הלוואה מיידית ללא כרטיס אשראי

הלוואה ללא כרטיס אשראי

הלוואה מיידית ללא אשראי

בעת הגשת בקשה להלוואה מיידית, ציון BDI הוא הדבר הראשון שהמלווים נוטים לבדוק. ציון BDI טוב אפילו פועל לעמידה בקריטריונים לזכאות של מועמד כאשר הוא מבקש הלוואה אישית ללא הוכחת שכר או תלוש משכורת.

מובן מאליו שדירוג אשראי הוא די חשוב לכל מי שמחפש סיוע כלכלי. ציון BDI מגדיר את כושר האשראי של אדם פרטי, במיוחד כאשר מבקשים הלוואה מיידית ללא אשראי, עם זאת, יותר ויותר מוסדות פיננסיים המציעים תוכניות חדשות והצעות להפיכת שירותים פיננסיים לנגישים יותר עבור אנשים, קבלת הלוואה מיידית ללא ציון BDI אפשרית גם כיום.

הלוואות ללא כרטיס אשראי

עבור כל הלוואה ללא כרטיס אשראי, מתבצעת בדיקת BDI כדי לקבוע את זכאותו של המבקש.

ציון BDI או ציון אשראי הוא סיכום מספרי תלת ספרתי של כושר האשראי של אדם פרטי או ישות עסקית. ציון זה נשמר על ידי לשכת מידע אשראי (בנק ישראל) מוגבלת ומשמש להערכת האם הלווה יוכל להחזיר את סכום ההלוואה בזמן.

כל הבנקים והמוסדות הפיננסיים חולקים את נתוני האשראי שלהם עם BDI, שעל בסיסם מחושב ציון זה. מועמד המבקש הלוואה אישית ללא הוכחת הכנסה, או תלוש משכורת יכול גם לקבל אישור על סמך ציון BDI שלו. אך נשאלת השאלה – האם ניתן לקבל ללא כרטיס אשראי עם ציון BDI נמוך?

מה מסמל ציון BDI נמוך או לא?

ציון BDI נע בין 300 – 1000 וכל דבר מתחת ל-500 נחשב בדרך כלל לציון BDI נמוך. מכיוון שהלוואות מיידיות הן הלוואות לא מובטחות שאינן דורשות בטחונות בתמורה, הן מסמלות סיכון גדול יותר עבור המלווה. עם זאת, ציון אשראי טוב מראה היסטוריה של תשלומים בזמן ומהווה עדות לאמינות הלווה.

זה לא אומר שלא ניתן לקבל הלוואה לטווח ארוך או קצר ללא ציון BDI.

הלווה יכול להגיש בקשה להלוואה ללא ציון טוב של BDI; גם אם אין לך היסטוריית אשראי או אין הוכחה להכנסה, או שניהם.

יש כמה אפשרויות שאתה יכול לשקול לקבלת הלוואות ללא כרטיס אשראי:

ציון אשראי נמוך וללא הוכחת הכנסה: שפר את הציון שלך

ציון BDI הוא דינמי ומשתנה על סמך מידע האשראי העדכני ביותר ומצב החזר החוב של אדם פרטי. זה אומר שהלווה יכול לעבוד על שיפור דירוג האשראי שלך לפני שאתה מגיש בקשה להלוואה. שישה חודשים של תשלום החשבונות שלך בזמן יכולים לעשות הבדל גדול בציון האשראי שלך.

קיום סוגים שונים של הלוואות על שמך, שיעור ניצול אשראי נמוך (עבור כרטיס האשראי שלך), ניהול חשבונות אשראי ישנים וכו' הם כמה גורמים נוספים שיכולים לשפר את ציון ה- BDI שלך. לאחר שיפור הציונים, הלווה יוכל להגיש בקשה להלוואה מיידית ללא כרטיס אשראי וללא צורך בתלוש משכורת, על בסיס הציון שלך.

הגישו בקשה להלוואה דיגיטלית.

 

בעל הוכחת הכנסה אך ללא אשראי או/ציון אשראי גרוע: קבל הלוואה על בסיס הכנסה

עבור אנשים שלוקחים את ההלוואה הראשונה שלהם, מובן מאליו שייתכן שאין להם היסטוריית אשראי. אפשר לקבל הלוואה מיידית ללא BDI בריבית טובה אם אתה יכול לספק הוכחה להכנסה קבועה. בבקשות מסוג זה להלוואה מיידית ללא BDI, למלווה עשויות להיות תנאי זכאות מסוימים, כמו הכנסה מעל גבול מוגדר, הועסק באותה חברה לפרק זמן מסוים וכו'. להלוואה מיידית ללא כרטיס אשראי, הזכאות שלך תהיה תלויה בהכנסה שלך.

זכאות נמוכה: קבל ריבית גבוהה יותר להלוואה מיידית ללא אשראי

זה יכול להיות קצת קשה לקבל הלוואה מיידית ללא בדיקות BDI והוכחת הכנסה, אבל לא בלתי אפשרי. בדרך כלל, אם אדם אינו מסוגל להעפיל על סמך בדיקת BDI או הכנסה, המלווה עשוי לבקש ריבית גבוהה יותר בהשוואה לאחרים.

בהתבסס על משך ההלוואה ויכולות ההחזר שלך, אתה יכול לבחור לקבל את התעריף הגבוה יותר ולקבל הלוואה ללא BDI או צקים שנכנסים לחשבון הבנק כהכנסת משכורת. עם זאת, תצטרך לחפש מלווה עם קריטריוני זכאות גמישים לאותו הדבר.

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים

ציון אשראי לא/רע וללא הוכחת הכנסה

אם אין לך היסטוריית אשראי או אין לך כרטיס אשראי ואתה זקוק מיידי לכספים ואינך יכול לקחת את הזמן כדי לשפר את הציון שלך או שאין לך הוכחות להכנסה, ישנן מספר אפשרויות גם עבורך:

בחר בהלוואה משותפת

אתה יכול להגיש בקשה להלוואה משותפת ללא ציון BDI אם לבן הזוג שלך יש ציון טוב. כאשר מבקשים הלוואה משותפת, נלקח בחשבון ציון BDI של שני המבקשים. אפשרות נוספת להיעזר בהלוואה ללא ציון BDI היא לקחת אותה על שם בן הזוג. בדרך זו, תוכל גם לקבל הלוואות גדולות יותר כמו הלוואה לבית ללא ציון BDI טוב בריביות הטובות ביותר.

קראו עוד על: מהי הלוואה כנגד נכס?

מצא ערב להלוואה מיידית ללא כרטיס אשראי

אם אתה מתקשה לקבל הלוואה לטווח ארוך או קצר ללא ציון CIBIL בגלל שאין לך היסטוריית אשראי כלשהי, אתה יכול לבקש מהמשפחה הקרובה שלך, כמו ההורים שלך או אח שלך, לשמש ערב להלוואה. עם זאת, תצטרך להבטיח שלאדם שפועל כערב יש ציון טוב. זוהי הדרך הנפוצה ביותר שבה אנשים מבקשים השכלה או הלוואה אישית ללא היסטוריה של CIBIL.

שקול לשים בטחונות בחשבון הבנק

המאפיין העיקרי של הלוואה מיידית הוא שאין מגבלות על השימוש הסופי בכסף. אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל הלוואה אישית ללא BDI והוכחת הכנסה היא להציע למלווה בטחונות במקום הכסף.

בישראל, חסכונות בחשבון הבנק או דירה בבעלותך הוא הבטחון הנפוץ ביותר שמעמידים מועמדים כדי לקבל הלוואה מיידית ללא כרטיס אשראי. הלוואות מיידיות הפכו נפוצות מאוד בימינו וככל שניתן להשתמש בכסף לכל מטרה, יותר ויותר אנשים בוחרים בהלוואה מיידית מסוג זה.

הגישו בקשה להלוואה דיגיטלית.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים