הלוואה למסורבים

הלוואה למסורבים

הלוואה למסורבים

הלוואה למסורבים אז מה עושים כשהבנק מסרב לתת לכם הלוואה? הרבה אנשים מוצאים את עצמם במצב לא נעים כשהבנק מסרב להעניק הלוואה. מצב כזה יכול לגרום לתסכול ולתחושת חוסר אונים. אבל אל דאגה, חברתינו Loan4me יכולה לספק מספר פתרונות אפשריים לכל צורך ובכל סכום. תקבלו את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר שתתאים לכם.

היום יש דרך חדשה – אין צורך יותר לבקש הלוואה מבנקאי ולעבור תהליך איטי מלא בביורוקרטיה. אין סיבה לחכות הרבה זמן כשאפשר לקבל מימון מהיר גם אם קיבלתם סירוב בבנק. יש אלטרנטיבה!

הלוואה למסורבים

הבנקים כפופים להנחיות בנק ישראל בנוגע לתנאי ההלוואות. לפני קבלת ההלוואה, הבנקים חייבים לבדוק את נתוני הלקוח, כמו גובה ההכנסה וכושר החזר החודשי – יכולת להתמודד עם גובה ההחזר הפנוי של הלווה. אם הלקוח אינו מסוגל להחזיר את ההלוואה בגלל הכנסה נמוכה או הוצאות רבות, הוא לא יקבל אישור להלוואה.

כדי להתמודד עם יכולת ההחזר הנמוכה, ניתן להגביר את גובה ההכנסות ככל האפשר או לחלופין לפרק את ההלוואה לתקופה ארוכה יותר וכך להקטין את גובה ההחזר הנדרש עד אז נדרש פתרון.

הפתרון והאפשרות הריאלית ביותר

הלוואה למסורבים זו לא סוף העולם. ישנן מספר אפשרויות אחרות. אחת מהאפשרויות המרכזיות שיציעו לכם היועצים שלנו היא הלוואה חוץ בנקאית. ההלוואות הללו ניתנות על ידי חברות אשראי , הלוואות חברתיות ,הלוואה מחברות הביטוח ועד.. חברתינו עובדת עם 32 גופים שונים ועם 99% הצלחה לקבלת אישור להלוואה.

כל הדרכים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית למסורבים

הלוואה חוץ בנקאית ניתנת בתנאים נוחים ובהתאמה אישית מלאה. אפילו אם נדחתם ומעוניינים בהלוואה, זה לא אומר שתצטרכו לשלם ריבית גבוהה ולערוך סקר שוק מראש. חברות המימון החוץ בנקאי מציעות מסלולים שונים להלוואה למסורבים. חברתינו – laon4me, מתמחה בגיוס אשראי לשכירים ועצמאים ומספקת תמיכה מלאה.

הלוואה למסורבים

ההבדלים הגדולים בין הלוואות למסורבים לבין הלוואות חוץ בנקאיות הם:

סוג הלוואה מהבנק הלוואה למסורבים
ריבית הריבית מותאמת לפי נתוני האשראי של מבקש ההלוואה, כוללים את הסכום, התקופה ועוד. העלויות הריבית גבוהות יותר בחברות מימון חוץ בנקאי מתרחשות בשל רמת הסיכון הגבוהה.
פיקוח הבנקים מפוקחים על ידי בנק ישראל למסורבים ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות שמפוקחות על ידי משרד האוצר.
פרק זמן העברה מימון דרך הבנקים בדרך כלל בתוך 5-3 ימי עסקים.

 

הלוואה זמינה לכל מטרה, וניתן לקבל את הכסף תוך 24 שעות.

מה גובהה הריבית ממוצעת בשוק

איך אפשר להוריד את הריבית הממוצעת בשוק, גם אם סירבתם? האם זה אומר שתצטרכו לשלם מחיר יקר בשל הסירוב? התשובה היא לא! וכמו בכל דבר בחיים, מומלץ לערוך סקר שוק ולעקוב אחר הריביות הממוצעות של חברות המימון השונות ולשים לב לעובדות.

גורם מממן גובהה הריבית
בנקים %2 -%9
חברות ביטוח הלוואת פריים
הלוואה מחבר/בן משפחה 0
הלוואה חברתית %6-%12
הלוואה חוץ בנקאית %3-%15

בדרך כלל, הריבית על הלוואה מחברות המימון החוץ בנקאיות יקרות יותר מהריבית הנהוגה בבנקים המסחריים. הלוואה מחוץ למסגרת היא היתרון הגדול שלנו! עם זאת, במצבים מסוימים בחיים, זהו הפתרון המימון היחיד שמאפשר לנו להיחלץ מהמצב הכלכלי בו אנו נמצאים. מאחר וההלוואה יקרה יחסית, עלינו לערוך סקר שוק מקיף, להתייעץ עם אנשי מקצוע, וחשוב לוודא מראש כי אנו מסוגלים לפרוע את ההלוואה בזמן.

 היועצים שלנו יענו על השאלות הנפוצות שלכם בצורה פתוחה ובלי צנזורה.

 

 

חברות המימון החוץ בנקאיות מציעות מסלולים שונים. באופן כללי, ניתן לקבל מימון בסכום של עד120,000 ₪ לתקופה של עד 84 תשלומים.

 

כן, בדרך כלל, ריבית על המינוס בחשבון הבנק עשויה להיות יקרה יותר מהריבית על ההלוואה. ברוב המקרים, הריביות הממוצעות על ההלוואות דרך הבנק הן זולות יותר מהריבית היקרה על המינוס בחשבון הבנק. לכן, רבים בוחרים לקחת הלוואה מחוץ לבנק כדי לסגור את המינוס.

מאיזה גוף אפשר לקבל הלוואה למסורבי בנקים?

ניתן לקבל הלוואה למסורבים מהגופי הבאים:

• חברות האשראי

• חברות מימון פרטיות ויצניג’ם

• חברות ביטוח

• הלוואות מול קרנות השתלמות, קרנות פנסיה או קופות גמל.

• בן משפחה/חברים קרובים

• הלוואות חברתיות

 

אם אתם מתקשים לקבל הלוואה בהוראת קבע, תוכלו לפנות לכל חברה בשוק ההלוואות שמציעה כזאת. ולמעלה מכך, הדרך הנוחה והיעילה ביותר לקבל הלוואה כזו היא לפנות ליועצים המנוסים של loan4me.

 

בחברות המימון החוץ, הבנקים מציעים הלוואה של עד 200,000 ש"ח. סכום ההלוואה ייקבע לאחר מספר בדיקות ותלוי ביכולת ההחזר ובהיסטוריית האשראי של הלווה.

עם 97% הצלחה בגיוס הלוואה מיידית חוץ בנקאית אי אפשר להתווכח..

כדי להגביר את הסיכויים שלך לקבל הלוואות חוץ בנקאיות, יש למלא את הטופס באתר. והיועצים המקצועיים מטעם loan4me יבצעו עבורך סקר שוק בין חברות המימון החוץ בנקאיות כדי למצוא את ההלוואה הכי נוחה וזולה עבורך. אנחנו יודעים לספק תוצאה, ולהפוך לא לכן בדיקת זכאות להלוואה מהירה.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים