כיצד למחזר הלוואת רכב?

כיצד למחזר הלוואת רכב

כיצד למחזר הלוואת רכב?

אחת הדרכים להפחית את העלויות החודשיות שלך היא למחזר את הלוואת הרכב שלך. הנה כמה טיפים לקבלת עסקה טובה יותר והפחתת התשלומים החודשיים שלך. תהליך זה אינו מתאים לכל אחד, אך הוא יכול להציע לקונה רכב הזדמנות להתגבר על בחירה גרועה בעבר או לנצל תעריפים חדשים ונמוכים יותר. השתמש בשלבים הבאים כדי למחזר את הלוואת הרכב שלך.

החלטה למחזר

בדוק אם יש קנסות בתשלום מראש. לפני שתעשה משהו אחר, בדוק את הסכם ההלוואה לרכב הנוכחי שלך עבור כל שפה לגבי קנסות על תשלום מראש. זה נדיר בהלוואות לרכב, אבל אם יש לך את הקנסות האלה, תצטרך לשלם אותם במהלך המימון מחדש שלך. אם אינך מצליח לאתר את השפה הרלוונטית בהסכם שלך, צור קשר עם המלווה הנוכחי שלך ובקש ממנו סיוע.

מחזר כדי להפחית את התשלומים שלך. הסיבה העיקרית שרוב האנשים ממחזרים היא להוריד את התשלום החודשי להלוואה לרכב. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים. ראשית, אם הגשת בקשה להלוואה לרכב בתקופה שבה הריביות היו גבוהות או כשהיה לך אשראי נמוך יותר ממה שיש לך עכשיו, אתה יכול למחזר ולקבל את אותו משך ההלוואה עם תשלום חודשי נמוך יותר (בגלל הריבית הנמוכה שלך כעת ציון). לחילופין, אתה יכול למחזר לתקופה ארוכה יותר אם נקלעת לתקופות קשות. זה מקטין את התשלום החודשי שלך על ידי פיזור התשלומים שלך על פני פרק זמן ארוך יותר.

הוספה או הסרה של קוסינר. מימון מחדש נותן לך גם חוזה הלוואה טרי לחלוטין. זה מגיע עם ההזדמנות להוסיף או להסיר קו-חותם על ההלוואה. לדוגמה, אדם צעיר יכול להסיר את השותף שעזר לו לקבל את ההלוואה מלכתחילה כעת לאחר שבנו אשראי משלו. לחילופין, תוכל להוסיף להלוואה שלך שותף עם אשראי טוב כדי להבטיח לעצמך ריבית טובה יותר.

בדוק את ציון האשראי שלך. לפני הגשת בקשה למימון מחדש, בדוק את ציון האשראי שלך כדי לראות היכן אתה עומד. אם אתה מממן מחדש כי אתה חושב שציון האשראי שלך השתפר מאז שקיבלת את ההלוואה המקורית, בדוק וודא שזה המקרה. אחרת, אתה עלול להתקשות להשיג תעריף טוב יותר.

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי -loan4me

אתה יכול לבדוק את ציון האשראי שלך בחינם על ידי ביקור באתר אינטרנט כמו קפטן קרדיט.

העריכו את היכולת שלכם לקבל שיעור טוב יותר. בנוסף לאשראי לקוי, מספר מחסומים אחרים עשויים לעמוד בדרכו למימון מחדש של ההלוואה שלך. באופן כללי, הלווים יתקשו לקבל הלוואה ממוחזרת עבור מכוניות שגילן מעל כמה שנים, במיוחד אם לרכב יש מעל 100,000 מיילים. בנוסף, יהיה קשה מאוד לקבל מימון מחדש אם אתה "מתחת למים" בהלוואה שלך (אם אתה חייב יותר ממה ששווה המכונית).

קריטריונים אלה משתנים בהתאם למלווה. לדוגמה, מלווה אחד רשאי לקבל רק מכוניות בנות פחות מ-7 שנים וכאלה ששווייהן נע בין 40,500 ל-90,000 שקל.

אם אתה חייב יותר על המכונית ממה שאתה מרוויח בשנה, ייתכן שמלווה לא יציע לך ריבית אטרקטיבית במיוחד.

חפש מלווים לנהל משא ומתן איתם

הגדר את תנאי ההלוואה של המטרה שלך. חשבו על יעדי המימון מחדש שלכם. האם אתה רוצה להפחית את התשלומים שלך על ידי חיפוש ריבית נמוכה יותר או על ידי מתיחת ההלוואה שלך? לחילופין, אתה יכול להפחית את סך הריבית ששולמה על ידי מימון מחדש למשך הלוואה קצר יותר וריבית נמוכה יותר, לשמור על התשלום החודשי שלך קרוב לאותו אך לשלם פחות בריבית. הגדירו את ההלוואה הממוחזרת האידיאלית שלכם ואז עבדו משם כדי לזהות מלווים.

אפילו הפחתה קטנה בריבית, כמו 1 או אפילו 0.5 אחוז, יכולה להיות חיסכון גדול לאורך חיי ההלוואה.

לדוגמה, לווה עם הלוואה של 5 שנים של 25,000 ב-7.75 אחוזים יכול לחסוך 450 לאורך חיי ההלוואה על ידי מימון מחדש ל-6.75 אחוז לאחר השנה הראשונה.

תצטרך גם לדעת מהו סכום התמורה שאתה צריך. צור קשר עם המלווה הנוכחי שלך ובקש את סכום ההחזר על ההלוואה שלך. זו תהיה הקרן על ההלוואה החדשה והממוחזרת שלך.

הלוואות למוגבלים בבנק

בדקו זכאות להלוואה בחברתנו: הלוואה דיגיטלית.

אז איך למחזר הלוואת רכב?

פנה למלווים מקומיים. בדוק עם המלווה הנוכחי שלך כדי לראות אם הם יממנו עבורך את ההלוואה מחדש. אם אתה מעוניין להחליף מלווים, התחל עם איגודי האשראי והבנקים המקומיים שלך. איגודי אשראי מציעים לעתים קרובות את שיעורי הריבית הטובים ביותר ומוכנים לתת הלוואות לרכב. עם זאת, תצטרך לפתוח חשבון צ'קים או חיסכון עם איגוד האשראי כדי לקחת הלוואה.

שקול מלווים חלופיים. בדוק באינטרנט כדי לראות מה מציעים מלווים שונים באזור שלך ומקוון. חפש את התעריפים המוצהרים התחרותיים ביותר ולאחר מכן החל על כמה מהם כדי לראות מה אתה מצטט. זכור גם להסתכל על תנאי ההלוואה עבור קנסות, עמלות או פריטי תשלום בלתי צפויים אחרים.

הגבל את בקשות האשראי שלך. אל תפנה לעשרות מלווים לקבלת הצעות מחיר למימון מחדש. זה יכול להשפיע לרעה על ציון האשראי שעבדת כל כך קשה כדי לבנות. במקום זאת, בדוק את התעריפים המוצעים הנמוכים ופנה אליהם כדי לראות אילו הצעות מחיר אתה מקבל.

בחר את ההלוואה הטובה ביותר שיש. אל תקבל רק את העסקה הראשונה שמגיעה. המתן לתשובה ממספר מלווים. גם אם מצאת עסקה מצוינת במקום או עם בנק מהימן, שקול לפנות לפחות למלווה אחד נוסף רק כדי לוודא שאינך מפסיד תעריף מצוין.

היה מוכן לתת למלווים הוכחה לקשרים צבאיים או כל חברות אחרת. פעולה זו עשויה להביא לעסקה טובה יותר עבורך.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים