האם עלי לממן מכונית חדשה או מכונית משומשת?

מכונית חדשה או מכונית משומשת

האם עלי לממן מכונית חדשה או מכונית משומשת?

אתה מוכן לקנות ולממן רכב. אז מה עדיף מכונית חדשה או מכונית משומשת? עם מחסור בשבבי מחשב ובעיות שרשרת האספקה, קיים חוסר במלאי של מכוניות חדשות, וכתוצאה מכך מחירים גבוהים יותר. ולמרות שמחירי המכוניות המשומשות החלו להתנרמל, תגי המחיר שלהן עדיין גבוהים יחסית ממה שהיו רק לפני שנתיים. החדשות הטובות הן שאולי תוכל לממן חדש או משומש.

הנה כמה גורמים שיש לקחת בחשבון:

יתרונות פוטנציאליים של מימון רכב חדש:

 • שיעורי ריבית נמוכים יותר על הלוואה: המלווים עשויים להציע ריביות נמוכות יותר על הלוואות לרכב חדש, בניגוד להלוואות לרכב משומש, במיוחד אם ציון האשראי שלך הוא מעל 661. בין אם אתה מממן באמצעות הסוכנות או מלווה אחר, ייתכן שתמצא גם תמריצים לקנות חָדָשׁ.
 • פחות חשבונות תיקון: מכונית חדשה שמתגלגלת מהמגרש עשויה לדרוש פחות תחזוקה ופחות תיקונים מאשר מכונית משומשת, במיוחד בשנים הראשונות לבעלות. עם זאת, גם אם נדרש תיקון, הנושא עשוי להיות מכוסה במסגרת אחריות לרכב חדש

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי - נועם פתרונות אשראי

ניתן להתאמה אישית: גם אם אינך מזמין את המכונית שלך בהתאמה אישית, סביר להניח שתמצא את רכב חלומותיך כאשר הוא חדש לגמרי. עם מכונית חדשה, אתה יכול לבחור את הצבע, התכונות והאביזרים. כאשר אתה קונה משומש, הרכישה שלך כוללת את מה שהיה מותקן בעבר ברכב, יחד עם הבלאי מבעלים קודמים.

עוד על: איך לחסוך כסף?

חסרונות פוטנציאליים של מימון רכב חדש:

 • מחירי ריביות גבוהים יותר: בזמנים הטובים ביותר, מכוניות חדשות עולות יותר ממכוניות משומשות, אך עם מלאי נמוך וביקוש גבוה, יש פחות הנחות ומבצעים המוצעים על מכוניות חדשות. סוכנויות לא צריכות להוריד מחירים כדי למשוך לקוחות כאשר יש להם רשימות המתנה של אנשים שמוכנים לקנות. מכוניות חדשות עשויות לבוא עם עמלות נוספות כגון דמי משלוח, דמי יעד ודמי הכנה לסוחר שלא תמצאו על מכונית משומשת.
 • ירידת ערך: ירידת ערך מתייחסת להבדל בין כמה המכונית שלך שווה כשאתה קונה אותה לבין מה שהיא שווה כשאתה מוכר אותה. ערך המכוניות נוטה לרדת ב-15% – 25% מדי שנה עד שהוא מגיע לרף חמש השנים, אך עם המחסור האחרון במכוניות חדשות ומשומשות כאחד לאחר מגיפת קוביד-19, ירידת הערך בשנה הראשונה נחתכה ב- יותר מחצי. שים לב, עם זאת, מותגי רכב מסוימים גם מחזיקים בערכם טוב יותר מאחרים. אתה יכול להשוות דגמים שונים בעלות 5 שנים של קלי בלו בוק.

יתרונות פוטנציאליים של מימון רכב משומש:

 • מחיר פחת נמוכים יותר: בדרך כלל תשלמו פחות על מכונית משומשת מאשר על רכב חדש. בחלק מדגמי המכוניות, המחיר יהיה נמוך ב-14% עד 23% ממכונית חדשה. עם זאת, בימינו יש למעשה כמה דגמי רכב שבהם רכב משומש עולה יותר מאשר חדש. אם אתה משלם פחות עבור רכב, ייתכן שתוכל לשלם מהר יותר הלוואת רכב משומש, ולחסוך לך כסף על עלויות ריבית. כמו כן, רוב הפחת על מכונית משומשת כבר חלה ברף חמש השנים.
 • ביטוח ומיסים נמוכים יותר: המכונית הישנה שלך עשויה להיות זולה יותר לביטוח מכיוון שהערך הכולל שלה נמוך יותר. ומדינות שגובות מכירות רכב ומס בלו עושות זאת על סמך העלות והערך של המכונית שלך. ככל שערך הרכב שלך יהיה נמוך יותר, כך תשלמו פחות בביטוח ובמיסים.

חסרונות פוטנציאליים של מימון רכב משומש:

 • שיעורי ריבית גבוהים יותר: בעוד שהריבית בדרך כלל גבוהה יותר עבור הלוואות לרכב משומש, אתה יכול לממן מכונית משומשת.
 • אין ידע בבעיות תיקון קודמות: אף אחד לא רוצה לקנות לימון, אבל רוב הסוכנויות יבדקו בקפידה מכונית משומשת לפני שיציעו אותה למכירה. רכבים מוסמכים מראש עברו בדיקה, שיפוץ ואושרו, מה שמבטיח לך שהרכב באיכות גבוהה. ייתכן שתוצע גם אחריות מורחבת.

הלוואה מיידית עד 15000 שקל

 • חשבונות תיקון גבוהים יותר: החל מ-60,000 מייל בערך, ייתכן שיהיה צורך להחליף רכיבים עיקריים כגון בלמים, רוטורים, סוללה, צינורות ומשאבות מים.
  הדרך הטובה ביותר לקבל החלטה על קניית רכב חדש לעומת רכב משומש היא לאסוף את כל המידע על המחירים הכוללים וסכומי תשלום ההלוואה ולאחר מכן להשוות.

האם אתה מחפש רכב חדש או משומש? שקול לממן את הרכב שלך בעזרת loan4me. הגש בקשה עוד היום בקישור: הלוואה דיגיטלית.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים