כיצד לבצע תשלום הלוואת רכב?

תשלום הלוואת רכב

כיצד לבצע תשלום הלוואת רכב?

מכיוון שרוב האנשים אינם יכולים להרשות לעצמם לשלם את מלוא מחיר הרכישה של מכונית במזומן, קבלת הלוואות לרכב היא חלק הכרחי מהחיים. למרבה המזל, רוב המלווים מספקים מספר שיטות תשלום שונות כך שתוכל לבחור את הדרך הנוחה ביותר לבצע את תשלום הלוואת הרכב שלך.

אם תגלה שיש לך קצת כסף מיותר בכל חודש, תוכל לחסוך כסף בריבית אם תשלם את ההלוואה שלך מוקדם. מצד שני, אם אתה מתקשה לבצע את תשלום המכונית שלך, ייתכן שתוכל לקבל מימון מחדש של ההלוואה.

בחירת שיטת התשלום שלך

זהה את מלווה ההלוואה לרכב שלך. אם קיבלת אישור מראש למימון לפני שקנית את המכונית שלך, הבנק, איגוד האשראי או מלווה אחר שאישר מראש את ההלוואה שלך הוא המלווה שלך. אחרת, הניירת שלך כשקנית את המכונית שלך צריכה לרשום את שם המלווה שלך.

לפעמים סוחרים מממנים רכבים ישירות. אם רכשת רכב במימון סוחר, עליך לכלול פרטי תשלום עם הניירת שקיבלת בעת קניית המכונית שלך.

אם הסוחר שלך סידר מימון באמצעות מלווה צד שלישי, סביר להניח שתמצא את שמו על שטר המכירה שלך.

הלוואה מיידית עד 15000 שקל

עיין במכתב הפתיחה שלך לקבלת פרטי תשלום. אם הסוחר שלך סידר מימון, המלווה שלך בדרך כלל ישלח לך מכתב קבלת פנים תוך מספר שבועות לאחר השלמת הרכישה. מכתב קבלת הפנים יכלול מידע על אופן ביצוע התשלומים שלך בכל חודש. קראו עוד על: האם אתה יכול לקבל יותר מהלוואה אחת בכל פעם?

אם אינך מקבל מכתב קבלת פנים, אתה עדיין אמור להיות מסוגל להגדיר חשבון באינטרנט לניהול כל פרטי ההלוואה שלך.

בקר באתר האינטרנט של המלווה שלך כדי לבצע תשלומים מקוונים. לרוב המלווים יש אפשרות תשלום מקוונת הזמינה דרך האתר שלהם. לאחר שתגדיר חשבון, תוכל להיכנס לאתר האינטרנט בכל חודש כדי לבצע את התשלום שלך או להירשם לתשלומים אוטומטיים. כיצד לקבל הלוואה מהירה באינטרנט?

רוב המלווים מעדיפים הוראת קבע ישירה מחשבון הבנק שלך. תזדקק למספר החשבון שלך ומספר הניתוב של הבנק שלך כדי להגדיר זאת. המספרים האלה נמצאים בתחתית ההמחאות האישיות שלך. אם אין לך צ'קים אישיים, תוכל למצוא מידע זה באתר הבנק שלך.

חלק מהמלווים מאפשרים לך לבצע תשלומים באמצעות כרטיס חיוב או אשראי. עם זאת, לפני שתגדיר זאת, ודא שלא תחויב בעמלות נוספות. תשלומים בכרטיסי חיוב או בכרטיס אשראי עשויים גם לקחת זמן עיבוד נוסף.

השתמש בתלוש התשלום המצורף לדוח החודשי שלך. רוב מלווי הרכב כבר לא מחלקים ספרי קופונים לתשלום כדי לבצע את התשלומים החודשיים שלך. במקום זאת, יצורף תלוש תשלום להצהרה החודשית שלך. אם אתה מעדיף לשלוח המחאה פיזית במקום לשלם באינטרנט, נתק את התל ושלח אותו בחזרה למלווה שלך יחד עם התשלום שלך.

אם אין לך צ'קים אישיים, אתה יכול גם להשתמש בהזמנת כסף או בהמחאה של קופאית כדי לבצע את התשלום שלך באמצעות הדואר.

אם אתה שולח את התשלום שלך בדואר, הקפד לשלוח אותו בדואר זמן רב כדי שהוא יגיע לשם לפני תאריך היעד, אחרת זה עלול להיחשב מאוחר. רוב המלווים לרכב מעבדים תשלומים מתאריך קבלתם, לא תאריך חותמת הדואר על המעטפה.

בצע את התשלומים שלך באופן אישי עבור כלי רכב במימון סוחר. אם קנית את המכונית שלך במגרש "קנה-כאן, שלם-כאן", סביר להניח שתצטרך ללכת לסוחר לפחות פעם בחודש כדי לבצע את התשלום שלך באופן אישי. רוב העוסקים דורשים ממך לבצע את התשלומים שלך במזומן או בכספים מאושרים (צ'ק קופאי או הוראת קבע).

סוחרים מסוימים עשויים לדרוש ממך לבצע תשלומים שבועיים או דו שבועיים. אם תשלומים מתוזמנים יותר מפעם בחודש, זה בדרך כלל מבוסס על התדירות שבה אתה מקבל תשלום. לדוגמה, אם אתה מקבל תשלום כל שבוע, הסוחר עשוי לצפות ממך לשלם על רכב בכל יום משכורת במקום רק פעם בחודש.

 

הלוואה בהוראת קבע

פירעון מוקדם של ההלוואה

קבע כיצד מחושבת הריבית על ההלוואה שלך. רוב ההלוואות לרכב הן הלוואות בריבית פשוטה, מה שאומר שתשלם פחות ריבית אם תשלם את ההלוואה שלך מוקדם. עם זאת, אם הריבית על ההלוואה שלך קבועה מתחילת ההלוואה, עדיין תשלמו את אותו סכום כסף ללא קשר למועד פירעון ההלוואה. קראו עוד על: איך לקבל הלוואה?

אם להלוואה לרכב שלך יש ריבית קבועה, אולי עדיף לך פשוט לשלם את התשלומים החודשיים בזמן עד סוף ההלוואה – במיוחד אם תשלומים בזמן מדווחים בדוח האשראי שלך. אם יש לך כסף נוסף להשקיע בהלוואה, הפקד אותו בחשבון חיסכון במקום כדי שתוכל להרוויח ריבית מהכסף הזה בינתיים.

כדי לברר כיצד מחושבת הריבית על ההלוואה שלך, בדוק את מכתב קבלת הפנים שקיבלת מהמלווה כשקנית את המכונית שלך. אתה יכול גם למצוא מידע זה בחשבון המקוון שלך או על ידי התקשרות למספר שירות הלקוחות של המלווה שלך.

בצע 2 תשלומים בכל חודש אם אין לך מזומן נוסף. גם אם אין לך כספים נוספים בכל חודש, אתה עדיין יכול לשלם את הלוואת הרכב שלך מוקדם על ידי פיצול התשלום החודשי שלך לשני תשלומים.

אם יש לך הלוואה בריבית פשוטה, תשלמו פחות בריבית ממה שהייתם משלמים אם הייתם משלמים תשלום בודד בלבד. ביצוע חצי תשלום כל שבועיים שווה ל-26 תשלומים בסך הכל, או 13 תשלומים חודשיים בשנה.

לדוגמה, אם יש לך הלוואה ל-60 חודשים בסך 10,000 שקל, תשלם את ההלוואה תוך 54 חודשים במקום 60. כמו כן תחסוך מעט בריבית שלך, בהתאם לשיעור.

צור קשר עם המלווה שלך וודא שהוא יאפשר לך לעשות זאת. רוב המלווים יאפשרו לך לבצע תשלומים בסכום נמוך יותר מסכום התשלום באינטרנט, בתנאי שתבצע אותם לפני תאריך היעד לתשלום החודשי הרגיל.

עיגל כלפי מעלה את תשלום המכונית שלך ל-50 הקרוב ביותר. אתה תשלם את הלוואת המכונית שלך מהר יותר אם תוכל לבצע יותר מהתשלום המגיע. חשבו על התשלום החודשי שלכם כתשלום מינימלי, ועיגלו אותו כלפי מעלה כשתוכלו.

לדוגמה, אם התשלום לרכב שלך הוא 215 שקל לחודש, תשלם 250 שקל לחודש במקום זאת. בהתאם לריבית ולסכום הכולל שמימנת, אתה יכול בסופו של דבר לשלם את ההלוואה שלך עד שנה מוקדם יותר, ולחסוך מאות ריבית. עוד מאמר על: כיצד לקבל הלוואה מהירה באינטרנט?

קבל הצעת מחיר ושלם תשלום חד פעמי. אם אתה יודע שאתה קרוב לשלם את המכונית שלך ויש לך קצת מזומן נוסף, צור קשר עם המלווה שלך לקבלת הצעת מחיר. סכום זה יהיה נמוך מהסכום שאתה חייב שכן סכום זה אומר לך מה הייתם משלמים אם הייתם משלמים עד תום ההלוואה.

לדוגמה, אם קיבלת לאחרונה החזר מס, ייתכן שתחליט להשתמש בכסף הזה כדי לשלם את המכונית שלך. גם אם אינך יכול לשלם את מלוא הסכום, עדיין תוכל לבצע תשלום חד פעמי גדול שיפחית את הסכום ששילמת בריבית ויעזור לך לפרוע את ההלוואה שלך מוקדם יותר. אז איך לקבל עסקה טובה ביותר בהלוואה אישית?

ציטוטי התשלום טובים בדרך כלל רק למשך 30 יום, או עד למועד התשלום החודשי הבא שלך, אז אל תבקש אחד עד שתהיה מוכן לבצע תשלום חד פעמי.

השתמש בכספים מאושרים לתשלום הסופי שלך. כאשר אתה משלם את התשלום הסופי על הלוואת הרכב שלך, המלווה שלך ישחרר את השעבוד על הכותרת שלך וישלח לך את הכותרת. שליחת התשלום שלך בכספים מאושרים, כגון צ'ק קופאי או הוראת כסף, מבטיחה שתקבל את התואר שלך בהקדם האפשרי.

בשורת התזכיר של ההמחאה או הוראת הכסף של הקופאית, כתוב "תשלום מלא" או "תשלום סופי" יחד עם מספר החשבון של ההלוואה שלך.

קבלת המחאה או הוראת כסף מספקת לך גם הוכחה פיזית לתשלום.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים