על הצוות שלך על המסלול וכן להמריץ על בסיס שבועי. עם זאת, הפיכתה לתוכנית עסקית שנתית תעזור לך ולצוות שלך להיות זריזים וגמישים יותר כאשר מתעוררים בעיות. כמו כן, גישה זו תסייע למנוע טעויות יקרות, כתוצאה מכך, היא גם תשמור על העסק הקטן שלך ממוקד ובדרך להשיג את החלטותיך לשנה החדשה.

3. מחקר שוק לעסקים

שלישית, מתי הייתה הפעם האחרונה שעשית מחקר שוק לגבי המוצרים והשירותים שאתה מציע. המתחרים העיקריים שלך או הצרכים הנוכחיים של קהל היעד שלך. ניתוח שוק ומתחרים יכול לעזור לזהות סיכונים והזדמנויות כלשהן. זה גם עוזר לך להישאר לפני המתחרים. באופן דומה, מגמות שוק ובנוסף לכל יסודות הקשורים לתעשייה כדי להבטיח את המוצרים והשירותים שלך. לכן, ודאו שהם עומדים בעקביות בסימן של חריגה מציפיות הלקוח.

לסיכום, בעזרת ביצוע הניתוח, תוכלו להגדיר את הצעת הערך והביצועים הייחודית של העסק שלך ומה עושה את העסק שלך שונה מכל שאר העולם. ראשית, אתם יכולים לזהות את כל החששות של מתחרים, כמו היכן הם עשויים להשיג ביצועים טובים יותר מהעסק שלך. שנית, זה גם יכול להגיד לך איפה המתחרים שלך נופלים, מה שעלול להציג פער שוק. על ידי הכרת העובדות אתם יכולים בקלות לבוא ולהגשים את הפערים. מה שהמתחרים שלך יצרו לאורך כל הדרך.

לכן, לבקש מהלקוחות שלך ביקורות על העסק שלך, גם יעזור לך להבין מה עלול להיות חסר והיכן נמצאים תחומי הצמיחה שלך. שלישית, קולו של הלקוח הוא אמת מידה שמתעלמת ממנה לעתים קרובות, שעל פיו אתה יכול למדוד את הצלחת העסק שלך. עם זאת, ישנן מספר דרכים שבהן תוכלו להשלים את מפגשי הסקירה הללו. לדוגמה, אתם יכולים להשיק סקר במדיה החברתית, יחד עם זה, אתם יכולים לפרסם פוסט ממומן בפלטפורמה אחרת. יתרה מכך, אתם יכולים לבקש משוב בסיום השירות שלך, כמו כן, על ידי מתן מבצעים ברכישה הבאה.

 

4. קידום שוטף של העסק שלך

ובכן לנהל עסק קשה ולבצע את כל המשימות יכול להיות אתגר עבור כל אחד. עם זאת, מבצעים תכופים לעסק קטן נופלים לתחתית רשימת המטלות. לכן, נדחף עוד ועוד למטה מכיוון ששיווק יכול להיות תרגיל מיתוג. כמו כן, מבצעים מושכים מאוד את הקונה. כל בעלי העסקים הקטנים יודעים שאם אתה רוצה למשוך לקוחות חדשים, שיווק הוא המפתח.

והכי חשוב, אחת מהמטרות העסקיות הקטנות שלך יכולה להיות העסקת מומחה שיווק. כמו כן, אתה יכול ליצור אסטרטגיית שיווק מוצקה כדי לשפר את הצמיחה שלך.

תכנן בצורה מושלמת את אסטרטגיות השיווק שלך לשנה הקרובה. שמירת כל התאריכים העיקריים כלולים. למשל חג פסח, חג פורים, פסטיבלים דתיים שייכים לכל קהילה. בעזרת שיווק יש לסקר אירועים מרכזיים של השנה. עם זאת, המדיה החברתית משחקת תפקיד יוצא מן הכלל בסוגים כאלה של מבצעים.

לכן, אתם יכולים להריץ הודעות שידור או מיילים לקונים הפוטנציאליים הקודמים. יתרה מכך, אתם יכולים למשוך תנועה חדשה על ידי הפצת פליירים ברחבי היישוב. יחד עם זה, הם יכולים לנהל קמפיין קידום מכירות סביב פרסום ללקוחות חדשים. כתוצאה מכך, זה יכול לעזור להסיר את הטרחה במהלך עונת החגים.

חוץ מזה, שכירת מומחה שיווק או סוכנות שיווק יצירתית תדרוש השקעה מראש. עם זאת, זה יכול להקל בהרבה. באופן דומה, מומחי שיווק מכסים את המבצעים של העסק שלך. אז אתם יכולים להתמקד במשימות החשובות יותר שלך.

כיום קל מאוד לראות את ההשפעה של קמפיינים שיווקיים. כך תדע מהר מה עובד ומה לא. במיוחד כשמריצים קמפיינים דיגיטליים בערוצים כמו פייסבוק או גוגל.

5. ניקוי עמוק של מערכות וציוד שוטפים

האם יש כנראה מחשבים מיושנים, מערכות תשלום או תוכנות, שהופכים את חייך לקדחתניים?

בין אם מדובר במחשב נייד ישן, יש לעדכן אותו. יש לכלול תהליך אוטומטי. ראשית, התקדם על ידי מתן עדיפות לכך. שנית, אולי יש צורך בתוכנה מעודכנת. אז זה, שיציג בפניכם את הביקוש הנוכחי בשוק. באופן דומה, כל דבר מיושן יכול להזיק לך יותר ממה שחשבת.

לכן, יש כל כך הרבה כלים ומערכות שיכולים להפוך את חייו של בעל עסק קטן להרבה יותר קלים. בגלל זה הוא עשוי לעמוד בכל החלטות לשנה החדשה. עם זאת, השקעה במערכת הזמנת תורים טובה ומהירה יותר או באפליקציית הזמנת הזמנות. לדוגמה, זה יכול להקל בהרבה על הלקוחות / הקונים שלך להיות איתך.

קבלת סדרה של אימיילים אוטומטיים או הודעות טקסט משודרות שנוצרות. לדוגמה, כאשר לקוח מבצע הזמנה פירושו שהלקוח מרגיש שמטפלים בו. לדוגמה, כיום המדיה החברתית משחקת תפקיד יוצא דופן בשיווק.

עם זאת, השקיעו בניקוי עמוק של המערכות והציוד הישנים והמיושנים שלכם. אתה יכול לעזור להקל על חיי העובדים שלך. כתוצאה מכך הלקוחות שלך מוכנים יותר לבחור בעסק שלך.

השקיעו יותר הון כדי לצמוח.

לעסק מצליח לא משנה אם הוא גדול או קטן. ראשית השקעות הון ממלאות תפקיד חיוני בצמיחה. על ידי הגדלת כמות הכסף המושקעת, אתה מספק נשימה חדשה לעסק שלך. יתרה מכך, כלל אחד חל כאן. אל תוציא ותוציא מהרווח שלך לפחות שישה חודשים. והכי חשוב, זה המפתח לעסק מצליח. כעת עולה השאלה.

 

איך מקבלים את הסכום להשקעה?

אנו נספק לך תוכנית הלוואות קלה לעסק הקטן שלך כדי להגדיל אותו. כאן יש לנו קטגוריות שונות כמו:

  1. הלוואה לעסקים.
  2. הלוואת לרכב חדש.
  3. הלוואה לכל מטרה.
  4. הלוואה ללימודים.

למעשה, לכל הבעיות שלך יש לנו את הפתרון. לסיכום, תוכנית ההלוואה הדיגיטלית שלנו היא דרך קדימה.

בloan4me אנו מתמחים בהלוואות לעסקים קטנים כדי לאפשר צמיחה. כתוצאה מכך, נוכל להגביר את העסק שלך על ידי מתן המימון הדרוש לך.

יש לנו אפשרויות הלוואה גמישות זמינות שקל להגיש בקשה להן. הם שקופים ומהירים עם עיבוד ותנאים קלים. בנוסף, אתה תמיד בשליטה על הכספים שלך. כדי לגלות איזו הלוואה הכי תתאים לצורכי העסק שלך.

 

בדקו זכאות להלוואה מיידית בטופס הדיגיטלי שלנו

עברו לדף הבית: הלוואה מיידית.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים