כיצד לשלם את החשבונות שלך?

כיצד לשלם את החשבונות שלך

כיצד לשלם את החשבונות שלך?

אם נראה כי תיבת הדואר שלכם נשפכת החוצה מפולת של חשבונות שאינכם יכולים לשלם, עליכם להשתלט על המצב באופן מיידי. למד כיצד לארגן את החשבונות שלך, כיצד לשלם את החשבונות שלך בזמן, וכיצד לתעדף את החשבונות שלך אם אתה מוצא את עצמך בחסר במזומן.

מעקב אחר החשבונות שלך

פתח את החשבונות שלך מיד. אם אתה מקבל עותקי נייר של החשבונות שלך בדואר, פתח אותם מיד. כשאתה בפיגור בשטרות, זה יכול להיות מפתה לא לפתוח אותם. תתנגד לדחף. אין מה להרוויח אם תשאיר את עצמך בחושך.

אפילו אנשים שהגדרתם חיוב ללא נייר ידחו פתיחת חשבונות. עבור הרבה אנשים, זה יכול להיות קל יותר לדחות את ההסתכלות על החשבונות שלהם אם הם לא יכולים לראות אותם מסתובבים בבית. אם זה נשמע לך, עבור מחיוב ללא נייר לחיוב רגיל.

שים את החשבונות שלך באותו מקום. זה אולי נראה כמו קליל, אבל זה לא אומר שכולם עושים את זה. אפילו אנשים שיודעים שהם צריכים לעשות את זה לפעמים לא.

התחייבו לשמור את כל החשבונות שלכם באותו מקום, כך שתגיעו ישירות מתיבת הדואר. נסה משרד ביתי, דלת המקרר או שולחן קפה – רק וודא שזה מקום שבו אתה רואה אותם לעתים קרובות מספיק כדי שלא תשכח.

שלם חשבונות תוך כדי. הדרך הקלה ביותר לעקוב אחר החשבונות היא לשלם אותם כשהם מגיעים. כך, לעולם אינך צריך לדאוג לגבי תשלום חשבונות באיחור, ולעולם אינך צריך לדאוג מהוצאות יתר על דברים לא חיוניים. הכסף שאינך יכול להרשות לעצמך לבזבז כבר הוצא במקום שבו הוא הכרחי ביותר.

הלוואה ברגע

חלק את החשבונות שלך לשתי קטגוריות. גם אם תשלם כל חשבון כפי שהוא מגיע, מדי פעם יהיה חשבון שלא תוכל לשלם מיד. כאשר זה קורה, שים את החשבון באחת משתי קטגוריות: חשבונות המגיעים לפירעון בתחילת החודש, וחשבונות המופיעים באמצע החודש. שלם תחילה את החשבונות המגיעים לפירעון בתחילת החודש, ושלם שנית את החשבונות של אמצע החודש.

בדקו זכאות להלוואה: הלוואה דיגיטלית.

לנהל משא ומתן על תאריכי יעד נוחים יותר. המטרה שלך היא להיות חייב בערך אותו סכום בתחילת החודש ובאמצע החודש.

כמעט כל החברות ינהלו משא ומתן על תאריך יעד נוח יותר אם תבקשו. אז אם פלח אחד של החשבונות שלך גדול בהרבה מהאחר, התקשר לשירות הלקוחות של החברות המתאימות ובקש מהם לשנות את תאריך החיוב שלך.

סמן את היומן שלך.

לסובלים מטכנולוגיה, סמן שני תאריכים בלוח השנה שלך לתשלום חשבונות. כל מועד תשלום חשבונות צריך להגיע קצת לפני שהחשבונות יבואו בפועל. לדוגמה, ב-1 וב-15 בכל חודש, הקדישו שעה לערך גם כדי לבדוק וגם להסדיר את החשבונות שלך. הקפד לקיים את הפגישה הזו עם עצמך.

בדוק אפליקציות או אתרים לתזכורות.

אם אתה מוצא את עצמך זקוק לתזכורת בולטת יותר מאשר ליומן, נסה אפליקציה או אתר שעוקבים אחר הוצאות ותשלומים. כמה תכונות נפוצות כוללות קישור אוטומטי לכרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי, תזכורות כאשר חשבון עומד להתאחר והתרעות כאשר חשבון הבנק שלך מתרוקן. יש הרבה אפליקציות ואתרים מעולים בחוץ.

הלוואה ללא ריבית

תקציב לתשלום החשבונות שלך

צור חשבונות נפרדים לחשבונות ולכספים לפי שיקול דעת. זו אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות תקציב שאתה עומד בו. כל שעליך לעשות הוא לחשב כמה אתה משלם בכל חודש עבור החשבונות הרגילים שלך.

חלק את הסכום הזה במספר הפעמים שאתה מקבל תשלום בכל חודש כדי לקבוע כמה עליך להפקיד בחשבון משלם החשבונות שלך מכל תלוש משכורת.

לאחר כל תקופת תשלום יש להקפיד לבצע את ההפקדות בחשבונות המתאימים.

תקציב עבור חשבונות שאתה לא משלם באופן קבוע. פריטים מסוימים, כמו רישום רכב, מיסים ותשלומי ביטוח מחויבים לעתים קרובות פעם או פעמיים בשנה, במקום לחייב בכל חודש. תקציב גם עבור אלה. פשוט רשום את סך החשבונות הלא רגילים שלך וחלק את המספר הזה ב-12 כדי לקבוע כמה להפריש בכל חודש.

עוד על: איך לתקצב את הכסף שלך?

כדי שלא תתפתו לחסוך בהוצאות לא סדירות, עדיף לשים את הכסף הזה באותו חשבון שבו אתם משתמשים בחשבונות הרגילים שלכם. כך, הכסף נמצא שם כשאתה צריך אותו.
תקציב לפריטים שאולי לא תקנה מדי חודש, כמו ביגוד, כך שתמיד יש לך קצת כסף כשתזדקק לפריטים חדשים.

שמור על חשבון חיסכון במקרה של אסון. זה חשוב מאוד, ורוב המומחים הפיננסיים ממליצים בחום לבנות חיסכון חירום השווה לשלושה עד שישה חודשים של הכנסה הביתה. ברגע שאתה נתפס על חשבונות, זו אמורה להיות יעד החיסכון הראשון שלך. הסכום שאתה צריך להכניס יהיה תלוי בצרכים שלך.

לדוגמה, אם בפוליסת ביטוח הרכב שלך יש השתתפות עצמית של 1,000, אז תמיד שמור לפחות 1,000 בחשבון החירום שלך למקרה שתהיה לך תאונת דרכים.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים