הלוואות לכל מטרה – כל מה שאתה רוצה לדעת

מהי הלוואה לכל מטרה?

הלוואה לכל מטרה היא כסף שאתם לווים ממלווה, שאתם יכולים להשתמש בו כמעט לכל דבר שתבחרו. למשל, איחוד חובות, שיפוץ הבית, תשלום על חתונה או חופשה חלומית. לקניית רכב חדש וכו'.

דרכים להשתמש בהלוואה לכל מטרה

ישנן דרכים רבות להשתמש בהלוואה לכל מטרה, כולל עבור:

 • הלוואה לסגירת מינוס.
 • הוצאות לחוצות.
 • הלוואה לרכישת רכב.
 • הלוואה לרכישת הבית.
 • הלוואה לשיפוץ הבית.
 • הלוואה לאירוע מיוחד.
 • הלוואה ללימודים אקדמיים.
 • הלוואה לחופשה מפנקת.
 • הלוואה לעסק.
 • הלוואת בלון.

בנוסף למטרות הספציפיות הללו, הלוואה לכל מטרה יכולה להיות חבל הצלה בזמנים של לחץ כלכלי. לדוגמה, מיתון, מתן גישה למזומנים בהישג יד לשימוש לפי הצורך.

להבין את הסוגים השונים של הלוואות לכל מטרה

הבנת הסוגים השונים של הלוואות לכל מטרה עשויה להיות מעט מבלבלת. אבל זה לא חייב להיות. כאן אנו מפרקים את ההבדלים בין:

 • הלוואות עם בטחונות וללא בטחונות.
 • הלוואות מקוונות והלוואות מסורתיות (טפסים).
 • הלוואות בריבית קבועה ומשתנה.

הלוואות עם בטחונות לעומת הלוואות ללא בטחונות

הלוואה לכל מטרה, המחייבת אותכם להעמיד סוג של בטחונות. לדוגמה, הבית או המכונית שלך נקראים הלוואה מובטחת. לעומת זאת, הלוואה ללא בטחונות ידועה כהלוואה לא מובטחת. בדקו זכאות להלוואה

הלוואות מקוונות לעומת מסורתיות

עם הלוואה מסורתית, תעבדו עם מלווה באופן אישי. בבנק האישי או בכל בנק אחר. הבנקים יספקו ניירת פיזית (כגון דוחות כספיים) ותחתום על מסמכים באופן אישי. זוהי אפשרות מצוינת אם אתם מחפשים נקודת קשר פנים אל פנים במהלך תהליך בקשת ההלוואה. (בדקו הלוואה לכל מטרה)

הלוואות מקוונות

הלוואה מקוונת לכל מטרה היא כמו הלוואה אישית מסורתית. בכך, אתם לווים כסף ומסכימים להחזיר אותו בתנאים שהמלווה מתווה. ההבדל הוא שאתם מגישים תיעוד, מקבלים אישור וחותמים על כל מסמך באינטרנט. לא רק שהלוואות מקוונות נוחות, הן גם נוטות לשלם מהר יותר מאשר הלוואות מסורתיות, (עד 3 ימים והכסף בחשבון הבנק)

הלוואות בריבית קבועה לעומת ריבית משתנה

חלק מהלוואות לכל מטרה, בעלות ריבית קבועה. זה אומר שתשלמו את אותו הסכום בכל חודש. אחרים מציעים ריביות משתנות המשפיעות על סכומי התשלום החודשיים שלכם. בדרך כלל, הלוואות משתנות מתחילות בריבית נמוכה יותר מהלוואות בריבית קבועה. עם זאת, שיעור זה עשוי להשתנות בהתאם לתנאי השוק ולשינויים בשער הפריים.

ככל שתקופת ההלוואה ארוכה יותר, כך הלוואה אישית בריבית משתנה עשויה להיות מסוכנת יותר. טווח הלוואה ארוך יותר פירושו, יותר זמן לריבית לעלות. מה שיכול להגדיל באופן דרמטי את התשלומים החודשיים שלכם. מלווה עשוי לגבות ריבית גבוהה יותר כדי ללוות עם הלוואה אישית בריבית קבועה. אבל יחד עם זה מגיע הביטחון לדעת שהתשלומים החודשיים שלכם יישארו יציבים.

כיצד לקבוע אם אתם זכאים להלוואה לכל מטרה

עכשיו, שיש לכם הבנה ברורה יותר של הלוואה לכל מטרה. השימושים והסוגים השונים של הלוואות אישיות. אתם בטח מעוניינים לדעת אם אתם כשירים. כאן, אנו נחלק את ארבעת השלבים כדי לקבוע את זכאותכם להלוואה לכל מטרה.

בדקו את ציון האשראי שלכם

דירוג BDI של האשראי שלכם הוא הגורם מספר אחד בקביעת:

 • זכאותך להלוואה לכל מטרה.
 • כמה תוכל ללוות.
 • איזה סוג ריבית תשלם.

כמו כן אפליקציה יחודית שנקראת קפטן קרדיט נותנת לכם מידע על דירוג האשראי קישור להורדה: דירוג אשראי

16 תנאי הלוואה אישית שאתם צריכים לדעת

כדי שהבקשה להלוואה תהיה קצת פחות מכריעה. בואו נסתכל על כמה מתנאי ההלוואה האישיים שסביר להניח שתתקלו בהם.

שיעור שנתי באחוזים (APR)

APR הוא העלות הכוללת של ההלוואה. APR כולל לא רק את שיעור הריבית השנתי שגובה המלווה שלכם אבל גם כל עלויות אחרות של ההלוואה, כולל עמלות הקמת הלוואה. זה מבוטא כאחוז המייצג את העלות השנתית בפועל של הלוואה לאורך כל תקופת ההלוואה שלכם.

דוגמא

לדוגמה, הלוואה של 12.5% ​​תעלה לכם 125 שקל בשנה על כל 1,000 שקל  והחשבון ישולם על כל שנה. ככל שהריבית נמוכה יותר, כך ההלוואה שלכם תעלה לך פחות.

דירוג אשראי

ציון האשראי שלכם הוא מדד ליכולת שלכם להחזיר כסף שלוויתם בעבר ממלווים. ומחברות האשראי.

התוצאה

התוצאה היא מספר בן 3 ספרות, מ-300 עד 1000, המספק למלווים פוטנציאליים תובנות לגבי רמת הסיכון שלכם כלווה.

ערבים על ההלוואה לכל מטרה

ערב הוא אדם אחר בבקשת ההלוואה לכל מטרה שלכם. הם לוקחים על עצמם אחריות משותפת על ההלוואה מבלי שיש להם בעלות עליה.בודקים את דירוג האשראי של הערב גם,  (בדרך כלל עם ציון אשראי של 720 ומעלה) כתמיכה בהלוואה שלך. הלוואה מיידית

בנוסף, לשותף אידיאלי יהיה גם:

 • היסטוריה תעסוקתית יציבה.
 • נמצאים במקום העבודה הנוכחי למעלה משנה.
 • היסטוריה ארוכה של ביצוע תשלומים בזמן.

השותף שלך בהלוואה משותפת לכל מטרה אחראי רק לתשלומים החודשיים שלכם. במקרה בו לא תחזירו את ההלוואה.

בְּרִירַת מֶחדָל

מחדל בְּרִירַת מֶחדָל הוא אי מילוי התחייבות. כמו להחזיר הלוואה. ברירת מחדל מתרחשת כאשר אינכם מבצע תשלומים בזמן. תפספסו תשלומים או אי אפשרות לבצע תשלומים על הריבית או הקרן המגיעים ללווה על ההלוואה שלכם. ברירת המחדל מתרחשת בשלבים, והראשון שבהם הוא אי תשלום. אם אתה "לא משלם" על ההלוואה, זה ידווח לבנק ישראל. בעקבות "אי תשלום", אם עדיין לא תשלם את תשלומי ההלוואה שלכם, תהיה הוצאה לפועל ועוד חיובים מיותרים. מה שיכול להשפיע לרעה על היסטוריית האשראי וציון האשראי שלך עד 7 שנים.

תשלומים קבועים

סכומי תשלום הלוואות לכל מטרה, שאינם משתנים נקראים תשלומים קבועים. עם הלוואה בתשלום קבוע, תשלמו את אותו הסכום בכל חודש עד להחזר מלא של ההלוואה.

שער ריבית

הריבית של הלוואה לכל מטרה היא העלות הכספית של הלוואת כסף. מבוטא באחוזים, המלווים מיישמים את הריבית על הסכום הכולל שלא שולם של ההלוואה שלכם. בעת ביצוע התשלומים החודשיים שלכם, חלק מכל אחד ישולם עבור יתרת הקרן של ההלוואה שלכם. כאשר החלק השני הולך למלווה כתשלום עבור הלוואות של הכסף.

קבוע לעומת משתנה

שיעורי הריבית על הלוואות לכל מטרה עשויות להיות קבועות (כלומר זה נשאר זהה לאורך ההלוואה). או משתנה (כלומר הוא משתנה עם הזמן, בדרך כלל קשור ל- Prime Rate). בעת הגשת בקשה להלוואה אישית, הריבית המוצעת לכם תתבסס על מספר גורמים, כולל דירוג האשראי שלכם והסיכון למחדל שאתם מהווים למלווה.

הלוואה עד עשרים אלף שקל
הלוואה עד עשרים אלף שקל

שִׁעבּוּד

שעבוד הוא הזכות החוקית של המלווה על נכס (בית או רכב, למשל), שישמש כבטוחה להלוואה אישית מובטחת. במקרה של כשל בהלוואה, ייתכן שהמלווה שלווית ממנו יוכל לעקל את הנכס.

הכנסה נטו

הכנסה נטו היא סכום הכסף שאתם מרוויחים לאחר כל מיסים וניכויים. חיסכון בתוכנית פרישה, ביטוח בריאות וחיים וכו'. כמו כן, הכנסה נטו היא גורם אחד שמלווים לוקחים בחשבון כאשר הם קובעים, כמה כסף אתם זכאים והאם אתה מסוגלים להחזיר הלוואה.

משתלם

סכום התשלום הוא הסכום הכולל שתצטרכו לשלם כדי לעמוד בתנאי ההלוואה שלכם. התשלום כולל את יתרת הקרן הנותרת בתוספת הריבית החודשית המצטברת שתהיה חייב ביום שבו אתה מתכוון לפרוע את ההלוואה שלכם מוקדם.

הסמכה מוקדמת

כאשר מלווה מעריך את כמות הכסף שאתם יכולים ללוות בהתבסס על פרטי אשראי, זה נקרא הסמכה מוקדמת. ההסמכה המוקדמת מותנית, כלומר המלווה עדיין יצטרך לבדוק את דירוג האשראי שלכם לפני שיאשר את ההלוואה שלכם בפועל.

קֶרֶן

הסכום שאתם לווים נקרא הקרן. יתרת הקרן יורדת ככל שאתם משלמים תשלומים חודשיים עד לפירעון ההלוואה שלכם במלואה בתום התקופה.

הלוואה מובטחת

הלוואה מובטחת לכל מטרה מגובה בנכסים פיננסיים שכבר בבעלותכם, כגון נכס, רכב או השקעות פיננסיות. המלווה יטיל עיקול על ביטחונות אלה, מה שמעניק למלווה זכויות משפטיות על הנכסים אם אתם לא משלמים על הלוואה שלכם. במקרה של אי תשלום, המלווה עשוי להשתלט על הביטחונות שלכם ולמכור אותם כדי להחזיר את הכסף שלוויתם.

תנאים

תנאי ההלוואה הם התנאים בפועל הכרוכים בהלוואת הכסף. אלה כוללים את תקופת ההחזר, סכום התשלום החודשי שלכם, שיעור הריבית של ההלוואה ועמלות כלשהן (לדוגמה, עמלות הקמה, עמלת פירעון מוקדם וכו'). זה קריטי שתבדקו את כל תנאי ההלוואה לפני הלוואה.

הלוואה לא מובטחת

הלוואה לכל מטרה לא מובטחת היא הלוואה המונפקת ללא צורך בבטחונות. במקום להלוות לכם כסף כנגד ערך של בית או רכב, למשל, הלוואות אישיות ללא בטחון מאושרות ומונפקות על סמך דירוג האשראי שלכם.

תשלומים משתנים

סכומי החזר המשתנים נקראים תשלומים משתנים. התשלומים על הלוואות מסוג זה משתנים מכיוון שהריבית משתנה. מה שאומר שזה משתנה בהתאם לתנאי השוק. המשמעות היא שתשלמו סכומים שונים בכל חודש. עד להחזר מלא של ההלוואה. לרוב, הלוואה משתנה מתחילה בריבית נמוכה יותר מאשר הלוואה בתשלום קבוע. אבל יכול לעלות בצורה דרמטית בהתבסס על שער הפריים וגורמי שוק אחרים.

האם הלוואה לכל מטרה מתאימה לך?

כדי לברר אם אתה זכאי, בדוק זכאות להלוואה מיידית, או צור קשר איתנו

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים