הלוואה חוץ בנקאית למסורבים

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים - loan4me

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים

היום בשנת 2022 המצב בישראל מאוד יקר, ולכולנו יש הוצאות מאוד גבוהות, אם זה שכירות, תשלום ארנונה, תשלום לאוכל, דלק ועוד, אחד הדברים הכי חשובים זו התנהלות כלכלית נכונה, לפעמים עקב המצב חוזר חיובים בחשבון הבנק, ואז מתחיל בעיה עם דירוג האשראי חברת BDI מבצעת שכלול נתונים ומדרגת החזרי חיוב, רוב הבעיות שנוצרות זה סירוב הלוואה מהבנק, בדרך כלל יש פיתרון שאפשר לבקש הלוואה חוץ בנקאית למסורבים בבנק, חשוב מאוד להתנהל נכון בניהול כספי.

אז איך אנחנו נתמודד עם סירוב של הבנק?

 1. לבדוק עם הבנק על מה הסיבה של סירוב ההלוואה? בדיקה עם הבנק אם יש אפשרות לקבל הלוואה עם ערבים, כמובן שבשביל לצרף ערבים תצטרכו להגיע עם הערב לבנק ושיחתום על מסמכי ההלוואה בבנק.
 2. חשוב לקחת את הבקשה ולבדוק מול הבנק מה המצב הפיננסי שלנו, שימו לב שהבנק רשם בסירוב בקשת ההלוואה מה הסיבה לסירוב בדרך כלל הבנק לא מתעד את הסירוב.
 3. דבר מאוד חשוב זה לבדוק לפני בקשת ההלוואה מה הסכום שאני באמת צריך ? ואיך אני אמור לשלם את זה? הרבה אנשים נוטים לקחת הלוואה בלי לחשוב איך להחזיר את ההלוואה, בדרך כלל אם מגישים בקשה להלוואה בסכומים גבוהים אז היא לא מאושרת, צריך לחשב בדיוק מה צריכים, מה הסכום של בקשת ההלוואה.

בחברתנו תוכלו לבדוק זכאות להלוואה חוץ בנקאית למסורבים אם הבנק סירב לכם, אנחנו נגייס לכם את ההלוואה הנוחה עם האפשרות ההחזר הכי טובה עבורכם.

איזה עוד אפשרויות יש לי שאני יכול לבקש הלוואה חוץ בנקאית למסורבים?

אז מה המקורות שאני יכול לפנות אליהם:

 1. חברת כרטיסי אשראי שנקראת (הלוואה חוץ בנקאית) – זאת הלוואה שהיא ללא פיקוח, ריביות מאוד גבוהות יותר מהבנק.
 2. ערב להלוואה חוץ בנקאית למסורבים – הערב חייב להיות עם דירוג אשראי תקין ללא החזרים בנקאיים או חריגות בחשבון הבנק.
 3. הלוואה חברתית  – הלוואה שנותנים דרך הרשת שהם נותנים את את הכסף – ביצוע ההחזר בריבית – כמובן שיש ארגון שלוקח עמלה קטנה שהוא מגבה את המלווה.
 4. הלוואה כנגד דירה /הורים אח או אחות – אם אחד מהמשפחה מעוניינים לעזור לכם עם ההלוואה ומוכנים לבצע מישכון  של הדירה בבעלותם זה יכול לעזור עם אישור ההלוואה.
 5. חברות פנסיה או קופות גמל שנותנים הלוואה על חשבון הפנסיה – אפשר לקחת מחברות שמבטחות את קרן הפנסיה או השתלמות, ההלוואות מאוד יקרות ויש סיכון גדול כאשר לוקחים את ההלוואה מגובה הקרן.

מידע חשוב שיכולים לקרוא גם:  הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי

מה היתרון שלנו כאשר אנחנו לוקחים הלוואה חוץ בנקאית?

החברת חוץ בנקאית שנותנת ההלוואה למסורבים מחייבת אותך לבצע החזר חודשי של הסכום ההלוואה ועם תוספת ריבית, כאשר ההלוואה מאושרת מהגוף הפיננסי אין פגיעה במסגרת האשראי הבנקאי שזה פלוס חשוב לקחת בחשבון, חשוב מאוד כאשר אנחנו לוקחים את ההלוואה לחשב שלא יהיה החזרי חיוב בכל חודש.

גיוס הלוואה לכל מטרה, או לשכירים או לעצמאיים בדרך כלל מאוד פשוטה דרך גוף פיננסי חיצוני, רוב החברות מבקשות תלושי שכר כדי לבדוק את ההחזר החודשי שתצטרכו להחזיר לאחר אישור ההלוואה למסורבים, חשוב מאוד שלאחר אישור ההלוואה יש להתמקח על ריבית ההלוואה.

בחברתנו loan4me יגייסו עבורכם את ההלוואה הנוחה עבורכם, גם אם אתם מסורבים בבנק אנחנו יכולים לגייס לכם את ההלוואה. בדקו זכאות להלוואה מיידית

איך אנחנו יכולים לדעת מה היכולת ההחזר שלנו עבור ההלוואה חוץ בנקאית למסורבים?

ברגע שהגוף הפיננסי אישר לכם את ההלוואה, אנחנו צריכים לבצע חישובים של ההלוואה ואיך להחזיר אותה:

 1. לבדוק בטופס אישור ההלוואה מה המחיר שיופיע לכם בחיוב החודשי בבנק ומה התאריך שזה ירד, (כמובן אפשר לשנות את התאריך החיוב בבנק ככה שיהיה לכם נוח)
 2. לבדוק כמה אנחנו מרוויחים בחודש בעבודה שלנו.
 3. בדיקת ההוצאות החודשיות שלנו.  (אוכל, ארנונה, שכירות, דלק, חשמל).
 4. לפתוח מחשבון ולהתחיל לבצע חישובים על הוצאות מול הכנסות, אם אתם רואים שאין לכם אפשרות לבצע את התשלומים להלוואה, אז אתם תמיד יכולים לפרוס את ההלוואה ליותר חודשים.

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים זאת הלוואה שדיי קשה להוציא אישור עליה, וגם אם כן הריבית דיי גבוהה. בגלל זה חשוב מאוד כאשר ההלוואה מאושרת וסגרתם עם הגוף המלווה על המחיר של הריבית ושיטת ההחזר החודשי חשוב מאוד לעמוד בתשלומים.

קראו עוד על: ניהול נכון של העסק

מה אולי יגידו לך אם סירבו לך אשראי או הלוואה

מלווה לעתים קרובות לא יגיד לך מדוע סירב לך אשראי, והוא לא צריך לספק סיבה גם אם תבקש. אבל הם צריכים להגיד לך באיזו סוכנות התייחסות אשראי הם השתמשו כדי להעריך את הבקשה שלך.

לאחר מכן תוכל לפנות לסוכנות הפניה לאשראי כדי לבקש עותק של התיק שלך.אם אתה מזהה טעות בקובץ האשראי שלך, כתוב לסוכנות הפניה לאשראי ובקש מהם לתקן אותה.

הקפד להסביר מדוע זה שגוי ולכלול כל ראיה שיש לך. לרשותך יש 28 ימים לפעול. הפרט הרלוונטי בדוח האשראי שלך יסומן כ'שנוי במחלוקת' בזמן שהם חוקרים אותו.

אל תמשיך להגיש בקשה להלוואה לאחר הסירוב

אם סירבו לך להלוואה, חשוב היטב לפני הגשת בקשה חוזרת. כל בקשת אשראי שתגיש – מוצלחת או לא – תופיע בקובץ האשראי שלך.

מספר יישומים בפרק זמן קצר עלולים לגרום למלווים לחשוב שאתה נואש למזומנים.

זה עלול לפגוע בדירוג האשראי שלך עוד יותר. דירוג האשראי שלך משפיע על האם אתה יכול לקבל אשראי וכמה אתה יכול ללוות.

מהם הקריטריונים להלוואת אשראי מסורבת?
בהתאם לאחד המלווים שloan4me  משתפת פעולה איתם, אתם עשויים לגלות שקריטריוני הזכאות משתנים ביניהם. עם זאת, בדרך כלל תצטרכו לעמוד בקריטריונים לזכאות הבאים כדי להיות מסוגל להגיש בקשה להלוואת אשראי מסורבת, ללא קשר אם ההלוואה מגיעה בצורה של הלוואות משכורת מקוונות, הלוואת אשראי גרוע או אחרת:

 • דרישת ערב.
 • מועסק במשרה מלאה או חלקית.
 • תוכל לעמוד בקצב ההחזרים החודשיים של הלוואות.
 • כדי לקבל הלוואה מובטחת, מלווה עשוי לדרוש ממך להיות בעל בית או בעל רכב.

הלוואות למסורבים
כדי לוודא שאתה תמיד מקבל החלטה מושכלת, נפרט כאן את המידע והתשובות החשובות ביותר לשאלות נפוצות הקשורות להלוואות לאנשים שסורבו על ידי מלווים אחרים.

נראה הגיוני להתחיל בפסגה! מהו ציון אשראי? בקיצור, לכולנו המבוגרים בישראל יש ציון אשראי ברמה מסוימת. זהו מספר (לא קטגוריה כמו 'נמוך') שמשתנה תוך כדי הפעילות היומיומית שלנו ומוציאים ומחזירים כסף. תמיד, לחלק מהאנשים יהיה דירוג אשראי נמוך ממגוון סיבות.

זו בעיה עבורם אם הם צריכים לגשת לאשראי כדי לסייע בתשלום עבור אירוע חיים או רכישה גדולים במיוחד, כמו קניית רכב חדש או משומש. דחייתה של מלווים אחרים היא בעיה, וזו בעיה שאנחנו יכולים לעזור לפתור!

לחצו כאן לדף הבית: הלוואה מיידית.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים