כיצד לקבל אישור הלוואת כסף?

הלוואת כסף

כיצד לקבל אישור הלוואת כסף?

הלוואות בכסף קשה מושאלות בדרך כלל ללווים כדי לממן הזדמנויות להשקעה בנדל"ן או הלוואות אחרות מגובות בטחונות; הם ממומנים על ידי משקיעים פרטיים בניגוד לבנקים.

הלוואת כסף קשה עשויה להיות אפשרות מתאימה אם אין לך דירוג אשראי גבוה מספיק כדי להבטיח הלוואה מבנק. הם משמשים בדרך כלל כהלוואות "גשר" בין מימון בנייה להלוואות ארוכות טווח; הלוואות כסף קשות משמשות לעתים קרובות לבנייה מכיוון שמלווים לטווח ארוך עשויים לרצות פרויקטים גמורים ומושכרים.

שים לב שמלווי כספים קשים אינם מוסדרים על ידי בנק ישראל או המשרד לפיקוח על חסכון. לכן, תהליך הבקשה יכול להיות שונה מאוד מהלוואה מסורתית מבנק.

מציאת מלווה קשיח אמין

חקור מלווים מתאימים באזור שלך. אם אתה מחפש מלווה ייחודי כי נדחת על ידי בנק, אז אתה עלול להתפתות לרוץ למלווה אחר הראשון שתוכל למצוא כדי לקבל את ההלוואה שלך במהירות.

עמוד בפיתוי הזה ובצע את המחקר שלך תחילה. חלק מהמלווים הקשים מעוניינים באמת לעזור לך לממן את פרויקט הנדל"ן שלך, אבל אחרים הם מעט יותר מכרישי הלוואות.

שאל את עצמך כמה מהשאלות הבאות בזמן שאתה מעריך מלווים פוטנציאליים:

  • האם למלווה זה יש אתר אינטרנט לגיטימי? למלווים קשיחים רבים יש אתרים שנועדו פשוט לאסוף את המידע שלך לפני שמעבירים אותו לצד שלישי. הימנע מאתרים מסוג זה.
  • האם המלווה במצב טוב עם המשקיעים שלו? האם למלווה יש תביעות תלויות ועומדות מצד המשקיעים שלו על הלוואות גרועות או נכסים מעוקלים? אם כן, זו יכולה להיות אזהרה לגבי הבריאות הפיננסית של המלווה.
  • אילו סוגי פרויקטים מימן מלווה זה בעבר? לדוגמה, מלווה המממן פרויקטים של אירוח לא יהיה נוח בדרך כלל עם הלוואות למוסד רפואי.
  • האם למלווה יש איש צוות שתוכל לפגוש וליצור קשר? חלק מהמלווים הקשים פועלים באופן ארצי, אבל אולי תעדיף למצוא אחד שפועל במדינתך באופן מקומי. מלווים קשים רבים ירצו לראות את הנכס שאתה מתכנן לרכוש ממקור ראשון.

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי - נועם פתרונות אשראי

שקול את היתרונות והחסרונות של קבלת הלוואה חיצנוית. הלוואות עם כסף קשה נועדו להיות השקעות לטווח קצר, הנמשכות בדרך כלל 12 חודשים.

האם תוכל לממן מחדש את ההלוואה הזו במסגרת זמן זו?
להלוואות עם כסף קשה יש גם ריביות גבוהות יותר מאשר הלוואות לטווח ארוך; שיעורי הריבית שלהם נעים בדרך כלל בין 12 ל-20 אחוזים. הלוואות בכסף קשה יכללו גם עמלות ועלויות סגירה שחייבים להיות מכוסים על ידי הלווה.

הערך את מסגרת הזמן עבור ההלוואה שלך. הלוואות בכסף קשה בדרך כלל ניתנות הרבה יותר מהר מהלוואות בנקאיות. לרוב הבנקים לוקח יותר זמן בשל הדרישות השונות למידע ותהליך החיתום, אך מלווים פרטיים יכולים בדרך כלל להעניק את ההלוואה תוך שבועיים (אם לא מוקדם יותר).

בדקו זכאות להלוואה: הלוואה דיגיטלית.

אם אתה צריך לממן פרויקט נדל"ן במהירות, אז הלוואת כסף קשה יכולה להיות אופציה טובה עבורך.

הגשת בקשה להלוואת כסף קשה

הצג את הערך הפוטנציאלי של הנכס שברצונך לרכוש. בהלוואת כסף קשה, אתה ממומן על סמך ערך הביטחונות של הנכס, לא ציון האשראי האישי שלך. המשמעות היא שתצטרכו להציג מסמכים כמו תוכניות אדריכליות לנכס, תקציבים מפורטים לבנייה וגיליונות הצעות הקבלן שלכם לתיקונים ושיפוצים. קראו עוד על: האם הלוואת רכב ירוק מתאימה לך?

שימו לב כי אלה יכולים לחול על פרויקטים מסחריים וגם על רוכשי בתים.
הלוואות בכסף קשה ניתנות לפעמים לרוכשי דירה ראשונה, אך הן ניתנות בדרך כלל ליזמים שרוצים לקנות נכס ואז מיד למכור אותו או למחזר אותו. מלווים קשים רוצים לדעת שהנכס והמיקום הם השקעה בטוחה.

היו מוכנים להוכיח את ערך השכונה והנכס המסוים שלכם; מה המחיר של נכסים דומים באזור זה? מה ההיסטוריה של השוק בשכונה זו? מהן התחזיות שלו לצמיחה? אתה צריך להיות נתונים אלה זמינים כדי להציג את המלווים שלך.

בעל היסטוריה כיזם נדל"ן יעזור גם לסיכויים שלך לקבל אישור. הראה למלווים שלך כיצד הצלחת בפרויקטי נדל"ן בעבר.

הלוואות קטנות

הצג תוכנית פיננסית ברורה לפרויקט הבית שלך. מלווים רבים של כסף קשה יממנו 75% מהערך לאחר התיקון של הבית; אתה תהיה אחראי למימון ה-30-40% הנוספים מהעלות הנוספת.

אם יש לך מזומן זה בהישג יד, זה יגדיל את הסיכויים שלך לקבל אישור להלוואה. אם אין לך כסף לכסות את 30-40% הנוספים מערך הבית, ייתכן שהמלווה יטיל עיקול על נכס אחר שבבעלותך.
רוב המלווים יעדיפו שיש לך 30 – 40% מהעלות הנוספת ביד במקום להשתמש בהלוואה אחרת או בכרטיס אשראי כדי לממן את ההפרש.
זה חל בדרך כלל על בתים בודדים, לא על פרויקטים מסחריים גדולים.

הכן תיעוד נוסף. למרות שרוב המלווים מודאגים מהערך של הנכס שאתה רוצה לקנות, הם עשויים גם לבקש את המידע הפיננסי האישי שלך. זה עשוי לכלול מסמכים, עותק עדכני של דוח האשראי שלך, דפי חשבון בנק ופריטים אחרים בהיסטוריית האשראי שלך. אתה צריך להיות מוכן להציג את כל המידע הזה למלווים שלך.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים