הלוואה מיידית למסורבים בבנק

הלוואה למסורבים

הלוואה מיידית למסורבים בבנק

הלוואה למסורבים בבנק, לעתים קרובות מאמינים שקבלת הלוואה בנקאית היא קלה בעולם המונע על ידי הצרכנים של היום, אך ישנם מקרים רבים שבהם ניתן לסרב להלוואה בנקאית. אנו אומרים לך מה לעשות במקרה שהבנק דחה את בקשתך להלוואה.

גלה מדוע: הדבר הראשון שצריך לעשות אם קיבלת סירוב להלוואה בנקאית הוא לברר מדוע. חשוב מאוד לדעת את הסיבה כי יכולות להיות סיבות והשלכות שונות לסירוב להלוואה. לפעמים זה יכול להיות בעיה קטנה כמו אימות כתובת שאינו חד משמעי, אבל לפעמים זה יכול להיות בעיה רצינית יותר כמו דירוג אשראי גרוע.

חשוב לדעת שהסיבה לכך היא שלפעמים אולי אין לבנק מושג לגבי פרטים ברשומות שעשוי להעלות אז תמיד חובה לדעת למה לא אושר ההלוואה למסורבים בבנק.

פחות הכנסה: כשהבנק מרגיש שההכנסה שלך לא מספיקה, הוא עשוי להחליט לסרב את הבקשת ההלוואה. הבנקים רוצים להיות בטוחים שללווה יש את היכולת והיכולת להחזיר את ההלוואה וזו הסיבה שהבנקים רוצים תיעוד מפורט על מקורות ההכנסה ופרטי חשבון הבנק שלך.

 

הלוואה אקספרס עד הבית

 

כאשר ההכנסה שלך אינה עומדת בקנה אחד עם מה שנוח לו לבנק, הבנקים יסרבו להלוות לך. אם קיבלת סירוב להלוואה? בשביל זה אנחנו כאן. בדקו זכאות להלוואה דיגיטלית

דירוג אשראי גרוע: דירוג אשראי גרוע הוא לרוב הסיבה השכיחה ביותר לבנק לסרב להלוואה. לדוגמה, ציון BDI הוא בכל מקום בין ציון של 300-900 וכל דבר בסביבות 750 לאדם נחשב טוב. BDI אומר ש-79% מההלוואות מאושרות לאנשים עם ציון גבוה מ-750.

תקן שגיאות בדירוג האשראי: ברגע שתקבל את דוח האשראי המפורט שלך, עברו עליו בפירוט רב. יש סיכוי שתהיה טעות בדוח האשראי. למשל, זו יכולה להיות הלוואה ששילמתם, אך עדיין מופיעה בהמתנה. אם אתה נתקל בשגיאות כלשהן, פנה לBDI לבקש שינוי דירוג האשראי ולתקן אותה.

חיפוש אלטרנטיבה: לכל בנק יש קריטריונים והנחיות שונות בכל הנוגע להלוואות. אם בנק אחד מסרב להלוות, אולי כדאי לנסות בנק אחר. תמיד צריך לנסות בנק וסניף משלהם לפני שמחפשים מקום אחר, אבל אם בנק אחד לא מסתדר, אתה יכול לנסות בנק אחר. בדקו זכאות להלוואה מיידית.

מקדמה גדולה יותר: אם אתה לוקח את ההלוואה הבנקאית לרכישה, כמו בית או רכב, אתה יכול לשקול לבצע מקדמה גדולה יותר ובכך להפחית את סכום הכסף שאתה צריך כהלוואה. המשמעות היא שחבות ההחזר הכוללת שלך יורדת וההחזר עשויות להפוך לניתנות יותר לניהול בעיני הבנק. עם זאת, זה יהיה קשה אם אתה צריך הלוואה לעסק שלך. במקרה כזה אתה יכול לשקול לחפש סכום קטן יותר כהלוואה ולחפש את אישור הבנק.

תשלום חוב: יכול להיות גם מקרה שבו החוב הקיים שלך גבוה מכדי לקבל הלוואה חדשה. בדרך כלל בנקים ירצו יחס חוב להכנסה של כ-35% וכל דבר שמעל 40% נחשב בדרך כלל למסוכן. כל דבר מההלוואה האישית שלך, הלוואת רכב, הלוואת דירה ואפילו כרטיס אשראי נלקח בחשבון בעת ​​חישוב ההלוואה שלך. אם ההלוואה שלך נדחתה בגלל שההלוואה הפעילה שלך גבוהה מדי, אתה עשוי לשקול לפרוע או לסלק חלק מההלוואה העומדת לרשותך.

קבל ערב/שותף לחתום: אם ההכנסה שלך לא מספיקה כדי לקבל אישור הלוואה, אתה יכול לגרום למישהו להבטיח לך אותה. זה יכול להיות כל אחד מהמשפחה והחברים שלך, אבל מישהו שיעמוד כערובה לאחריותך ויבטיח לשלם לבנק את ההלוואה למקרה שלא תוכל.

מתן בטחונות: לפעמים מתן בטחונות, שיכולים להיות נכס כמו בית, יכול לספק נוחות לבנק ולהפחית את תחזית הסיכון שלו. הבטחונות עומדים כאמצעי הגנה לבנק, כאשר אם לא תחזירו, הבנק עשוי לגבות את כספם על ידי השתלטות על הביטחונות.

הפסק להגיש בקשה: אם ההלוואה הבנקאית שלך נדחתה, פנה לבנק צעד ומצא את הסיבה לכך. אל תמשיך ליישם ללא הרף ולמעשה, זה יכול להוכיח די מזיק. כל בקשה מבנק לסוכנות דירוג האשראי שלך פוגעת בדירוגים שלך. אם אינך מקבל הלוואה כרגע, הפסק להגיש בקשה ובדוק שוב את מצבך הכלכלי.

בדקו זכאות להלוואה מיידית.

צפו בדף הבית שלנו: הלוואה מיידית

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים