האם הלוואת רכב ירוק מתאימה לך?

האם הלוואת רכב ירוק מתאימה לך

האם הלוואת רכב ירוק מתאימה לך?

הלוואת רכב ירוק זה הלוואה שנוצרה עבור רכבים חשמליים והיברידיים שמציעים הבטחה של עלויות תחזוקה ודלק נמוכות יותר, כמו גם פליטות נמוכות יותר, אבל את תג המחיר הזה לא תמיד קל לבלוע. הרכב החשמלי הממוצע עלה 100,000 שקל יותר מהרכב הממוצע המונע בגז בשנת 2021, על פי משרד התחבורה. זה עשוי להשתנות ככל שרכבים חשמליים הופכים נפוץ יותר, אך לעת עתה, יש לצפות לעלות מוקדמת גבוהה בעת רכישת אחת מהמכוניות הללו.

זה יכול להרחיק אותם מהישג ידם עבור חלקם, אבל יש אפשרות מימון לא ידועה שיכולה לעשות את כל ההבדל. הנה מה שאתה צריך לדעת.

הלוואה מיידית אונליין

הלוואות רכב ירוקות מציעות תנאים מיוחדים לרוכשי רכבים ירוקים

הלוואות רכב ירוקות דומות להלוואות רכב רגילות במובנים רבים, אך הן זמינות רק למי שרוכש רכב היברידי או חשמלי מתאים. הזכאים יכולים לנצל ריביות נמוכות יותר, תנאי החזר מוארכים או שניהם כדי להוזיל את העלות החודשית של מימון רכב חשמלי.

הלוואות אלה הופכות פופולריות יותר, אם כי הן רחוקות מלהיות הצעה נפוצה. לכמה בנקים יש אותם, אבל סביר יותר שתמצא אותם עם איגודי אשראי.

לכל מלווה יש כללים משלו שמכתיבים אילו כלי רכב זכאים ואילו סוגים של תעריפים ותנאי החזר זמינים. חלקם דורשים שלרכב יהיה אישור שהוא ירוק. תעודה זו מוענקת ליצרני הרכב ולדגמים המציעים את הפליטות הנמוכות ביותר מבין שנת הדגם שלהם.

הלוואות רבות לרכב ירוק גובות ריביות הנמוכות ב-2% לפחות ממה שהמלווה גובה עבור הלוואות רכב רגילות, וחלקן מציעות תנאי החזר עד 84 חודשים. פיזור התשלומים שלך לאורך זמן זה יכול להגדיל את כמות הריבית שאתה משלם במהלך ההלוואה, אבל זה גם יפחית משמעותית את התשלומים החודשיים שלך.

כיצד למצוא הלוואת רכב ירוק

לפני קניות עבור כל הלוואה, חשוב לעשות מה שאתה יכול כדי לשפר את ציון האשראי שלך. כל המלווים משתמשים במידע זה בעת חישוב הריבית שלך מכיוון שהוא נותן להם תובנה לגבי מידת הסבירות שתחסל את ההלוואה שלך. ציון אשראי נמוך יותר מעיד על סיכון גבוה יותר, והמלווים גובים ריבית גבוהה יותר.

השלב הבא הוא למצוא מלווים המציעים הלוואות רכב ירוקות. התחל בהסתכלות על איגודי אשראי ובנקים מקומיים. אתה יכול גם למצוא כמה מלווים מקוונים המציעים הלוואות אוטומטיות ירוקות גם כן. בדוק כל אחד מהם ובדוק את קריטריוני הזכאות שלהם, התעריפים הממוצעים שלהם ואיכות שירות הלקוחות שלהם.

הלוואה מיידית במזומן

בחר קומץ לקבל מהם הצעות מחיר. תצטרך לדעת את יצרן הרכב ואת הדגם שאתה מתכנן לרכוש ואת מחיר הרכישה כדי לעשות זאת. אם אתה עדיין לא יודע בדיוק כמה תשלם עבור הרכב, אתה יכול לעשות הערכה.

נסה כמיטב יכולתך להשלים את כל הבקשות שלך תוך כחודש אחד מהשני. לשכות האשראי בדרך כלל סופרות פניות מרובות המתרחשות תוך זמן קצר כבירור בודד כדי לתת את הדעת על התנהגות השוואה רגילה של קניות. אבל אם תחכה יותר, תצבור פניות נוספות, מה שעלול לפגוע בניקוד האשראי שלך.

ברגע שתמצא מלווה שאתה מרוצה ממנו, תוכל להשלים את הניירת ולקבל את הכסף שאתה צריך כדי לקנות את הרכב שלך. אתה תשלם תשלומים חודשיים בדיוק כפי שהיית עושה עם הלוואת רכב רגילה עד שתשלם את היתרה.

ואם אינך מצליח למצוא הלוואות רכב ירוקות שמתאימות לך, אל תפחד לבדוק גם כמה הלוואות רכב קונבנציונליות. חלקם מציעים הנחות לרכבים חשמליים שיכולות לעזור לך להיענות לתעריף סביר, במיוחד אם אתה מחבר ביטוח. על ידי בחינת כל האפשרויות שלך, תגדיל את הסיכויים שלך להבקיע הרבה.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים