איך לקחת הלוואה אישית?

איך לקחת הלוואה אישית

איך לקחת הלוואה אישית?

צריכים להשלים פערים בתקציב, לכסות הוצאה גדולה או לשלם חוב בריבית גבוהה בעלות נמוכה יותר? הבנה כיצד לקחת הלוואה אישית היא הצעד הראשון להבטחת הכספים הדרושים לכיסוי הוצאות זמניות לטווח קצר.

כיצד לקחת הלוואה אישית ב-9 שלבים

השלבים ללקיחת הלוואה אישית נוטים להיות דומים, לא משנה באיזה מלווה תבחרו. הנה איך לקחת הלוואה ב-9 שלבים פשוטים:

 • דע את המספרים שלך.
 • בדוק את ציון האשראי שלך.
 • השוו בין אפשרויות המלווה.
 • לסיר בחנויות.
 • בדוק את שיעור הריבית שלך.
 • בחר מלווה והגש בקשה.
 • קבל את ההלוואה.
 • תוציא את הכספים שלך.
 • התחל לבצע תשלומים.

1. דע את המספרים שלך.

לפני שאתם לוקחים הלוואה, דעו כמה אתם צריכים וכמה אתם יכולים להרשות לעצמכם להחזיר מדי חודש.

שאל רק את מה שנדרש כדי לכסות את המטרה שלך, כמו תשלום חובות בכרטיס אשראי, כיסוי הוצאות חירום או ביצוע שיפורים בבית. וזכרו: המלווים יתייחסו למידע בסיסי, כולל ההכנסה שלכם, בעת מתן תנאי החזר, אך בידכם לערוך בדיקה יסודית של התמונה הפיננסית שלכם.

הלוואה מיידית ללא כרטיס אשראי

לפני שאתם מגישים בקשה להלוואה אישית, החליטו איזה תשלום הלוואה אישית יתאים לתקציב שלכם. שקול את ההוצאות החודשיות שלך ואת כל המקורות הפוטנציאליים שלך להכנסה נוספת. כך תוכלו להשוות בין הצעות הלוואות לפי מה שאתם יודעים שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

2. בדוק את ציון האשראי שלך.

הלוואות נוטות יותר לאשר הלוואות ללווים עם ציוני אשראי גבוהים, והם עשויים להציע ללווים אלה תנאים נוחים יותר – כמו שיעורי ריבית נמוכים יותר. עיין בדוח האשראי שלך ובצע בדיקת אשראי לפני שאתה מנסה לקחת הלוואה. אתה יכול לקבל דוח אשראי אחד בחינם בשנה בקפטן קרדיט הקפד לבדוק אם יש אי דיוקים בדוח שלך. אם תמצא, דווח על כך מיד לאחת מלשכות האשראי.

אם ציון האשראי שלך נמצא בטווח נמוך יותר, שקול לנקוט בצעדים לשיפור הציון שלך לפני הגשת בקשה להלוואה אישית. ציוני אשראי נמוכים יכולים להוביל לשיעורי ריבית גבוהים יותר או למנוע ממך להעפיל, לכן זה האינטרס שלך לעשות מה שאתה יכול כדי לבצע שיפורים לפני הגשת בקשה להלוואה או הלוואה.

3. השווה אפשרויות מלווה.

יש יותר אפשרויות מאי פעם להלוואות אישיות. אתה יכול ללוות מבנק, איגוד אשראי או שוק הלוואות מקוון עמית לעמית. ההלוואה האישית הטובה ביותר עבורך תהיה תלויה בכלכלתך האישית, כמו גם בגובה ומטרת ההלוואה.

למלווים יתכן תהליך הבקשה שונה עבור הלוואות לעסקים קטנים, וחלק מהמוסדות הפיננסיים אינם נותנים הלוואות לעסקים כלל. ישנם גם סוגים ספציפיים של הלוואות למימון מטופלים. ההחלטה על המלווה הנכון תהיה לרוב תלויה במה שאתה צריך. קראו עוד על: 3 דברים שמלווים לא יספרו לך על ההלוואה שלך.

4. קניות.

כשאתה משווה בין מלווים, הקפד להשוות את הרווחים – זו העלות הכוללת של ההלוואה שלך כולל עמלות ריבית – ונסה למצוא מלווה שלא גובה קנסות של תשלום מראש או עמלות נסתרות. אבל הקפד להסתכל על כל החבילה. למרות ששיעורי ריבית, עלויות ותנאי החזר הם חלק גדול מההחלטה, הקדישו זמן לקרוא ביקורות וחוויות אחרות של לקוחות לפני שאתם מתחייבים. חברה עם שירות לקוחות מעולה יכולה לעזור לך לנווט בתהליך ולהפוך את חווית ההלוואה האישית שלך ללא מתח.

5. בדוק את שיעור הריבית שלך.

כאשר אתה מגיש בקשה להלוואה עבור הלוואה אישית (או כל חשבון כרטיס אשראי), ניקוד האשראי שלך עשוי לספוג מכה. הסיבה לכך היא שבקשת הלוואה אישית – כמו הגשת בקשה לכרטיס אשראי חדש – מעוררת חקירה קשה בדוח האשראי שלך.

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי - נועם פתרונות אשראי

פניות אינן בהכרח רעות, אבל יותר מדי עשוי להיראות כמו דגל אדום. למרבה המזל, מלווים מקוונים רבים, מאפשרים לך לבדוק את שיעור ההלוואה שלך ולבדוק את הצעות ההלוואה הפוטנציאליות שלך לפני הגשת הבקשה מבלי להשפיע על ניקוד האשראי שלך.

6. בחרו מלווה והגישו בקשה.

לאחר שמצאת מלווה שעובד עבור הכספים האישיים שלך, השלם בקשה. ייתכן שתתבקשו לספק הוכחה להכנסה – כמו תלושי שכר, רישומים עסקיים או מסמכי מס – והוכחת מגורים. למרות שתהליך האישור משתנה בהתאם למקום בו אתה מגיש בקשה. קראו עוד על: כיצד לקבל הלוואה לעסקים קטנים?

אם מסיבה כלשהי נדחתה לקבלת הלוואה אישית, נסו לא לדאוג. אתה לא לבד ויש דרך קדימה. נקיטת כמה צעדים כדי לשפר את זכאותך להלוואה אישית יכולה לגרום לך להצליח בפעם הבאה שתגיש בקשה.

7. קבל את ההלוואה.

המלווה שלך עשוי לשלוח המחאה על סכום ההלוואה או לבצע הפקדה ישירה לחשבון הבנק שלך. במקרה של הלוואת העברת יתרה, הם עשויים לשלם לנושים שלך ישירות. עם loan4me, תוכל לראות את הכספים שלך תוך מספר ימים בלבד.

8. לבזבז את הכספים שלך.

השתמש בכסף שאתה לווה למטרה הייעודית שלו, במיוחד אם אתה מאחד חובות או משלם חשבונות אחרים. עשה זאת מיד כדי שלא תשלם ריבית יותר ממה שאתה צריך – וכך תתפתה פחות להוציא את הכסף על משהו אחר לגמרי.

9. התחל לבצע תשלומים.

לפני מועד התשלום הראשון שלך, הגדר תזכורת לתאריך יעד בלוח השנה שלך, הגדר תשלום אוטומטי או השתמש בשיטת ההפחתה. בטוח ב-100 אחוז שאתה מבצע תשלומים בזמן יכול לעזור לך לבנות, לתחזק ולהגן על היסטוריית אשראי טובה. בנוסף, פירעון ההלוואה האישית שלך בזמן יכול לשפר גם את ציון האשראי שלך.

סיבות לקחת הלוואה אישית

הלוואה אישית היא הלוואה לא מובטחת שיכולה לשמש כמעט לכל דבר. בין אם אתה צריך לאחד חובות בכרטיס אשראי, לממן רכישה גדולה או לשלם עבור הוצאה לא צפויה גדולה, הלוואה אישית יכולה לעזור לך לקבל את הכסף שאתה צריך מבלי לשבור את הבנק.

 • אתה צריך לשלם עבור רכישה גדולה, פרויקט או אירוע.
 • אם אתה צריך לבצע רכישה גדולה – כמו החלפת תנור, סיפון או גג מזדקן – הריבית על הלוואה אישית עשויה להיות טובה יותר מהשיעור האחוז השנתי ריבית בכרטיס האשראי שלך או אפשרויות המימון בחנות. אם תיקח הלוואה ותשלם למוכר במזומן, אתה עלול להגיע למצב טוב יותר בטווח הארוך.

אתה רוצה לאחד חובות בכרטיס אשראי.

איחוד חובות הוא דרך לשלב מספר חשבונות חוב, כך שתוכל לשלם את הסכום הכולל מהר יותר ולחסוך כסף בריבית. אם אתה מתקשה לשלם את החוב, במקרים רבים אתה יכול להיות זכאי לריבית נמוכה יותר ולתשלום חודשי התואם יותר לתקציב שלך.

 

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים