איך להתחיל חיים חדשים בלי כסף?

להתחיל חיים חדשים בלי כסף

איך להתחיל חיים חדשים בלי כסף?

להתחיל חיים חדשים בלי כסף יכולה להיות הזדמנות מצוינת לקבל החלטות והחלטות מרעננות. עם זאת, לעשות זאת ללא כסף יכול להוות גם קצת אתגר. כדי להפיק את המרב מהחיים החדשים שלך, התחל ביצירת רשימה של מטרות ושמירה על חשיבה חיובית. למד עוד על חיסכון והרגלי ההוצאות שלך. קבל עבודה כדי להביא הכנסה נוספת ופנה לחברים ובני משפחה שלך לסיוע, במידת הצורך.

להחליט איך אתה רוצה לחיות

היה ברור למה אתה מתחיל מחדש. הקדישו זמן לקביעה אם אתם יוצרים חיים חדשים מתוך צורך או רצון. אם זו בחירה המבוססת על צורך, אז תרצה לזהות אילו שיפורים בחיים תצטרך לעשות גם כן. אם אתה מקבל החלטה מתוך חוסר, אז שקול היטב איך נראים החיים האידיאליים שלך.

לדוגמה, אם אתה מתחיל חיים חדשים כי אתה צריך קצת מקום מבני משפחה שליליים, אז אתה עשוי לכלול הגבלת מגע עם אנשים אלה כחלק מהתוכניות שלך.

לחלופין, אם אתה מתחיל חיים חדשים כי אתה רוצה אתגר וקצת התרגשות, אז אתה יכול לשקול להציב את עצמך בנסיבות חריגות, כגון חיים במדינה זרה.

הלוואה ברגע

ערכו תוכניות מעבר, במידת הצורך. ייתכן שתצטרכו לעבור לדירה או בית חדש כדי להתחיל באמת מחדש באותה עיר. לחלופין, ייתכן שתצטרך לצאת מהארץ לחלוטין. ערוך כמה שיותר מחקר באינטרנט כדי לקבוע את הדרך הטובה ביותר להשתמש בכספים המוגבלים שלך. חפשו מקומות שבהם יוקר המחיה זול ומקומות העבודה בהם בשפע.

עוד על: איך להרוויח כסף כסטודנט?

מצא מיקומים עם אפשרויות מגורים סבירות על ידי בחירת ערים ולאחר מכן חיפוש מקוון להערכות שכר דירה והוצאות מזון. לדוגמה, באיי קוק אפשר למצוא דירה להשכרה תמורת 700 שקל לחודש.

החליטו עם מי לשמור על קשר.

להתחיל מחדש יכול להיות ניתוק כמה קשרים אישיים, אבל זה לא תמיד מצריך לשבור את הקשרים שלך עם יקיריכם. עברו על רשימה של כל החברים והמשפחה שלכם וקבעו איזה מקום צריך להיות להם בחיים החדשים שלכם, אם בכלל. תרצה גם לשקול כיצד תפרסם את החדשות לכולם שהחלטת להתחיל מחדש, או אם פשוט תשתוק לגבי הבחירות שלך.

לדוגמה, אם אתה מנסה לבנות מחדש את הכספים שלך ויש לך קרוב משפחה שיש לו נטייה להשפיע כלכלית רעה, אז תצטרך לקבוע אם אתה צריך להמשיך לקיים איתו אינטראקציה קדימה.

נהלו יומן יעדים. הקדישו לפחות 15 דקות ביום בכתיבה וחשיבה על המצב הנוכחי שלכם ועריכת המטרות שלכם. נסו ליצור יעדים לחודש, לשנה אחת, לחמש שנים בחוץ ולעשר שנים בחוץ. בחן מחדש את היעדים שלך על בסיס קבוע ושנה אותם אם אתה צריך.

צריכים הלוואה? בדקו זכאות עכשיו באתר: הלוואה דיגיטלית.

ודא שהמטרות שלך תואמות באופן הדוק את סוג החיים שאתה רוצה לנהל בעתיד.

לדוגמה, אתה יכול לכתוב, "אני רוצה שייחסכו $500 עד סוף השנה." זה יעזור לך להיות יותר יציב מבחינה כלכלית, כך שזה סביר שיתאים גם לבחירות אורח החיים שלך,
הקפד לחשוב בגדול ובקטן בעת הגדרת היעדים שלך. אל תפחד לדחוף לשער שנראה כקליעה ארוכה.

חלק כל מטרה לסדרה של שלבים ניתנים לפעולה. שקול בדיוק אילו פעולות תצטרך לבצע עבור כל מטרה ורשום אותן כרצף. כאשר אתה מחליט להתמודד עם המטרה הספציפית הזו, הסתכל על רשימה זו כהתייחסות. זה יגרום ליעדים גדולים יותר להיראות אפשריים יותר. זה, בתורו, יגרום לך להרגיש יותר שליטה במצבים שעלולים להיות קשים.

לדוגמה, אם אתה מתכנן לחסוך כסף, כנראה שתצטרך להתחיל במעקב אחר ההוצאות שלך או אולי לפתוח חשבון חיסכון.

חפש חוויות מרגשות וחדשות. זה יכול להיות קל להסתבך בלא נודע או ביוצא דופן כשאתה מתחיל מחדש. במקום זאת, הכריחו את עצמכם להשתמש בשמות תואר חיוביים כאשר אתם מתארים את מה שאתם חווים. שנה משימוש ב"מוזר" ל"מרגש", למשל. אם אתה מרגיש שאתה מודאג מדי, אמור לעצמך לפתוח את העיניים ולמצוא דבר אחד חיובי בסביבה החדשה שלך.

הלוואה מיידית אונליין

לדוגמה, נסו לחפש את היופי הטבעי של אזור. חפש איך הציפורים עפות בשמים או איך אור השמש מגיע דרך העצים. אם אתה תקוע במשרד כל הזמן, אתה יכול אפילו להדפיס את התמונות האלה ולהציב אותן סביבך.

בנייה מחדש של החיים הפיננסיים שלך

פרט את החובות שלך. הוצא פיסת נייר או פתח גיליון אלקטרוני במחשב שלך. רשום את כל הפרטים לגבי החובות שלך. כלול מידע על סכומי תשלום נדרשים, תאריכי יעד ואחוזי ריבית. עדכן את הרשימה הזו לעתים קרובות וסמן את החובות בזמן שאתה משלם אותם.

זה גם יאפשר לך לראות אילו חובות יש לפרוע קודם ואילו מהם יכולים להגיע מאוחר יותר. לדוגמה, זה תמיד רעיון טוב לשלם את חיובי כרטיס האשראי בריבית גבוהה בהקדם האפשרי.
רשומה אחת ברשימה שלך עשויה להיראות כמו "כרטיס אמריקן אקספרס, יתרה של 1,800, ריבית של 10% אחוז, תשלום מינימום של 25 לחודש."

עברו לדף הבית: הלוואות מיידייות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים