איך לקבל עסקה טובה ביותר בהלוואה אישית?

הלוואה אישית

איך לקבל עסקה טובה ביותר בהלוואה אישית?

כאשר אתה צריך כסף, בין אם כדי לתקן את הבית שלך, לתקן את המכונית שלך, או לשלם חשבונות רפואיים, ייתכן שאתה נוטה להגיש בקשה להלוואה אישית. היתרון של קבלת הלוואה אישית הוא היכולת להשתמש בהכנסות ההלוואה שלך לכל מטרה. ובדרך כלל תשלמו פחות ריבית על הלוואה אישית מאשר על כרטיס אשראי.

בנוסף, הלוואות אישיות נוטות להיסגר די מהר. כאשר אתה מגיש בקשה למשכנתא, למשל, עשויים לחלוף שבועות רבים מרגע שאתה מתחיל להתגלגל עד לסגירת הלוואת הבית שלך. עם הלוואה אישית, אתה עשוי להגיש בקשה בתחילת השבוע ולקבל את הכסף שלך לפני שהשבוע יסתיים.

אבל אם אתה מתכוון לקחת הלוואה אישית, כדאי שתעשה מה שאתה יכול כדי להשיג את הריבית הנמוכה ביותר האפשרית. זה ישמור על התשלומים החודשיים שלך ברמה משתלמת יותר. להלן שלושה שלבים שתוכל לנקוט כדי להשיג עסקה טובה בהלוואה אישית.

1. שפר את ניקוד האשראי שלך

הלוואות אישיות הן מעט מסוכנות מנקודת מבט של המלווה. הסיבה? הם אינם קשורים לנכס ספציפי שיכול לשמש כבטוחה.

כאשר אתה חותם על הלוואת רכב, המלווה שלך מוגן במידה מסוימת אם אתה לא עומד בקצב התשלומים החודשיים שלך. זה בגלל שהוא יכול להשתלט על המכונית שלך. אותה הגנה לא קיימת בהלוואה אישית.

ככזה, מלווים בהלוואות אישיות שמים דגש רב על קבלת אשראי גדול. ככל שציון האשראי שלך גבוה יותר, כך הלווה שאתה מציג פחות מסוכן.

המלווים בדרך כלל יתגמלו מבקשי הלוואות אישיות באשראי חזק עם שיעורי אשראי נמוכים יותר. אז אם אתה רוצה לחסוך בהלוואה האישית שלך, כדאי לעשות מה שאתה יכול כדי לשפר את ציון האשראי שלך.

איך אתה עושה את זה? אחת הדרכים היא לשלם את כל החשבונות בזמן. אחר הוא לבדוק את דוח האשראי שלך לאיתור שגיאות. תיקון טעויות יכול לעזור לציון שלך להשתפר די מהר.

הלוואה מיידית עד 10000 שקלים

2. החל כאשר התעריפים נמוכים יותר באופן כללי

כיום, ההלוואות האישיות יקרות יותר בגלל העלאות הריבית של הפדרל ריזרב. אז אפילו עם אשראי טוב, אתה עלול לשלם ריבית גבוהה יותר ממה שאתה רוצה.

אבל אם אתה מחכה ששיעורי ההלוואה יורדים באופן כללי, אתה עשוי לנעול עסקה הרבה יותר טובה ממה שאתה יכול להשיג היום. אז אם אין לך צורך דחוף בכסף, השהייה יכולה להיות צעד נבון.

רוצים לדעת מהו הדירוג שלכם בחינם? הורידו את האפליקציה קפטן קרדיט.

3. בדיקת הלוואות עם מלווים שונים

כפי שקורה אצל מלווי משכנתאות, כאשר מדובר במתן הלוואות אישיות, כל מלווה קובע את התעריף שלו. הפעולה הפשוטה של ​​קניות מסביב עשויה להביא לחיסכון בכמות נכבדת.

במקום לקבל את הצעת ההלוואה הראשונה שאתה מקבל, אסוף תעריפים ופרטים מלווים שונים. זכור שיכולות להיות עמלות ועלויות סגירה לשלם על הלוואה אישית, אז תרצה להשוות גם בין אלה.

אולי מלווה אחד מסוגל להציע לך ריבית תחרותית יותר על הלוואה אישית מאשר אחר. אבל תרצה לוודא שהעמלות של המלווה לא שוללות את החיסכון הכרוך בכך.

לקיחת הלוואה אישית עלולה להיות צעד חכם. אבל אם אתה רוצה להשיג את העסקה הטובה ביותר, הקפד לשפר את ציון האשראי שלך, להשוות הצעות ולהגיש בקשה בזמן הנכון.

הלוואות אישיות מאפשרות לך ללוות לכל מטרה – אבל האם זה דבר טוב?

כאשר אתה חותם על משכנתא, אתה נדרש להשתמש בכספי ההלוואה שלך למימון רכישת בית. וכאשר אתה חותם על הלוואת רכב, אתה חייב להשתמש בכסף הזה למימון רכישת רכב.

הלוואות אישיות גמישות הרבה יותר. בהלוואה אישית תוכלו ללוות כסף לכל מטרה.

רוצים לרהט את הדירה החדשה שלכם? הלוואה אישית יכולה לגרום לזה לקרות. צריך לתקן את הרכב? אתה יכול לקחת הלוואה אישית ולהשתמש בכסף הזה כדי לשלם עבור צמיגים חדשים, בלמים או תיבת הילוכים מתפקדת היטב.

אבל בעוד שהגמישות של הלוואות היא דבר נחמד ללווים ליהנות, יש לה גם חיסרון משמעותי. וזה משהו שצריך לשים לב אליו אם אתה חושב לקבל הלוואה.

הלוואה מיידית ללא כרטיס אשראי

אתה לא צריך ללוות מכל סיבה ישנה

אתה יכול טכנית לקחת הלוואה אישית ולהשתמש בכסף. אבל זה לא נשמע כמו הרעיון הכי טוב, נכון? ובכן, בדרך זו, זה ממש לא רעיון מצוין להשתמש בתמורה מהלוואה כדי לשלם על הוצאה לא חיונית.

אז, נניח שמתחשק לך לצאת לחופשה כי עברו חודשים רבים מאז שברחת מהעיר הנוכחית שלך. עד כמה שחופשה עשויה לחולל פלאים לבריאות הנפשית שלך, זה לא הכרחי. ואם אין לך כסף לשלם על החופשה שלך באופן מוחלט, אז עדיף לך לשים את התוכניות האלה בהמתנה, לחסוך, ואז לצאת לדרך במקום לקחת הלוואה כדי לגרום לטיול שלך להתרחש מוקדם יותר.

באופן דומה, אם קיבלת לאחרונה מרחב מגורים משלך, אתה צריך מיד דברים בסיסיים כמו מיטה, שולחן מטבח וכיסאות. תפקוד ללא פריטי מפתח אלה לא ממש סביר, ולכן לקיחת הלוואה כדי לשלם עבור הרכישות הללו היא לא בחירה כל כך גרועה.

אבל זה לא אומר שאתה צריך לקחת הלוואה ולהשתמש בכסף כדי לקנות לעצמך שולחנות קצה מעוצבים או רהיטים לחדר השינה הפנוי שלך. במקום זאת, כדאי לחסוך לרהיטים שאינכם צריכים מיד (וחוץ מזה, אין שום דבר רע בכך שאורחים ישנו על המיטה הישנה שלכם כמה חודשים).

שאל בזהירות

הלוואות בטוחות נוטות לגבות פחות ריבית מאשר אפשרויות הלוואות אחרות, כמו כרטיסי אשראי. אבל זה לא אומר שאתה צריך להעמיס חובות מסוג זה מבלי לחשוב על ההשלכות.

בסופו של יום, הלוואה היא עדיין הלוואה. זה אומר שתשלם ריבית על הסכום שאתה לווה, ואתה גם תסתכן בהריסת ניקוד האשראי שלך אם במקרה תיקלע לפיגור בהלוואה שלך. וברגע שציון האשראי שלך יורד, הלוואות במקרה חירום עלולה להיות קשה.

אם יש לך צורך דחוף בכסף, כמו תיקון רכב שלא נוסע, אז בכל אופן, קבל הלוואה אישית ותקן אותה. אבל היזהר מאוד בעת חתימת הלוואה כדי שתוכל להתפנק במשהו שאתה באמת צריך לחסוך עבורו במקום.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים