הלוואה חוץ בנקאית למסורבים

שתפו את המאמר

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים

היום בשנת 2022 המצב בישראל מאוד יקר, ולכולנו יש הוצאות מאוד גבוהות, אם זה שכירות, תשלום ארנונה, תשלום לאוכל, דלק ועוד, אחד הדברים הכי חשובים זו התנהלות כלכלית נכונה, לפעמים עקב המצב חוזר חיובים בחשבון הבנק, ואז מתחיל בעיה עם דירוג האשראי חברת BDI מבצעת שכלול נתונים ומדרגת החזרי חיוב, רוב הבעיות שנוצרות זה סירוב הלוואה מהבנק, בדרך כלל יש פיתרון שאפשר לבקש הלוואה חוץ בנקאית למסורבים בבנק, חשוב מאוד להתנהל נכון בניהול כספי.

אז איך אנחנו נתמודד עם סירוב של הבנק?

 1. לבדוק עם הבנק על מה הסיבה של סירוב ההלוואה? בדיקה עם הבנק אם יש אפשרות לקבל הלוואה עם ערבים, כמובן שבשביל לצרף ערבים תצטרכו להגיע עם הערב לבנק ושיחתום על מסמכי ההלוואה בבנק.
 2. חשוב לקחת את הבקשה ולבדוק מול הבנק מה המצב הפיננסי שלנו, שימו לב שהבנק רשם בסירוב בקשת ההלוואה מה הסיבה לסירוב בדרך כלל הבנק לא מתעד את הסירוב.
 3. דבר מאוד חשוב זה לבדוק לפני בקשת ההלוואה מה הסכום שאני באמת צריך ? ואיך אני אמור לשלם את זה? הרבה אנשים נוטים לקחת הלוואה בלי לחשוב איך להחזיר את ההלוואה, בדרך כלל אם מגישים בקשה להלוואה בסכומים גבוהים אז היא לא מאושרת, צריך לחשב בדיוק מה צריכים, מה הסכום של בקשת ההלוואה.

בחברתנו תוכלו לבדוק זכאות להלוואה חוץ בנקאית למסורבים אם הבנק סירב לכם, אנחנו נגייס לכם את ההלוואה הנוחה עם האפשרות ההחזר הכי טובה עבורכם.

איזה עוד אפשרויות יש לי שאני יכול לבקש הלוואה חוץ בנקאית למסורבים?

אז מה המקורות שאני יכול לפנות אליהם:

 1. חברת כרטיסי אשראי שנקראת (הלוואה חוץ בנקאית) – זאת הלוואה שהיא ללא פיקוח, ריביות מאוד גבוהות יותר מהבנק.
 2. ערב להלוואה חוץ בנקאית למסורבים – הערב חייב להיות עם דירוג אשראי תקין ללא החזרים בנקאיים או חריגות בחשבון הבנק.
 3. הלוואה חברתית  – הלוואה שנותנים דרך הרשת שהם נותנים את את הכסף – ביצוע ההחזר בריבית – כמובן שיש ארגון שלוקח עמלה קטנה שהוא מגבה את המלווה.
 4. הלוואה כנגד דירה /הורים אח או אחות – אם אחד מהמשפחה מעוניינים לעזור לכם עם ההלוואה ומוכנים לבצע מישכון  של הדירה בבעלותם זה יכול לעזור עם אישור ההלוואה.
 5. חברות פנסיה או קופות גמל שנותנים הלוואה על חשבון הפנסיה – אפשר לקחת מחברות שמבטחות את קרן הפנסיה או השתלמות, ההלוואות מאוד יקרות ויש סיכון גדול כאשר לוקחים את ההלוואה מגובה הקרן.

מה היתרון שלנו כאשר אנחנו לוקחים הלוואה חוץ בנקאית?

החברת חוץ בנקאית שנותנת ההלוואה למסורבים מחייבת אותך לבצע החזר חודשי של הסכום ההלוואה ועם תוספת ריבית, כאשר ההלוואה מאושרת מהגוף הפיננסי אין פגיעה במסגרת האשראי הבנקאי שזה פלוס חשוב לקחת בחשבון, חשוב מאוד כאשר אנחנו לוקחים את ההלוואה לחשב שלא יהיה החזרי חיוב בכל חודש.

גיוס הלוואה לכל מטרה, או לשכירים או לעצמאיים בדרך כלל מאוד פשוטה דרך גוף פיננסי חיצוני, רוב החברות מבקשות תלושי שכר כדי לבדוק את ההחזר החודשי שתצטרכו להחזיר לאחר אישור ההלוואה למסורבים, חשוב מאוד שלאחר אישור ההלוואה יש להתמקח על ריבית ההלוואה.

בחברתנו נועם פתרונות אשראי יגייסו עבורכם את ההלוואה הנוחה עבורכם, גם אם אתם מסורבים בבנק אנחנו יכולים לגייס לכם את ההלוואה. בדקו זכאות להלוואה מיידית

איך אנחנו יכולים לדעת מה היכולת ההחזר שלנו עבור ההלוואה חוץ בנקאית למסורבים?

ברגע שהגוף הפיננסי אישר לכם את ההלוואה, אנחנו צריכים לבצע חישובים של ההלוואה ואיך להחזיר אותה:

 1. לבדוק בטופס אישור ההלוואה מה המחיר שיופיע לכם בחיוב החודשי בבנק ומה התאריך שזה ירד, (כמובן אפשר לשנות את התאריך החיוב בבנק ככה שיהיה לכם נוח)
 2. לבדוק כמה אנחנו מרוויחים בחודש בעבודה שלנו.
 3. בדיקת ההוצאות החודשיות שלנו.  (אוכל, ארנונה, שכירות, דלק, חשמל).
 4. לפתוח מחשבון ולהתחיל לבצע חישובים על הוצאות מול הכנסות, אם אתם רואים שאין לכם אפשרות לבצע את התשלומים להלוואה, אז אתם תמיד יכולים לפרוס את ההלוואה ליותר חודשים.

 

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים זאת הלוואה שדיי קשה להוציא אישור עליה, וגם אם כן הריבית דיי גבוהה. בגלל זה חשוב מאוד כאשר ההלוואה מאושרת וסגרתם עם הגוף המלווה על המחיר של הריבית ושיטת ההחזר החודשי חשוב מאוד לעמוד בתשלומים.

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה מיידית עד 15000 שקל
בלוג הלוואות

הלוואה מיידית עד 15000 שקל

הלוואה מיידית עד 15000 שקל. בחברת נועם פתרונות אשראי מגייסים הלוואה מיידית עד 200 אלף שקלים, אם אתם צריכים הלוואה מיידית עד 15 אלף שקלים,

הלוואה מיידית עד 10000 שקלים
בלוג הלוואות

הלוואה מיידית עד 10000 שקלים

הלוואה מיידית עד 10000 שקלים בדקו זכאות להלוואה עד 10 אלף שקלים, בחברתנו יש מגוון אפשרויות החזר הלוואה, אם זה בהוראת קבע ועוד. בחברת נועם

בלוג הלוואות

מחשבון ריבית פריים להלוואה

מחשבון ריבית פריים להלוואה מי שמבקש הלוואה מהבנק צריך לחשב את ריבית הפריים, ריבית הפריים הכוונה לריבית שהבנק או הגוף המלווה שייגבה ממכם על ההלוואה.

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי - נועם פתרונות אשראי
בלוג הלוואות

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי צריכים הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה שתאושר מיידית? בשנת 2022 יוקר המחיה משפיע על חיינו ולפעמים אנחנו זקוקים להלוואה, כיום