כמה פעמים אתה יכול לאחד חובות?

כמה פעמים אתה יכול לאחד חובות

כמה פעמים אתה יכול לאחד חובות?

אז כמה פעמים אתה יכול לאחד חובות? שימוש באשראי קבוע בריבית נמוכה כדי למחזר יתרות כרטיס אשראי משתנות בריבית גבוהה יכול להיות מהלך פיננסי חכם. נוהג זה, המכונה איחוד חובות, יכול לפשט את הכספים החודשיים שלך, להפוך את התשלומים שלך לצפויים יותר ולחסוך לך כסף בעלות ההלוואה.

אם איחדתם חוב עם הלוואה אישית פעם אחת ואהבתם את התוצאות, אולי אתם תוהים אם אתם מקבלים הלוואה שנייה (או שלישית) לאיחוד חובות. הנה מה שאתה צריך לדעת על קבלת הלוואות לאיחוד חובות מרובות.

מהו איחוד חובות?

איחוד חובות פירושו מימון מחדש של יתרות כרטיסי אשראי, הלוואות קיימות, חובות רפואיים או התחייבויות אחרות להלוואה אחת. אתה יכול להשתמש בהצעת העברת יתרת כרטיס אשראי בריבית אפסית, הלוואת הון עצמי או הלוואה אישית המאפשרת לך להחזיר את החוב שלך בתשלומים חודשיים קבועים. הלוואות רבות לאיחוד חובות מציעות ריבית קבועה ותקופת הלוואה מוגדרת, בדרך כלל שנתיים עד חמש שנים, לאחר מכן החוב שלך מוחזר.

הלוואה מיידית חוץ בנקאית

מהם היתרונות של איחוד חובות לעומת כרטיסי אשראי?

איחוד חובות יכול לפשט את הכספים שלך, להוזיל את עלויות הריבית שלך, להמיר ריביות משתנות בכרטיס אשראי לשיעור קבוע אחד וליצור תוכנית מוגדרת לפירעון חוב.

כרטיסי אשראי הם דרך נוחה לשלם הן עבור מוצרים יומיומיים והן עבור פריטי כרטיסים גדולים, וכאשר יוקר המחיה עולה, כרטיסי אשראי יכולים לעזור לגשר על הפער. עם זאת, חובות כרטיסי אשראי יכולים להצטבר במהירות.

חוב כרטיס אשראי מסתובב יכול להפוך למכריע. אם אתה נושא יתרה, היתרה הזו יכולה לגדול במהירות אם תשתמש בכרטיס שלך לכיסוי הוצאות – וכפי שמרכיבים חיובי ריבית גבוהים. עליית שיעורי הריבית יכולה להגדיל את העלויות שלך עוד יותר, להגדיל את התשלום החודשי שלך ובסופו של דבר להוסיף את החוב שלך.

שימוש בכרטיס אשראי להעברת יתרה כדי להעביר יתרות בריבית גבוהה לכרטיס חדש עם 0% אפר היכרות יכול לחסוך לך את עלות הריבית, אבל להפיק את המרב מהעברת יתרה דורשת את האמצעים והמשמעת כדי לשלם את כל הסכום או את רובו של יתרה זו מבלי להוסיף כל חוב חדש לפני תום שיעור הפתיחה.

בהתאם למגבלת ההשאלה של כרטיס ההעברה וסכומי היתרות שאתה מעביר, אתה עלול לסיים עם ניצול גבוה בכרטיס המבוא. נשיאת יתרה של יותר מ-30% ממגבלת הכרטיס עלולה לפגוע בדירוג האשראי שלך.

איחוד יתרות כרטיסי אשראי מרובות להלוואה אחת בריבית קבועה יכול להפוך את ניהול החוב לפשוט וצפוי יותר. כמה פעמים אתה יכול לאחד חובות? לפעמים זאת השאלה החשובה שמשתנה על היסטוריית אשראי.

הנה כמה מהיתרונות:

  • תשלום חודשי אחד במקום רבים (בהנחה שיש לך רק הלוואה אחת לאיחוד חובות בכל פעם).
  • ריבית קבועה מול ריביות משתנות.
  • ריביות נמוכות יותר, בדרך כלל, ממה שתמצא ברוב כרטיסי האשראי.
  • תשלומים חודשיים קבועים שאינם משתנים לאורך חיי ההלוואה.
  • תקופת פירעון מוגדרת מראש, כך שלחוב שלך יש נקודת קצה מבוססת.
  • על ידי כך שיהיה קל יותר לעמוד בתשלומים החודשיים שלך ולפרע את החוב, איחוד החוב עשוי גם לעזור לך לשמור על האשראי הטוב שלך. תקצוב ותכנון הם צפויים: אתה יודע בדיוק כמה יהיו התשלומים החודשיים שלך וכמה זמן תצטרך לבצע אותם. יתרות נמוכות יותר בכרטיס אשראי פירושה גם ניצול אשראי נמוך יותר, מה שיכול להועיל לציוני האשראי שלך.

האם ניתן לקבל מספר הלוואות לאיחוד חובות?

אתה יכול לקבל יותר מהלוואה אחת לאיחוד חובות בכל פעם, אבל תצטרך לפעול לפי ההנחיות של המלווה שלך. חלק מהלווים מגבילים את מספר ההלוואות שתוכל לקבל בו זמנית, או תוך כמה זמן תוכל להגיש בקשה להלוואה שנייה לאחר קבלת הכספים מההלוואה הראשונה. אם נתקלת בבעיות בביצוע התשלומים שלך בזמן, הדבר עשוי גם להשפיע על הזכאות שלך.

יש מלווים שאינם מגבילים את מספר ההלוואות לאיחוד חובות שתוכל לקבל, אם כי החברים מוגבלים ל-200,000 בסך ההלוואות בבת אחת.

כדי לקבל הלוואה נוספת, תצטרך להיות זכאי. המלווה שלך יכול לעזור לך להבין את האפשרויות שלך. ייתכן ששיעורי הריבית השתנו מאז הגשת בקשה האחרונה להלוואה לאיחוד חובות. ציון האשראי וההכנסה שלך יהיו גם פקטור. קבלת הסמכה מוקדמת עם המלווה שלך יכולה לתת לך את הפרטים שאתה צריך.

תגלה:

  • הריבית שלך
  • לאיזה סכום הלוואה אתה יכול להיות זכאי
  • התשלום החודשי שלך
  • ברגע שאתה יודע את האפשרויות שלך, אתה יכול להחליט עד כמה הלוואה חדשה עשויה להועיל.

הלוואה מיידית עד 10000 שקלים

האם איחוד חובות יותר מפעם אחת הוא רעיון טוב?

אם איחוד חובות עוזר לך לדבוק בתוכנית תשלומים ולנהל את החוב שלך בהצלחה, איחוד יתרות כרטיסי אשראי חדשות בפעם השנייה או השלישית עשוי להיות מושך. אתה תראה את אותם היתרונות שראית עם ההלוואה הראשונה שלך לאיחוד החוב. קראו עוד על: הלוואות לטווח קצר: המדריך המלא.

וכבונוס, תדע למה לצפות בזמן שאתה מנווט בתהליך. אבל האם איחוד חובות הוא רעיון טוב כשאתה עושה זאת יותר מפעם אחת? איחוד חובות יותר מפעם אחת יכול להיות רעיון טוב, אבל אולי כדאי להמשיך בזהירות. הנה למה:

איחוד חובות יכול לפנות את החפיסות לחובות נוספים בכרטיס אשראי.

נניח שמימנת מחדש 10,000  בחוב בכרטיס אשראי להלוואה לאיחוד חובות. זה פיתר את קווי האשראי בכרטיסים שלך, ואיפשר לך לצבור עוד 10,000  ביתרות בכרטיסי אשראי. בעוד שאיחוד יתרות כרטיסי האשראי החדשות הללו להלוואה נוספת יהפוך אותן לניתנות יותר לניהול, החוב שלך אינו פוחת; זה גדל.

איחוד חובות אינו מוביל אוטומטית לסבב חדש של חובות כרטיסי אשראי, כמובן, אך יש לו פוטנציאל לפתוח את הדלת לחוב חדש אם לא תיזהר.

איחוד חובות לא יפתור בעיות כספיות בסיסיות.

העברת יתרות כרטיס האשראי המסתובבות שלך להלוואה בריבית קבועה יכולה לעזור לך לאפס את הכספים שלך. אבל זה לא יפתור בעיות בסיסיות שעלולות לגרום לך להשתמש יתר על המידה באשראי. אם התשלומים החודשיים הם מאבק – על יתרות כרטיסי אשראי או איחוד חובות משולב – אתה עלול להיות בסיכון לפיגור ולפגוע באשראי שלך.

שקול לחזור על צעדיך כדי לראות היכן תוכל לחסל הוצאות, לעמוד בהוצאות החודשיות שלך, להגדיל את ההכנסה שלך ולהתנגד לשימוש באשראי קדימה.

בשורה התחתונה

איחוד חובות אינו משאב בלתי מוגבל. בסופו של דבר, אם צברת יותר מדי חובות או שאתה מתוח מדי, הגישה שלך לכספים חדשים עלולה להיות מוגבלת. עבודה עם המלווה שלך יכולה לעזור לך להבין את האפשרויות שלך, בהתחשב בשיעורי הריבית הנוכחיים, פרופיל האשראי שלך והחוב החדש שהוספת מאז אישור ההלוואה האחרון שלך.

האם איחוד החוב עובד בפעם השנייה? התשובה עשויה להיות תלויה באופן שבו אתה משתמש בו – לא רק באיזו תדירות. איחוד חובות אמור לקדם את המטרות הפיננסיות שלך. איחוד חובות שני (או שלישי) יכול לפשט את הכספים שלך, להגביר את האשראי שלך ולשפר את הבריאות הפיננסית שלך על ידי כך שיעזור לך לבצע תשלומים בזמן, להפחית את עלויות הריבית שלך ולהקטין בהתמדה את החוב שלך. אם זה מקדם אותך לעבר יעדים אלה, הלוואה אישית חדשה לאיחוד חובות יכולה להיות שווה לשקול. האם קיבלתם את המידע שרציתם על כמה פעמים אתה יכול לאחד חובות?

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים