הלוואות למוגבלים בבנק

הלוואות למוגבלים בבנק

הלוואות למוגבלים בבנק

דירוג אשראי גרוע יכול להקשות או ליקר את ההלוואה, שכן המלווים יראו בך סיכון. חוסר היסטוריית אשראי יכול גם להקשות על קבלת אשראי מכיוון שאין מידע שיעריך את הרגלי ההלוואות שלך וקובע כיצד אתה מתמודד עם הכספים שלך. אנשים עם היסטוריית אשראי או דירוג מוגבלת או ירודה שצריכים ללוות, יכולים לבחור בהלוואות למוגבלים בבנק, אולם אלה בדרך כלל גובים ריבית גבוהה בהרבה.

מהי הלוואות למוגבלים?

הלוואות בדירוג אשראי גרוע (או הלוואות אשראי שליליות) נוצרות במיוחד עבור אלה עם היסטוריית אשראי גרועה, וכל מי שעובד בעבודה מעל גיל 18 יכול להגיש בקשה להלוואה.

זה יכול להיות שירות שימושי אם אתה זקוק להלוואה (לאיחוד חובות, למשל), אבל דירוג אשראי גרוע אומר שאתה מתקשה להתקבל להלוואה. אם אתה מקווה לשפר את דירוג האשראי שלך, אז נטילת הלוואה (אפילו הלוואת אשראי גרועה) יכולה לעזור, בתנאי שתשלם את התשלומים שלך בזמן ובמלוא.

לא כל המלווים מציעים הלוואות מסוג זה ותגלו שלהלוואות אשראי גרועות בדרך כלל יש אפר גבוה יותר, שכן אלו עם היסטוריית אשראי גרועה מהווים סיכון גדול יותר. ישנם מלווים מורשים, הנקראים לעיתים מלווי סאב-פריים, אשר ילוו לאנשים שאינם מסוגלים לקבל אשראי מבנק. מהם 3 סיבות שעכשיו קשה יותר לקבל הלוואות לרכב.

 

הלוואות בצ’קים

איך עובדות הלוואות למוגבלים?

ישנם שני סוגי הלוואות שאתה יכול לקחת – מובטחת או לא מובטחת. הלוואות לא מובטחות נוטות להיות עבור סכומי הלוואה קטנים יותר (פחות מ-35,000 שקל) ויכולות להיות בעלות ריבית גבוהה יותר, אך הנכס שלך לא יהיה בסיכון אם תעמוד במחדל בתשלומים. הלוואה מובטחת, לעומת זאת, תהיה בדרך כלל בריבית נמוכה יותר, אך הבית שלך או נכסים אחרים עלולים להיות בסיכון אם אינך יכול לבצע את התשלומים.

אם אתה מנסה לצמצם את העלויות, אז החזר על פני פרק זמן קצר יותר עשוי לגרום לכך שתחויב בריבית נמוכה יותר. עם זאת, חשוב לשקול כמה אתה יכול להרשות לעצמך להחזיר כל חודש וכל שינוי אפשרי בנסיבות האישיות שלך.

אם אתה חושב שהלוואות עם דירוג נמוך היא האופציה עבורך, עבור לטווח הקצר שלנו וראה כמה אתה יכול ללוות היום. עוד מאמר על: מדוע ציון האשראי שלי ירד לאחר פירעון החוב?

בדקו זכאות להלוואה: הלוואה לכל מטרה.

בשביל מה אני יכול להשתמש בהלוואות למוגבלים?

כולם שונים. וכמו לכולם, יהיו לך סיבות משלך לקבל הלוואה עם דירוג אשראי נמוך. אז, אנחנו כאן כדי לעשות מה שאנחנו יכולים כדי לעזור לך – לא משנה למה אתה צריך את זה.

ההלוואות שלנו עבור היסטוריית אשראי גרועה יכולות להיות שימושיות במיוחד אם יש לך חשבון לשלם שלא תכננת. תיקוני רכב, תקלות בדוד או בעיות במכונת כביסה – אלה מפתיעים אותנו בזמנים הטובים ביותר.

הלוואות אשראי גרועות מונפקות בכפוף למחיר סביר.

עוד מאמר על: הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי.

למה לבחור ב- loan4me אם אני צריך הלוואה למוגבלים?

אם בנק גבוה דחה אותך בעבר, זה לא בהכרח אומר שאתה לא יכול לקבל הלוואה עם היסטוריית אשראי גרועה – או למצוא מלווה ישיר שדואג לך.

מהם היתרונות של ההלוואות שלנו?

האם יש לך היסטוריית אשראי פחות ממושלמת? הלוואה עם דירוג נמוך ממלווים ישירים יכולה להיות האפשרות האידיאלית.

הנה למה:

  • מהיר ופשוט: החל מיישום מקוון קל ועד לקבלת החלטה ראשונית מיידית, ההלוואות המהירות שלנו עבור ציוני אשראי גרועים הן עזרה אמיתית – לא מעט אם יש צורך בכסף במקרה חירום.
  • התייחסות אליך כאדם פרטי: לעולם לא נחליט בבקשה על ציון האשראי שלך בלבד. אנו בוחנים את הנסיבות האישיות שלך, כולל הכנסה או רווחים, כדי לוודא שהלוואה מתאימה לך.

מהם החסרונות הפוטנציאליים של הלוואות לאנשים עם אשראי גרוע?

כמו כל סוגי האשראי, ישנם סיכונים שכדאי להיות מודעים אליהם כאשר פונים לקבלת הלוואות אשראי גרועות ממלווים ישירים או מתווכים.

שני הדברים הגדולים שצריך להיזהר מהם הם:

  • שיעורים גבוהים יותר: הלוואות לאנשים עם היסטוריית אשראי גרועה בעלות ריבית גבוהה יותר. ככל שהריבית גבוהה יותר, כך העלות הכוללת של ההלוואה תהיה גבוהה יותר.
  • דאגות לגבי החזר: היצמדות לתשלומים שלך היא קריטית. על ידי החמצת תשלום, אתה עלול לגרום נזק נוסף להיסטוריית האשראי שלך. אבל אנחנו יכולים לעזור אם אתה מודאג מפיגור או החמצת תשלום.

למה יכול להיות שיש לי דירוג נמוך?

אשראי בדירוג נמוך הוא המונח הלא רשמי לבעל היסטוריית אשראי פחות מנקייה. יכול להיות גם שאין לך היסטוריה של שימוש באשראי בכלל.

עוד מאמר על: כל מה שצריך לדעת על בנקאות בישראל.

כמה מהסיבות לאשראי גרוע הן:

  • ביצוע תשלום באיחור (או אי ביצוע תשלום כלל).
  • בקשת אשראי יותר מדי פעמים בתקופה קצרה.
  • קבלת הסדר מרצון אישי או פושט רגל.
  • להיות מבוגר צעיר ללא רקורד אשראי קודם.אפילו דברים שאולי לא תחשוב עליהם יכולים לפגוע בניקוד האשראי שלך. ייתכן שלא נרשמת להצבעה או שעשויות להיות טעויות בתיק שלך. אבל זה לא אומר שאתה תקוע.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים