איך לקבל הלוואות קטנות מהירות?

איך לקבל הלוואות קטנות מהירות

איך לקבל הלוואות קטנות מהירות?

איך כולנו מנסים לחסוך כסף ולהיות חכמים עם הכסף שלנו, אבל לפעמים החיים קורים ובדרך מגיעה חשבון לא צפוי ותופס אותנו לא מוכנים. בין אם זה רכב מקולקל שאתה צריך ללכת איתו לעבודה, או מכשיר מקולקל שנארז ברגע הגרוע ביותר, אנחנו יודעים שזה קורה. אנחנו כאן כדי לעזור – הלוואות קטנות מהירות יכולה להיות הפתרון המושלם לטווח קצר לכמה דאגות כסף.

הלוואות קטנות הן מוצר פיננסי לטווח קצר שנועד לעזור לאנשים שצריכים ללוות סכום כסף קטן במהירות, בדרך כלל פחות מההלוואות המסורתיות המוצעות על ידי מלווים גבוהים ובנקים מיינסטרים.

הם בדרך כלל עבור סכומים מתחת ל-20000 שקל ותנאי החזר משלושה, שישה ושנים עשר חודשים. הלוואות קטנות נועדו כפתרון לטווח קצר או כפתרון חירום פיננסי – אין לשקול אותן עבור הלוואות לטווח ארוך.

מהם היתרונות של הלוואות קטנות?

כאשר משתמשים בה באחריות ומשולם בזמן, הלוואה קטנה יכולה לעזור כאשר נוצר מצב פיננסי בלתי צפוי. הם יכולים לעזור לתקן דוד שבור באמצע חורף קר או לעזור לכסות תיקוני רכב כאשר אתה צריך ללכת לעבודה ותלוי במכונית שלך כדי לעשות זאת.

מתי כדאי לי לשקול לקבל הלוואה קטנה?

כאמור, הלוואות קטנות אינן פתרון לטווח ארוך. אתה יכול לשקול להגיש בקשה לאחד כאשר חשבון לא צפוי מגיע, או שאתה צריך את הכסף כדי לתקן מכשיר שצריך לתקן. מכיוון שהלוואות קטנות הן בדרך כלל רק בכמה אלפי שקלים וניתן להחזיר אותן תוך מספר חודשים, הן יכולות להוות פתרון טוב למצב חירום כלכלי בלתי צפוי.

הלוואה ברגע

 

למה אני יכול להשתמש בהלוואה קטנה?

אין כמעט מגבלות למה אתה יכול להשתמש בהלוואה קטנה. אתה יכול להשתמש בו כדי לכסות הוצאה בלתי צפויה, לתקן מכשיר או אפילו לטפל בעצמך – אבל זכור שאם אינך משתמש באחריות בהלוואות לטווח קצר, אתה יכול לפגוע בדירוג האשראי שלך וביכולת שלך ללוות כסף בעתיד. קראו עוד על: כיצד לחשב תשלומי הלוואות?

הסיבות האופייניות לכך שלווה יגיש בקשה כוללות:

  • לתקן את המכונית שלהם בעקבות תקלה
  • לתקן או להחליף דוד פגום.
  • לתקן או להחליף מוצרים לבנים פגומים.
  • לעמוד בחשבון וטרינר בלתי צפוי.
  • לשלם עבור הוצאות הלוויה.

האם אוכל לקבל הלוואה אישית קטנה עם אשראי גרוע?

כן, ייתכן שניתן לקבל הלוואה קטנה גם עם אשראי גרוע. יש לנו בפאנל שלנו מלווים שמתמחים בהלוואות לאנשים עם היסטוריית אשראי גרועה. אתה יכול למלא את בודק הזכאות להלוואה שלנו ואפילו נודיע לך על סיכוייך לקבל אישור על ידי אחד המלווים שלנו.

הקליקו כאן: הלוואה דיגיטלית.

כאשר אתה ניגש לאחד המלווים הרבים בשוק המציעים הלוואות ללווי אשראי גרוע, הם יעריכו את זכאותך בהתבסס על מספר גורמים שונים.

מה יכול להשפיע על הזכאות שלי?

הוכחה לכך שההלוואה משתלמת – בפרט, האם אתה יכול להרשות לעצמך להחזיר את ההלוואה בכל חודש ועדיין ישאר לך כסף? אף מלווה לא יאשר הלוואה ביודעין שתדחף לקוח למצוקה או תקשה על לקוח לשלם חשבונות חשובים (כמו משכנתא, שכר דירה, חשבונות חשמל וכו') קראו עוד על: הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי

מה מופיע בדוח האשראי שלך – דוח האשראי שלך הוא תיעוד של ההיסטוריה הפיננסית שלך בשש השנים האחרונות. זה מראה כמה חובות נמצאים כרגע, כמה חובות עומדים לרשותך שאתה משתמש בו בפועל, החמצת או איחור בהחזרים וכן הלאה.

קל ליצור איתך קשר – המלווים רוצים לדעת שיהיה קל ליצור איתך קשר ברגע שתסכים לקחת מהם הלוואה. מלבד הצורך לדעת את כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון הנייד שלך, הם יצטרכו את היסטוריית האשראי שלך בשלוש עד חמש השנים האחרונות.

הסדרים בנקאיים עדכניים ותקפים – המלווים יצטרכו את מספר החשבון הנוכחי וכן את סוג כרטיס החיוב המקושר לחשבון השוטף שלך. הם צריכים את זה כדי שיוכלו להעביר אליך את המזומנים וכן כדי לגבות את ההחזרים החודשיים שלך.

אם היו לכם בעיות כלכליות בעבר, תבינו שהמבחר של המלווים הפתוחים בפניכם תהיה מוגבלת בהשוואה למי שיש לו דירוג אשראי גבוה יותר.

ישנן שתי דרכים להגיש בקשה להלוואה קטנה באינטרנט – דרך מלווה ישיר או ברוקר. פנייה ישירה למלווה יכולה להיות הבחירה הברורה עבור חלק מהאנשים, אך אם תקבל דחייה ותפנה למלווים ישירים עוד יותר, היסטוריית האשראי שלך עלולה להיפגע ולפגוע בסיכויים שלך לקבל אישור. קראו עוד על: הלוואות אקספרס ללקוחות כל הבנקים.

הגשת מועמדות דרך מתווך כמונו היא שונה. יש לנו גישה לפאנל של מלווים שונים המתמחים בסוג אחר של לקוחות. אם מלווה אחד לא מעוניין לעבוד איתך, מלווה אחר יכול להיות. מכאן שפנייה עם מתווך כמונו משפרת את הסיכויים שלך להתקבל.

יתרון נוסף של שימוש במתווך כמונו הוא שתהיה כפוף לבדיקת אשראי אחת, וזה רק אם תחליט להמשיך עם בקשה מלאה מול המלווה שסביר להניח שיאשר את בקשתך.

האם אוכל לקבל הלוואה קטנה ללא בדיקת אשראי?

בקיצור – לא, אתה לא יכול לקבל הלוואה בלי בדיקת אשראי. כל המלווים המורשים והמוסדרים בישראל מחויבים על פי חוק להעריך את סבירותם של הלווים ובדיקת אשראי מלאה היא חלק חשוב בהערכת הנגישות.

עברו לדף הבית: loan4me

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים