הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע כל מה שצריך לדעת

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע כל מה שצריך לדעת

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע השתנה באופן דרמטי מאז המשבר הפיננסי של 2008. בשנת 2010, הלוואות מקוריות מלווים חוץ בנקאיים ייצגו נתח שוק של 10%. עד 2017, חלקם זינק ל-50%, מה שהציב אתגר חדש לבנקים המסורתיים.

אילו יתרונות מציעים מלווים חוץ בנקאיים למחפשי משכנתא שמלווים בנקים לא יכולים להשוות?

קל יותר לקחת הלוואה חוץ בנקאית

למבקשי הלוואה בנקאית בהוראת קבע שנדחו או יסרבו להם יש סיכוי טוב יותר לזכות בהלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע ממלווה חוץ בנקאי. אפילו לעצמאים מבקשי הלוואות יש סיכוי טוב יותר לקבל הלוואה לכל מטרה ממלווה חלופי.

הלוואות קטנות

תעריפים ועמלות נמוכים יותר

בהשוואה למלווים חוץ בנקאיים, למלווים בנקאיים יש תפריט קצר של אפשרויות הלוואה וגישת "גודל אחד מתאים לכולם" לגבי תעריפים ועמלות. יש מעט מקום לפשרה. כאשר מבקשי הלוואה מדברים עם מלווים חוץ בנקאיים, הם מופתעים לטובה שהם יוכלו לחסוך אלפי שקלים בריביות ועמלות במהלך הלוואה לכל מטרה.

ירידה בדרישות המקדמה

הבנקים בדרך כלל דורשים הרבה מסמכים לפני אישור ההלוואה. האחוז הגבוה הזה יוצר הלוואות בטוחות יותר ופחות מסוכנות למלווים בנקים מכיוון שלמחפשי הלוואות מובטחות יש כל כך הרבה יותר מה להפסיד אם הם אינם חדלים. לעומת זאת, מלווים חוץ בנקאיים מאפשרים לנהל משא ומתן על עמלות וריבית ההלוואה. זה פותח את הדלת עבור רוכשים ראשונים ואנשים רבים אחרים שהמלווים הבנקאיים המסורתיים יסרבו להם להלוואה.

המומחיות של מלווים חוץ בנקאיים יכולה לתת לך יותר אפשרויות ממה שאי פעם ידעת על קיומן, ולכוון אותך לאפשרות הטובה ביותר למצבך.

אישור מהיר יותר להלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע

מלווי חוץ בנקאים זריזים ואינם צריכים להתמודד עם הבעיות הביטחוניות הבלתי פוסקות של הבנקים כל הזמן. גישה זו למהירות קדימה מקצרת את תהליך אישור הלוואות, כך שמחפשי ההלוואה יוכלו להציע במהירות הצעה על דירה או רכב שהם רוצים לפני שמישהו אחר עושה זאת.

קראו עוד על: הלוואות ללא כרטיס אשראי.

מלווים חוץ בנקאיים הם מומחים

על ידי התמקדות בשירות פיננסי אחד – במקום מגוון רחב של שירותים שונים מאוד, מלווים חוץ בנקאיים יודעים יותר על כל ההיבטים של עסקי ההלוואות מאשר פקידי הלוואות בבנקים. המומחיות של מלווים חוץ בנקאיים יכולה לתת לך יותר אפשרויות להלוואות לכל מטרה.

בדקו זכאות להלוואה מידיית.

רבים מאיתנו מרגישים את תאוות הבצע של בנקים גדולים. עמלות האוברדראפט היקרות. ישנן אפשרויות רבות למימון, החל ממשקיעים דרך הלוואות ועד קווי אשראי.

מלווה חוץ בנקאי, או "בנק חוץ בנקאי", הוא מוסד פיננסי המלווה כסף אך פועל עם רישיון בנקאי מלא. הוא אינו מציע שירותי הפקדה, צ'קים או חיסכון.

מכיוון שעסקים קטנים ויזמים ראשונים עלולים להיתקל בקושי להשיג מימון על ידי מעבר למסלול המסורתי, מלווים חוץ בנקאיים מציעים אפשרות הלוואה חלופית עם יותר גמישות. הנה מה שאתה צריך לדעת על הלוואות ממלווה חלופי.

יתרונות וחסרונות של מלווים חוץ בנקאיים
יתרונות

  • הלוואה מהירה וקלה. רוב המלווים החוץ בנקאיים שיכללו גישה יעילה לבקשות הלוואות. כל עוד יש לך מידע עסקי בסיסי ונתונים פיננסיים בהישג יד, אתה יכול לצפות לסיים את בקשת ההלוואה העסקית שלך תוך פחות משעה. חלק מהפלטפורמות או המלווים לוקחות רק 15 דקות.
  • מימון ללא אשראי. אם הגשת בקשה וסורבה לך הלוואה במוסד מסורתי, שקול להשתמש במלווה חוץ בנקאי. מכיוון שלמלווים חוץ בנקאיים יש דרישות גמישות יותר, יש סיכוי גבוה שהם ייענו בקשת מימון לעסקים או לאנשים פרטיים עם אשראי פחות מכוכב.
  • גישה מהירה לכספים. לא רק שתהליך הבקשה של מלווה חוץ-בנקאי מהיר, אלא שלווים מאושרים יכולים לצפות לגישה לכספים תוך יום אחד בלבד.
  • אין תנאי הוצאה. בניגוד לבנקים מסורתיים שדורשים הוצאה מפורשת עבור הלוואה מוקצית, מלווים חוץ בנקאיים נותנים ללווים את הגמישות להעמיד את ההלוואה לכל מה שעוזר לעסק לצמוח יותר.
  • בניית מערכת יחסים בנקאית. עבודה עם מלווה חוץ בנקאי מעניקה לך את ההזדמנות לטפח מערכת יחסים סימביוטית. על ידי פירעון של חובות בזמן והמשך מערכת יחסים חיובית, אתה עשוי להבטיח ריביות נמוכות יותר בעתיד.
  • המלווה עלול לצאת מהעסק. מלווים חוץ בנקאיים נשארים חדשים יחסית בתעשייה הפיננסית וקיים סיכון שאחד מהם יפסיק את העסק במהלך שותפות. כמו כל קשר עסקי, יזמים צריכים להעריך את המלווים לפי משך הזמן שהם עסקיים, מי המוסד הפיננסי המגבי שלהם, ביקורות לקוחות ועוד לפני חתימת חוזה.
  • אין ערובה להנחה לפירעון מוקדם. למרות שזה משתנה לפי המלווים, חלק מהמלווים החוץ בנקאיים לא יעניקו לעסקים הנחה גם אם הם ישלמו תשלומים מוקדם מהמבוקשים.
  • עמלות נסתרות. לפני חתימה על חוזה, חפש עלויות שונות כמו עמלות תשלום או החזר ובקש מהמלווה שלך לחשוף את כל העמלות הנגבות.
  • סיכון לריביות גבוהות. שיעורי הריבית אצל מלווים חוץ בנקאיים עשויים להיות גבוהים יותר ממה שתקבל דרך בנק מסורתי. למרות שזה לא תמיד המקרה, ליזמים צריכה להיות שליטה איתנה על הכספים שלהם כדי להבין כיצד ריבית גבוהה יותר משפיעה על יכולתם להחזיר הלוואה אם ​​מתרחשות נסיבות בלתי צפויות.
  • היקף הלוואה גדול. שימו לב לדרישות המינימום להלוואה. סטארטאפים גדולים יותר, או עסקים קטנים עם תזרים מזומנים גדול, עשויים ליהנות מהלוואה מינימלית של 50,000$. עם זאת, צוותים קטנים עשויים לרצות להימנע מלקיחת חובות רבים כל כך אם הם צריכים רק כמה אלפי דולרים כדי לגשר על חודשים בין תשלומי לקוחות.

צפו בדף הבית: הלוואות מיידיות.

חברה שקיבלה מאיתנו הלוואה: מוצרי טיפוח.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים