כיצד להגיש בקשה להלוואה אישית משותפת?

הלוואה אישית משותפת

כיצד להגיש בקשה להלוואה אישית משותפת?

ישנן סיבות רבות לשקול הלוואה אישית משותפת, כולל שיתוף בהתחייבויות התשלום, הבטחת תנאי מימון טובים יותר ושיפור סיכויי האישור שלך. לכן, אם היסטוריית האשראי שלך מונעת ממך לקבל ריביות ותנאים נוחים בעצמך, לווה שותף יכול לעזור לך לקבל הלוואה אישית. עם זאת, יש כמה יתרונות וחסרונות שיש לקחת בחשבון לפני הגשת בקשה.

הנה מה שאתה צריך לדעת על איך לקבל הלוואה אישית משותפת, איך היא עובדת ומה כדאי לקחת בחשבון לפני הגשת הבקשה.

מהי הלוואה אישית משותפת?

הלוואה אישית משותפת, הנקראת לעיתים גם הלוואה למבקש משותף, היא הלוואה אישית עם שני לווים שותפים.

כאשר אתה והמבקש השותף שלך מגישים בקשה, המלווה יבדוק הן את ההכנסות והן את היסטוריית האשראי כדי לקבוע את הזכאות ואת תנאי ההלוואה שלך. הסדר זה יכול להועיל אם שני אנשים רוצים לחלוק את כספי ההלוואה ולשניהם יש אשראי טוב.

אבל האופי המשותף של ההלוואה לא נעצר שם. אם יאושר, שני הלווים אחראים באופן מלא להחזר החוב. כלומר, גם אם לווה שותף נוסף כדי לשפר את סיכוייהם לקבל את ההלוואה ומתכננים להחזיר את החוב בעצמם, שני הלווים אחראים אם הלווה העיקרי מחמיץ תשלום.

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי - נועם פתרונות אשראי

שימו לב שהלוואה משותפת עם שני לווים יכולה להיות שונה מהלוואה בחתימה משותפת, בהתאם למלווה.

כמו בהלוואות אישיות עם לווה אחד בלבד, בדרך כלל אתה יכול להשתמש בכספים לרוב המטרות, כגון איחוד חובות, שיפוצים בבית, הוצאות חופשה וחתונה, מקרי חירום פיננסיים ועוד.

לחלק מהמלווים עשויים להיות גם הגבלות על האופן שבו ניתן להשתמש בכספים, האוסרות על שימוש למטרות חינוכיות, עסקיות או השקעה, לקנייה או החלפת מטבעות קריפטוגרפיים, או לעיסוק בפעילויות לא חוקיות. הקפד לעיין באותיות הקטנות לפני הגשת הבקשה כדי להבין האם ההלוואה תענה על הצרכים שלך.

היכן ניתן למצוא הלוואות אישיות משותפות

לא כל המלווים המציעים הלוואות אישיות מאפשרים למבקש להוסיף לווה שותף לבקשתו, ולכן חשוב לבדוק את האפשרויות שלך כדי להבטיח שאתה יכול לעשות מה שאתה רוצה עם שותף ללווה.

אתה יכול למצוא הלוואות אישיות משותפות ברוב הבנקים ואיגודי האשראי ועם מלווים מקוונים, שם אתה יכול לבדוק את התעריף שלך מבלי להשפיע על ניקוד האשראי שלך. כמו בכל החלטה פיננסית, חשוב לחפש ולהשוות בין מספר אפשרויות כדי לקבוע את ההתאמה המתאימה לך.

כיצד להגיש בקשה להלוואה אישית משותפת

לאחר שתחליט על מלווה, בקר באתר האינטרנט שלו כדי להתחיל. להלן מספר שלבים שיעזרו לך להדריך אותך בתהליך קבלת הלוואה אישית:

 • בדוק את התעריף שלך: אם למלווה יש תכונה מוקדמת, בדוק את ההצעה הראשונית שלך על סמך בדיקת אשראי רכה, שלא תשפיע על ציון האשראי שלך. זה עשוי להתאים להצעה הסופית שלך ואולי לא, אבל זה יכול לתת לך מושג למה אתה זכאי.
 • התחל את הבקשה: כאשר אתה מתחיל את תהליך הגשת הבקשה, הקפד לבחור את הבקשה המשותפת, כדי שתוכל להוסיף פרטים לעצמך ולמבקש השותף שלך. בדרך כלל תצטרך לספק את השמות שלך, תאריכי לידה, מספרי תעודת זהות, פרטי התקשרות, מידע על הכנסה ותעסוקה ועוד.
 • ספק תיעוד: במקרים מסוימים, המלווים עשויים לדרוש תיעוד נוסף, כגון תלושי שכר, מסמכי מס או דפי בנק, כדי לאמת את המידע בבקשתך.
  עיין בתנאי ההלוואה: בהתאם למלווה, אתה אמור לקבל החלטת אשראי תוך מספר ימים. אם תסכים לתנאי ההלוואה, תמשיך בהתקשרות בהסכם. כספי ההלוואה מועברים בדרך כלל תוך שבוע, אך במקרים מסוימים, זה יכול להיות מעט כמו כמה שעות לאחר האישור.
 • התחל לבצע תשלומים: אתה אמור לקבל מידע מהמלווה שלך כיצד להתחיל לבצע תשלומים חודשיים. בדרך כלל עדיף להגדיר תשלומים אוטומטיים כדי להימנע מפספס אחד בטעות.
  יתרונות וחסרונות של הלוואות אישיות משותפות
 • יש גם יתרונות וגם חסרונות להגשת בקשה להלוואה אישית משותפת, וחשוב שתבין את שניהם כדי לקבוע אם זו הבחירה הנכונה עבורך.

הלוואה מיידית ללא כרטיס אשראי

היתרונות של הלוואות אישיות משותפות

 • יכול לעזור עם הזכאות: אם היסטוריית האשראי שלך חדשה יחסית או שעשית כמה צעדים שגויים עם האשראי שלך בעבר, הוספת מבקש שותף להלוואה שלך יכולה לעזור לשפר את הסיכויים שלך לקבל אישור למימון שאתה צריך.
 • עשוי לשפר את תנאי ההלוואה שלך: המלווים יקבעו בדרך כלל את תנאי ההלוואה על סמך המצב הפיננסי והאשראי של המועמדים, כך שהוספת לווה שותף יכולה להקל על הזכאות לתנאים טובים יותר, גם אם אינך יכול לקבל אותם בעצמך.
 • יכול לעזור לך לחלוק את הנטל הכלכלי: אם אתה לווה כסף עם אדם אחר, הגשת בקשה להלוואה משותפת מאפשרת לך לחלוק ביתר קלות את כספי ההלוואה והתשלומים החודשיים.
 • יכולה לעזור לאשראי של שני הלווים: כאשר אתה משלם תשלומים בזמן, הלוואה אישית משותפת יכולה לעזור לשפר את ציוני האשראי של שני הלווים לאורך זמן.
  חסרונות של הלוואות אישיות משותפות
 • עלול לפגוע ביחסי הלווים השותפים: לא משנה מהו ההסכם לחלוקת אחריות התשלום, ללא קשר למי באמת משתמש בכספים, שני הלווים אחראים באותה מידה כלפי המלווה להחזיר בזמן את מלוא סכום ההלוואה. אז אם לווה שותף אחד לא יעמוד בהתחייבויות שלו עם ההלוואה, זה יכול להשפיע לרעה על מערכת היחסים.
 • עלול לפגוע באשראי של שני הלווים: ההלוואה תופיע בדוחות האשראי של שני הלווים, מה שאומר שאם אחד מהלווים מחמיץ תשלום, זה עלול לפגוע הן בהיסטוריית האשראי והן בציונים.
 • התשלומים עלולים להיות מסובכים: אם שני הלווים יסכימו לפרוע את החוב, הם יצטרכו להמציא הסדר לחלוקת תשלומים, דבר שעלול להסתבך.
 • עשוי להשפיע על יחסי החוב להכנסה של שני הלווים: ההלוואה המשותפת תופיע בדוחות האשראי של שני הלווים, יחד עם היתרה והתשלום החודשי שלה. זה יכול להשפיע על יחס החוב להכנסה, או על אחוז ההכנסה החודשית ברוטו שמגיע לתשלומי החוב, עבור שני הלווים, מה שעלול להשפיע על יכולתם לקבל אשראי בעתיד אם יזדקקו לו.

הלוואה מיידית במזומן

שאלות נפוצות

הלוואה אישית משותפת לעומת הלוואה בחתימה משותפת: מה ההבדל?
למרות שהם נראים דומים על פני השטח, יש הבדל אחד מרכזי בין הלוואה אישית משותפת להלוואה בחתימה משותפת. עם הלוואה בחתימה משותפת, החותם המשותף מסכים להחזיר את ההלוואה אם ​​ללווה הראשי לא, אך אין לו כל תביעה על כספי ההלוואה או על הפריטים שנרכשו בכספים.

לעומת זאת, ללווה שותף בהלוואה אישית משותפת יש זכויות שוות בתמורת ההלוואה וכל מה שהכספים הללו משמשים לקנייה.

אתה יכול לבחור בהלוואה בחתימה משותפת במקום בהלוואה משותפת אם אינך רוצה שלחותם השותף תהיה תביעה כלשהי על הכספים או הפריטים או השירותים שאתה רוכש איתם. לחלופין, תוכל לשקול הלוואה משותפת אם שניכם מתכננים להשתמש בכספים יחד.

האם אתה יכול לקבל הלוואה אישית משותפת אם ללווה אחד יש אשראי גרוע?

אולי. ללווה עם היסטוריית אשראי פגומה יש סיכוי טוב יותר לזכות ולקבל הלוואה כאשר הוא מגיש בקשה יחד עם לווה שותף בעל היסטוריית אשראי טובה. עם זאת, זה עשוי להיות הגיוני להשאיר ללווה עם אשראי גרוע מחוץ לבקשת הלוואה אם ​​האחר יכול לקבל אישור בעצמו.

האם אתה יכול להגיש בקשה להלוואה אישית משותפת?

כן. ניתן להגיש בקשה להלוואה אישית משותפת עם לווה שותף. אם אינך בטוח שתזכה בעצמך, אולי תרצה לשקול להגיש בקשה להלוואה אישית משותפת יחד עם מישהו אחר, כל עוד יש לו פרופיל אשראי חזק יותר שישפר את סיכויי האישור שלך.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים