כיצד לקבל הלוואה לעסקים קטנים?

כיצד לקבל הלוואה לעסקים קטנים

כיצד לקבל הלוואה לעסקים קטנים?

מחפש הלוואה לעסקים קטנים? יש לך תוכניות לקחת את העסק שלך לשלב הבא ולחזק את הכלכלה הפיננסית של החברה, וכדי לעשות זאת אתה צריך הזרמה של מזומנים. עד כמה אתה מתכונן לחפש מימון זה – וכמה בזהירות אתה מעריך מלווים פוטנציאליים – תהיה השפעה גדולה על סיכויי ההצלחה שלך.

עיין במידע זה כדי לעזור לך להצביע על מלווים פוטנציאליים ולהחליט אם הצעת הלוואה מתאימה לך.

הגדר את התוכנית שלך

המלווים ירצו תחושה ברורה כיצד אתה מתכוון להשתמש בכספים וכיצד תחזיר אותם. לפני הגשת בקשה להלוואה לעסק, ודא שאתה יודע את הדברים הבאים:

המטרה שלך לחיפוש מימון. קיום תוכנית ספציפית עוזר לתקשר למלווים שתשתמש בכסף. היה מוכן להסביר למה ישמשו הכספים – למשל, לשדרוג ציוד, לחיזוק הון חוזר או למימון מחדש של חובות קיימים – יחד עם כמה כסף אתה צריך.

האם אתה יכול לקבל יותר מהלוואה אחת בכל פעם

איך הכסף ירוויח לך כסף. חלק מהמלווים עשויים לרצות לדעת כיצד הכספים שנשאלו יחזקו את העסק שלך כמו גם את יכולת ההחזר שלך. אולי החלפת ציוד מרכזי תאפשר לך להכפיל את התפוקה שלך, או אולי מימון מחדש של חוב יעזור לשפר משמעותית את תזרים המזומנים שלך. מתן תחזיות פיננסיות מציאותיות יכול לעזור לך להבין טוב יותר ולתקשר למלווים כיצד מימון יועיל לחברה שלך.

איך תחזיר. המלווים יבקשו מידע המוכיח את יכולתך להחזיר הלוואה או קו אשראי, כגון המכירות השנתיות שלך, ההוצאות החודשיות ופרטים פיננסיים אישיים. מתן זה יכול לעזור להבטיח למלווים שהעסק שלך מייצר את תזרים המזומנים הנדרש לביצוע תשלומים.

איך זכאים להלוואה לעסקים קטנים

חשוב לעיין בעותק של דוחות האשראי האישיים והעסקיים שלך לפני שאתה מגיש בקשה להלוואה, מכיוון שמלווים רבים שוקלים את שני פרופילי האשראי הללו.

קפטן קרדיט או בנק ישראל מספקות דוחות אישיים; דוחות אשראי כוללים מידע מספקים וספקים המציג את היסטוריית התשלומים; הם כוללים גם מסמכים משפטיים ורישומים ציבוריים אחרים המראים אם עסק אי פעם נכשל בהחזר חוב. דיווחים אישיים חשובים מכיוון שמלווים דורשים פעמים רבות מבעלי עסקים להבטיח הלוואה במקרה שהעסק לא יוכל להחזיר.

לאחר שתבדוק את הדוחות שלך, תקן שגיאות או מידע מיושן על ידי יצירת קשר עם בנק ישראל. נסה לשפר את הציון שלך על ידי בקשת ספקים או ספקים שאינם רשומים לדווח על התשלומים שלך – למרות שחברות מסוימות מספקות מידע זה באופן אוטומטי, רבות אחרות לא. כוונו להחזיר את החוב הקיים ולשמור על יתרות מסתובבות נמוכות, שכן יתרות גבוהות עלולות לפגוע בציון שלכם. אם יש פגמים בדוח האשראי שלך – כגון תשלום בפיגור – ודא שאתה יכול להסביר אותם למלווה.

בדקו זכאות להלוואה: הלוואה דיגיטלית.

אסוף מסמכים פיננסיים

הדרישות של המלווים עשויות להשתנות לגבי התיעוד שהם צריכים מהלווים. בנקים יבקשו בדרך כלל החזרי מס עסקיים ואישיים; הם עשויים גם לסקור מאזנים, דוחות רווח, תחזיות תזרים מזומנים ודוחות כספיים אחרים. מלווים בשוק, שבדרך כלל יש להם תהליך הגשה יעיל יותר, עשויים לדרוש פחות תיעוד.

כדי לנצל את הזמן שלך ביעילות, שאל את המלווה שלך אילו מסמכים הוא יצטרך לעיין.

הלוואות למוגבלים בבנק

בהתאם לסוג המימון שאתה מחפש, ייתכן שתצטרך לשקול העמדת בטחונות. הלוואות בנקאיות מסורתיות דורשות בדרך כלל מהלווים לשעבד נכסים או נכסים אחרים שניתן למכור כדי להחזיר את ההלוואה אם ​​לא ניתן להחזיר את ההלוואה במזומן.

מקורות אשראי אחרים, כגון מלווים בשוק, דורשים בדרך כלל ערבות אישית – הבטחה כתובה להחזר מבעל העסק אם העסק לא ישלם. ערבויות אישיות אינן קשורות לנכס ספציפי, אך הן גורמות לבעל עסק להיות אחראי באופן אישי לעמוד בהתחייבות להלוואה.

 

להבין את עלות ההון

כאשר אתה מעריך מלווים והצעות הלוואות, חשוב לשקול מה יהיו העלויות הכוללות שלך, כולל ריבית וכל עמלות. זה חשוב כדי להבטיח שתשלומים יהיו ניתנים לניהול. גורמים שיש לקחת בחשבון כוללים:

עמלת מוצא. זה דומה לעמלת הפעלה עבור הלוואה. זה עשוי לנוע בין 0.5% ל-7%, תלוי בסוג ההלוואה ובכושר האשראי של הלווה.

קנס תשלום מראש. חלק מחוזי ההלוואות עשויים לציין עמלה שתיגבה עבור תשלום מוקדם מראש. במקרים אחרים, הלווים עלולים לחייב ריבית על כל סכום ההלוואה, גם אם הם משלמים מוקדם.

עמלות איחור בתשלום. יחד עם הידיעה מתי מוערכים קנסות אלו וכמה הם עולים, חשוב להבין את התנאים שבהם ההלוואה עשויה להיחשב כמחדל.

חישוב שיעור האחוז השנתי של ההלוואה בריבית יכול לעזור לך לקבוע את העלויות הכוללות שלך למימון. ה-ריבית כוללת את שיעור הריבית, עמלת המקור ועלויות אחרות. מלווים רבים יחשפו את ה-ריבית שלהם; ישנם גם מחשבונים מקוונים בחינם שיכולים לעזור לך לחשב אותו.

הלוואה בריבית נמוכה

דע מתי תצטרך את הכסף

אם אתם מתכננים לפנות לבנק לצורך מימון כמו הלוואה מסורתית, תצטרכו להגיש בקשה הרבה מראש, שכן תהליך הבקשה והאישור יכול להימשך שבועות ואף חודשים. זה גם יכול להיות יתרון לקיים מערכת יחסים עם בנק לפני שמחפשים מימון, וזה יכול לקחת זמן להתפתח.

אם יש לך מטרה עם ציר זמן ארוך יותר (למשל, קניית בניין או ציוד לטווח ארוך), מסגרת הזמן הארוכה יותר עשויה להיות בר ביצוע.

מקורות אשראי מקוונים, כגון מלווים בשוק, מציעים בדרך כלל תהליך בקשה ואישור מהיר בהרבה. ניתן להעביר את הכספים תוך ימים או שבועות. זה יכול להיות יתרון אם אתה צריך כספים במהירות כדי לנצל הזדמנות אסטרטגית, לענות על צורכי הון חוזר או למחזר חובות לפני עלייה יקרה בריבית. למרות שהסכום שאתה יכול ללוות עשוי להיות לא גבוה כמו במימון בנקאי מסורתי, הגמישות יכולה להציע יתרון משמעותי לחלק מהלווים.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים