כיצד לקבל הלוואה מובטחת ב-8 שלבים

הלוואה מובטחת

כיצד לקבל הלוואה מובטחת ב-8 שלבים

כדאי לשקול הלוואה מובטחת דרך בנק מסורתי, איגוד אשראי או מלווה מקוון. מוצרי החוב הבלתי מובטחים הללו יכולים לעזור לך להתגבר על גיבנת פיננסית, לכסות הוצאה בלתי צפויה, לפרוע את החוב מהר יותר או לבצע רכישת כרטיס גדול.

ישנם מספר סוגים של הלוואות לבחירה, כולל הלוואות לאיחוד חובות, הלוואות לשיפוץ בית, הלוואות רפואיות והלוואות לחתונה. למרות שתהליך הבקשה פשוט יחסית, כדאי לדעת למה לצפות מראש כדי למנוע הפתעות.

הפעל את הבדיקה על ידי:

 • בדוק את ציון האשראי שלך.
 • שקול את האפשרויות שלך.
 • בחר את סוג ההלוואה שלך.
 • חפשו את שיעורי ההלוואה האישיים הטובים ביותר.
 • בחר מלווה והגיש בקשה.
 • ספק תיעוד הכרחי.
 • קבל את ההלוואה והתחל לבצע תשלומים.
 • איזה מידע צריך לפני הגשת בקשה להלוואה
 • לפני שתתחיל בתהליך הגשת בקשה להלוואה אישית, אסוף את כל המסמכים והמידע הנחוץ לך בדרך. פעולה זו תאפשר לך לעבור כל שלב בתהליך ביעילות ולקבל את הכספים שלך במהירות האפשרית.

שתי צורות של זיהוי אישי, כגון רישיון נהיגה, תעודת זיהוי שהונפקה על ידי מדינה, תעודת אזרחות, תעודת לידה או דרכון.

 • הוכחת הכנסה, תלושי משכורת.
 • פרטי המעסיק, כולל שם החברה, שם המנהל שלך ומספר הטלפון.
 • הוכחת מגורים, כגון חשבון שירות עם שמך וכתובתך או הסכם שכירות.

כיצד לקבל הלוואה אישית ב-8 שלבים

ישנן סיבות רבות לקבל הלוואה, כמו חשבון בית חולים בלתי צפוי או תיקון רכב הכרחי. אם החלטתם שהלוואה היא סוג המימון המתאים עבורכם,

בצעו את שמונת השלבים הבאים להגשת בקשה.

1. הפעל את המספרים

הדבר האחרון שאתה או המלווים רוצים הוא שאתה תיקח הלוואה ולא תוכל להרשות לעצמך לשלם אותה. בעוד שמלווים בדרך כלל עושים את בדיקת הנאותות שלהם כדי לוודא שיש לך את היכולת להחזיר את החוב, זה חכם להפעיל את המספרים שלך כדי לוודא שזה יסתדר.

התחל בקביעת כמות המזומנים שתצטרך, תוך זכור שחלק מהמלווים גובים עמלת הקמה, אותם הם מנכים מתקבולי ההלוואה שלך. ודא שאתה לווה מספיק כדי לקבל את מה שאתה צריך לאחר העמלה.

השתמש במחשבון הלוואות כדי לגלות מה יהיה התשלום החודשי שלך. זה יכול להיות קשה אם אינך יודע אילו סוגי תעריפים ותנאי החזר יציעו המלווים, אבל אתה יכול לשחק עם המספרים כדי לקבל מושג מה תעלה לך ההלוואה ולהחליט אם התקציב שלך יכול להתמודד עם זה.

 

הלוואה מהירה

 

2. בדוק את ציון האשראי שלך

רוב המלווים יבצעו בדיקת אשראי כדי לקבוע מה הסיכוי שתחזיר את ההלוואה שלך. בעוד שחלק מהמלווים המקוונים החלו להסתכל על נתוני אשראי חלופיים, הם עדיין יסתכלו בדרך כלל על ניקוד האשראי שלך.

ההלוואות האישיות הטובות ביותר דורשות בדרך כלל שיהיה לך לפחות אשראי הוגן – בדרך כלל בין 580 ל-669. אשראי טוב ומצוין מעל 670, לעומת זאת, ייתן לך את הסיכוי הטוב ביותר לקבל אישור עם ריבית תחרותית.

אתה יכול לקבל עותק של דוח האשראי שלך מאת קפטן קרדיט בחינם. זה יספק עותק חינם של דוח האשראי שלך מכל שלוש לשכות האשראי כל 12 חודשים. בדוק אם יש שגיאות בדוח. אם אתה מוצא טעויות, פנה לבנק ישראל ודווח כדי לתקן אותן.

אם ניקוד האשראי שלך נמוך מסיבות אחרות, ייתכן שעדיין יש לך סיכוי לקבל הלוואה. אבל הריביות והעמלות עשויות להיות גבוהות מדי מכדי שזה יהיה שווה את זה, אז בצע צעדים לשיפור האשראי שלך לפני הגשת הבקשה.

טיפ: בדיקת ניקוד האשראי שלך תיתן לך מושג איפה אתה עומד. ככל שציון האשראי שלך טוב יותר, כך יש סיכוי גבוה יותר לקבל אישור להלוואה והריבית שלך עשויה להיות נמוכה יותר.

השלבים הבאים: בדוק את ציון האשראי וההיסטוריה שלך. אם הציון שלך נמוך מדרישות ההסמכה ואינך זקוק להלוואה באופן מיידי, עבוד על שיפורו.

3. שקול את האפשרויות שלך

בהתאם לאמינות האשראי שלך, ייתכן שתצטרך חותם שותף כדי לקבל אישור להלוואה עם ריבית הגונה. אם אינך יכול למצוא שותף לחתום, או שהמלווים שאתה שוקל אינם מאפשרים שותפים לחתום, ייתכן שתהיה לך אפשרות לקבל הלוואה מאובטחת במקום הלוואה לא מובטחת.

הלוואות מובטחות דורשות בטחונות, כגון רכב, בית או מזומן בחשבון חיסכון או תעודת פיקדון, בתמורה לתנאים נוחים יותר. אם לא תחזיר את ההלוואה, המלווה יכול לעקל את הביטחונות כדי לספק את החוב.

תצטרך גם לחשוב היכן לקבל הלוואה. עם בנקים מסורתיים, למשל, ייתכן שיהיה לך קשה לקבל אישור אם יש לך אשראי גרוע. עם זאת, חלק מהמלווים המקוונים מתמחים בעבודה עם לווים בעלי אשראי גרוע, ולחלק מחברות האשראי יש הלוואות לטווח קצר המשמשות חלופות זולות להלוואות ביום המשכורת.

אם אינך עומד בתנאים האופייניים והרכישה שלך יכולה להמתין, הקדיש זמן מה לבנות את ציון האשראי שלך כדי שתוכל להעפיל.

טיפ: אם אינך עומד בדרישות ההסמכה לתעריף הגון, ואתה זקוק להלוואה ברגע זה, חותם שותף, הלוואה עם אשראי גרוע או הלוואה מובטחת יכולים לשפר את סיכויי האישור שלך.

השלבים הבאים: אם אתה לא חושב שתקבל אישור, חקור את אפשרויות ההלוואה שלך או פנה אל בן משפחה או חבר עם בריאות כלכלית טובה לגבי היותו השותף שלך לחתום.

 

הלוואה בהוראת קבע

 

4. בחר את סוג ההלוואה שלך

ברגע שאתה יודע היכן עומד האשראי שלך ושקללת את האפשרויות שלך, קבע איזה סוג הלוואה הוא הטוב ביותר למצבך. בעוד שחלק מהמלווים גמישים מבחינת אופן השימוש שלך בכספים, אחרים עשויים לאשר בקשות להלוואה רק אם הכסף ישמש למטרות ספציפיות.

לדוגמה, מלווה אחד עשוי לאפשר לך לקחת הלוואה אישית כדי לממן את העסק הקטן שלך, בעוד שמלווה אחר עשוי לא לאפשר לך להשתמש בכספים שאולים למטרות עסקיות כלל. בדרך כלל זה חכם למצוא מלווה שנוח להלוות לך כסף בדיוק מהסיבה שאתה צריך את זה.

עבור סוגים שונים של הלוואות, כגון:

 • הלוואות לאיחוד חובות: איחוד חובות הוא אחד השימושים הנפוצים ביותר בהלוואות אישיות. על ידי לקיחת הלוואה מובטחת אחת כדי לכסות את החוב הקיים שלך, אתה מפחית את מספר התשלומים שאתה צריך לדאוג לגביהם בכל חודש ומקבל ריבית אחת (אפשרית נמוכה יותר).
 • הלוואות למימון מחדש בכרטיס אשראי: חברות מסוימות, מתמחות בהלוואות לאנשים המחפשים לשלם את חובות כרטיסי האשראי. מכיוון שתעריפי ההלוואה האישיים לרוב נמוכים מתעריפי כרטיס האשראי, הלוואה עשויה להיות דרך טובה לסלק את יתרות כרטיס האשראי שלך ולשלם אותן על פני תקופה ארוכה יותר.
 • הלוואות לשיפוץ בית: הלוואת שיפוץ בית עשויה להיות אופציה טובה אם אתם מחפשים לשלם עבור שיפוץ גדול מראש מבלי לקחת הלוואה מובטחת לבית.
 • הלוואות רפואיות: מכיוון שלעתים קרובות הוצאות רפואיות אינן ניתנות לחיזוי, הלוואה אישית עשויה להיות דרך טובה להפחית את הנטל הפיננסי המיידי ולשלם את החוב על פני מספר שנים.
 • הלוואות חירום: הלוואות חירום שימושיות למספר מטרות. תקלה ברכב, הוצאה רפואית קטנה יותר או צנרת שהתפוצצה עשויות להיות סיבות טובות לקחת הלוואה מסוג זה.
 • הלוואות לחתונה: חתונות וחופשות יכולות להיות יקרות, וזו הסיבה שאנשים רבים פונים להלוואות אישיות כדי לשלם עבורן. זה מפזר את התשלומים על פני מספר שנים, כך שאינך צריך לדאוג לשלם עבור אירוע מיוחד בבת אחת.

מצא את ההלוואה המתאימה לך ולצורכי ההלוואה שלך.

5. חפשו את שיעורי ההלוואה האישיים הטובים ביותר

הימנעו מהסתפקות בהצעה הראשונה שתקבלו; במקום זאת, קח קצת זמן וחפש את הריבית הטובה ביותר. השווה מספר סוגי מלווים וסוגי הלוואות כדי לקבל מושג למה אתה זכאי.

בדרך כלל אתה יכול למצוא הצעות הלוואות אישיות מבנקים, איגודי אשראי ומלווים מקוונים. אם היית בעל חשבון ותיק בבנק או בחברת האשראי שלך, שקול קודם כל לבדוק שם. לעתים קרובות, מראה שביצעת בחירות פיננסיות חיוביות במשך שנים פירושו שהבנק או איגוד האשראי שלך עשויים להיות מוכנים להסתכל על פספוסי אשראי אחרונים או לתת לך שיעור טוב יותר.

חלק מהמלווים המקוונים גם מאפשרים לך לקבל אישור מראש עם בדיקת אשראי רכה, שלא תשפיע על ציון האשראי שלך. בדוק עם המלווים שאתה שוקל כדי לראות אם הם מציעים תהליך אישור מראש. השתמש באפשרות זו כדי לקבל הבנה מלאה של התעריפים העומדים לרשותך.

מלווים שאינם מציעים תהליך הסמכה מוקדמת יפעילו בדרך כלל פניות אשראי קשות כחלק מתהליך בקשת ההלוואה. כדי להגביל את ההשפעה של פניות קשות על ציון האשראי שלך, עדיף לבצע את קניות התעריפים שלך בתוך תקופה של 45 יום כדי לספור אותן כחקירה יחידה למטרות ניקוד אשראי.

אל תסתפקו בהצעה הראשונה שתקבלו.

השלבים הבאים: חפשו והשוו הצעות, תעריפים ועמלות כדי למצוא הלוואה מובטחת עם תעריפים תחרותיים. קבל הסמכה מוקדמת אם זו אופציה.

6. בחרו מלווה והגישו בקשה

לאחר שתבצע את המחקר שלך, בחר את המלווה עם ההצעה הטובה ביותר עבור הצרכים שלך, ואז התחל את תהליך הבקשה.

בהתאם לסוג המלווה, ייתכן שתוכל לבצע את כל תהליך הבקשה באופן מקוון. לחלופין, מלווים מסוימים עשויים לדרוש ממך להגיש בקשה אישית בבנק המקומי או בסניף איגוד האשראי שלך.

כל מלווה שונה לגבי המידע שהוא יצטרך באפליקציה, אך בדרך כלל תצטרך לספק את שמך, כתובתך ופרטי הקשר שלך, פרטי ההכנסה והתעסוקה שלך ואת הסיבה להלוואה מובטחת.

המלווה גם יבקש ממך לשתף כמה אתה רוצה ללוות. זה עשוי לתת לך כמה אפשרויות לשקול לאחר בדיקת אשראי רכה. תהיה לך גם הזדמנות לעיין בתנאים וההגבלות המלאים של ההלוואה, כולל עמלות ותקופת ההחזר שלך. קרא היטב את הסכם ההלוואה כדי למנוע עמלות נסתרות ומלכודות אחרות.

טיפ: לכל המלווים דרישות הסמכה שונות ועשויים לבקש מידע שונה. המלווים עשויים גם לדרוש ממך להגיש בקשה אישית, בעוד שאחרים יאפשרו לך להשלים את כל הבקשה באופן מקוון.

השלבים הבאים: קבע את תהליך הבקשה עבור המלווה שבחרת. לאחר שתהיה מוכן להגיש בקשה, אסוף את כל המידע שתצטרך עבור הבקשה והגיש בקשה לפי ההוראות.

 

הלוואה מיידית ללא כרטיס אשראי

7. ספק תיעוד הכרחי

כל מלווה שונה בכל הקשור למה שאתה צריך להגיש. לאחר הגשת הבקשה, סביר להניח שהמלווה שלך יבקש ממך לספק תיעוד נוסף. לדוגמה, ייתכן שתצטרך להעלות או לפקסס עותק של תלוש השכר האחרון שלך, עותק של רישיון הנהיגה שלך או הוכחת מגורים.

המלווה יודיע לך אם הוא צריך ממך תיעוד כלשהו וכיצד להביא אותו לאדם הנכון. ככל שתספק את המידע מהר יותר, כך תקבל החלטה מהר יותר.

טיפ: היו מוכנים להציג תיעוד נוסף כמתבקש במהלך תהליך הבקשה.

השלבים הבאים: איסוף תלושי שכר, הוכחת מגורים, פרטי רישיון נהיגה ו-W-2 מראש כדי לזרז את תהליך הבקשה. שלח את כל התיעוד המבוקש במהירות למלווה שלך כדי לקבל את החלטתך בהקדם האפשרי.

8. קבל את ההלוואה והתחל לבצע תשלומים

לאחר שהמלווה יודיע לך שאושרת, תצטרך לסיים את מסמכי ההלוואה ולקבל את התנאים. לאחר שתעשה זאת, בדרך כלל תקבל את כספי ההלוואה תוך שבוע – אך חלק מהמלווים המקוונים מקבלים אותם תוך יום עסקים אחד או שניים.

כאשר תאושר, התחל לעקוב אחר מועד התשלומים שלך, ושקול להגדיר תשלומים אוטומטיים מחשבון העובר ושב שלך. חלק מהמלווים אפילו מציעים הנחות בריבית אם תגדיר את חשבונך לבצע תשלומים אוטומטיים.

שקול לשלם תוספת מדי חודש. בעוד הלוואות אישיות יכולות להיות זולות יותר מכרטיסי אשראי, עדיין תחסוך כסף בריבית על ידי פירעון מוקדם של ההלוואה. הוספת אפילו סכום קטן לתשלומים החודשיים שלך יכולה לעזור לך לעשות זאת.

טיפ: אתה יכול לקבל את הכספים כבר ביום אחד עד יומיים לאחר קבלת אישור וקבלת תנאי ההלוואה. לאחר שתאושר, התחל לשקול כיצד תשלם את היתרה שלך.

השלבים הבאים: צור תוכנית לביצוע התשלומים החודשיים שלך ולשלם את ההלוואה שלך. שקול תשלומים אוטומטיים וחשוב על תשלום נוסף בכל חודש כדי לחסוך בריבית.

עברו לדף הבית: loan4me

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים