האם אתה יכול לקבל יותר מהלוואה אחת בכל פעם?

האם אתה יכול לקבל יותר מהלוואה אחת בכל פעם

האם אתה יכול לקבל יותר מהלוואה אחת בכל פעם?

בהתאם לנסיבות הפיננסיות שלך, זה עשוי להיות הגיוני להגיש בקשה למספר הלוואות בו זמנית. אבל האם לעשות זאת רעיון טוב? כאן, אנו בוחנים אם אתה יכול לקבל יותר מהלוואה אחת בכל פעם ומציעים תובנות לגבי האם הבקשות שלך צפויות להצליח.

אז, האם אתה יכול לקבל יותר מהלוואה אחת בכל פעם?

כן, זה בהחלט אפשרי להגיש בקשה ליותר מהלוואה אחת בו זמנית. ייתכן שתוכל להגיש בקשה לשתי הלוואות עם אותו מלווה, או אולי יהיה לך יותר מזל להגיש בקשה לספק אחר. אתה גם צריך לזכור שכל בקשה להלוואה נחשבת לגופו, וסביר להניח שיחס ניצול האשראי שלך ישפיע על החלטת המלווה, במיוחד אם אתה כבר לווה סכום כסף משמעותי במקום אחר.

המלווים משתמשים ביחס ניצול האשראי שלך כדי לשקול כמה כסף אתה לווה כעת. עדיף לשמור על היחס שלך מתחת ל-30% אם אתה יכול, ואם הוא מעל 50%, כנראה שתתקשה לקבל הלוואה שנייה. עם זאת, אם אתה מגיש בקשה לשתי הלוואות קטנות יחסית בו זמנית ואין לך סכום משמעותי של אשראי, יש סיכוי סביר שהבקשות שלך יצליחו.

הלוואה ברגע

האם להגיש בקשה ליותר מהלוואה אחת בכל פעם?

זה מאוד תלוי בשביל מה אתה צריך את הכסף. למשל, נניח שלקחת לאחרונה הלוואה אישית בבנק שלך כדי לקנות מכונית חדשה. כעת, אתה רוצה להשלים פרויקט שיפוץ בית, ואתה חושב שהלוואה אישית היא דרך מושלמת לגשת לכספים שאתה צריך.

בתנאי שיחס ניצול האשראי שלך נמוך מספיק וציון האשראי שלך טוב, אין סיבה שבקשת ההלוואה השנייה שלך לא תתקבל. רק ודא שאתה יכול לעמוד בהחזרים על כל הלוואה, מכיוון שאינך רוצה לחדול מהתשלומים שלך בעתיד הקרוב.

מה לגבי צורות אשראי אחרות?

לרוב האנשים יש מספר צורות אשראי בו זמנית. לדוגמה, זה נורמלי לחלוטין שהלוואה אישית, כרטיס אשראי ומשכנתא פועלים בו זמנית. שוב, אתה צריך לשקול כמה אשראי יש לך כרגע ומה ניקוד האשראי שלך לפני הגשת בקשה להלוואה נוספת.

הרקורד שלך להחזיר את הכסף בזמן ישפיע בסופו של דבר על החלטת המלווה אם לאשר את הבקשה האחרונה שלך, אז זכור זאת לפני הגשת הבקשה.

האם בדיקת ציון האשראי שלך מורידה אותו?

כאשר אתה בודק את ציון האשראי שלך, זה נחשב לחקירה רכה. לכן, זה לא משפיע לרעה על ניקוד האשראי שלך. מצד שני, פניות קשות שמבוצעות על ידי מלווים יכולות להשפיע על ניקוד האשראי שלך.

חקירה רכה מתרחשת כאשר אתה בודק את ציון האשראי שלך בעצמך או כאשר מלווה מבצע בדיקה כדי להכשיר אותך מראש להצעה. בדיקות אלו אינן משפיעות על ציון האשראי שלך מכיוון שהן אינן חלק מבקשת אשראי רשמית. לכן, אם אתה רוצה לבדוק את ציון האשראי שלך לפני הגשת בקשת הלוואה אישית, אל תהסס לעשות זאת, וזה לא ישפיע על הציון הכללי שלך.

אתה יכול לבדוק את ציון האשראי שלך לעתים קרובות ככל שתרצה, ותמיד מומלץ לבדוק אותו לפני הגשת בקשה לכל צורה של אשראי. בדיקה מהירה יכולה להבטיח שאין בעיות עם הציון שלך שעלולות להשפיע על סיכויי האישור שלך. ככלל אצבע, מומלץ לבדוק את ציון האשראי שלך לפחות פעם בשנה, כדי שתוכל לעקוב אחר ההתקדמות שלך.

האם איחור בתשלומים משפיע על ניקוד האשראי?

תשלומים מאוחרים עלולים לפגוע בניקוד האשראי שלך. לפי בנק ישראל, אם איחרת יותר משלושים יום בתשלום, זה יופיע בקובץ האשראי שלך וככל הנראה יחמיר את ציון האשראי שלך כתוצאה מכך.

הסיבה לחלון של שלושים יום היא שהנושים משתמשים בקודים כדי לשתף מידע עם הסוכנויות. אין קוד שמסמל תשלום באיחור של בין יום אחד ל-29 יום, וזו הסיבה שתשלום לא ייחשב כאיחור עד שיחלוף לפחות שלושים יום מתאריך הפירעון שלו. לכן, אם החמצת תשלום, יש לך עד שלושים יום לתקן אותו.

אבל ככל שאתה מפגר יותר בתשלומים שלך, כך ניקוד האשראי שלך יחמיר, ולכן חשוב מאוד לבצע את ההחזרים שלך בזמן. דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא שתשלומים שהוחמצו נשארים בקובץ האשראי שלך במשך שבע שנים, כך שחסר בתשלום יכול להשפיע באופן משמעותי על יכולתך לגשת לאשראי הרבה אל העתיד.

הלוואה מיידית ללא כרטיס אשראי

האם מעבר בנק משפיע על ניקוד האשראי?

ברוב המקרים, מעבר בנק לא אמור להשפיע על ציון האשראי שלך. הסיבה לכך היא שחשבון בנק רגיל אינו סוג של אשראי, כך שלמעבר לבנק אחר או לחברה בונה לא אמורה להיות השפעה שלילית על ניקוד האשראי שלך.

עם זאת, היבטים מסוימים של המעבר עשויים להשפיע על ציון האשראי שלך. לדוגמה, אם תגיש בקשה למשיכת יתר בבנק החדש שלך, הם יבצעו בדיקה בקובץ האשראי שלך, מה שיגרום לירידה קצרת טווח בניקוד האשראי שלך. לא סביר שתהיה לכך השפעה ארוכת טווח על קובץ האשראי שלך, אבל כדאי לזכור זאת.

אם אתה מעוניין להחליף בנק, אתה יכול להשתמש בשירות החלפת חשבון נוכחי כדי להתחיל. החלפת חשבונות בנק יכולה להרוויח ולחסוך לך כסף, ותוכל ליהנות ממגוון הטבות על ידי בחירת בנק חדש. כמו כן, תוכל להגיש בקשה למגוון שירותים פיננסיים בבנק החדש שלך, וזו סיבה נוספת למעבר.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים