כיצד לבחור את כרטיס האשראי הטוב ביותר עבורך?

כיצד לבחור את כרטיס האשראי

כיצד לבחור את כרטיס האשראי הטוב ביותר עבורך: 4 שלבים פשוטים

אם אתה מכיר את האפשרויות שלך ושואל את השאלות הנכונות, תוכל למצוא את ההתאמה הטובה ביותר להרגלי ההוצאות שלך ולמטרותיך. אז כיצד לבחור את כרטיס האשראי?

מציאת כרטיס האשראי הטוב ביותר היא חלק אמנות, חלק מדע.

אין כרטיס אשראי אחד טוב יותר מכל האחרים בכל הקטגוריות – או עבור כל האנשים. אבל על ידי הבנת האפשרויות שלך ושאלת השאלות הנכונות, תוכל למצוא את הכרטיס המתאים ביותר להרגלי ההוצאות ולמצב האשראי שלך.

בצע את ארבעת השלבים הבאים כדי למצוא את כרטיס האשראי הטוב ביותר עבורך.

1. בדוק את האשראי שלך

גלה לאילו הצעות כרטיסי אשראי אתה עשוי להיות זכאי על ידי בדיקת ניקוד האשראי שלך. ככל שהניקוד שלך טוב יותר, כך גדל הסיכוי שלך לקבל אישור לכרטיסים עם הטבות טובות יותר. בין הדרכים לבדוק את הציון שלך:

מנפיקי כרטיסי אשראי רבים מעניקים לבעלי הכרטיס ציוני BDI בחינם.

שלוש לשכות האשראי הגדולות כאל, ישראכרט, מקס מוכרות ציוני אשראי.

אם המספר אינו מה שציפית, בדוק את דוחות האשראי שלך כדי לראות מה גורם לבעיה. לאחר מכן תוכל להתחיל למצוא דרכים לשפר אותו, משינוי הרגלי ההוצאות שלך ועד ערעור על שגיאה בדוחות שלך, אם תצטרך. החוק של בנק ישראל מקנה לך עותק חינם אחד של דוח האשראי שלך מכל אחת משלוש הלשכות הגדולות כל 12 חודשים. קבל את הדוחות בחינם באתר בנק ישראל או בקפטן קרדיט.

הלוואת בלון

2. זהה איזה סוג כרטיס אשראי אתה צריך

ישנם שלושה סוגים כלליים של כרטיסי אשראי:

כרטיסים שעוזרים לך לשפר את האשראי שלך כאשר הוא מוגבל או פגום.

כרטיסים שחוסכים לך כסף בריבית.

הכרטיס הטוב ביותר עבורך הוא אחד עם תכונות שנועדו לענות על הצרכים הספציפיים שלך. אם אתה לא נוסע הרבה, למשל, אז כרטיס הנסיעות הטוב בעולם לא יעשה לך הרבה טוב.

עוד על: כיצד לשפר את האשראי במהירות?

אם אתה רוצה לבנות מחדש אשראי: כרטיס אשראי סטודנט או מאובטח

כרטיסי אשראי לסטודנטים, כרטיסים לא מאובטחים המיועדים לסטודנטים חדשים בתחום האשראי, קל יותר לזכות בהם מאשר סוגים אחרים של כרטיסי אשראי. כך גם כרטיסי אשראי מאובטחים, שבדרך כלל דורשים פיקדון של 200 דולר או יותר. ההפקדה שלך מוחזרת לך כאשר החשבון משודרג או נסגר במצב ניהול תקין.

אם אתה רוצה לחסוך בריבית: ריבית נמוכה, 0% ריבית או כרטיס העברת יתרה.
כרטיס עם 0% ריבית ראשוני וריבית נמוכה מתמשכת יכול להיות התאמה טובה עבורך אם אתה מתכנן להשתמש בכרטיס האשראי שלך במקרה של חירום, או אם יש לך הכנסה לא סדירה ואתה נושא יתרה מעת לעת. הצעת העברת יתרה יכולה לעזור לך לשלם חוב בריבית גבוהה ללא ריבית. זכור כי הצעות אלו עשויות להיות קשה יותר למצוא אם יש לך אשראי ממוצע או גרוע.

אם אתה רוצה לזכות בפרסים: תגמולים, נסיעות או החזר מזומן

כרטיס אשראי מתגמל הוא התאמה טובה עבורך אם אתה משלם את יתרתך במלואה מדי חודש ולעולם לא תגרור ריבית. לכרטיסים האלה יש בדרך כלל רווחי רווח גבוהים יותר, אבל מציעים בונוסים גדולים יותר לרישום ומעניקים לך נקודות, מיילים או מזומן בחזרה על כל שקל שאתה מוציא.

3. צמצם את הבחירות שלך על ידי שאילת השאלות הנכונות

בקר בכלי השוואת כרטיסי האשראי של בנק ישראל וחפש את סוג כרטיס האשראי שאתה מחפש, סינון תוצאות לפי ציון האשראי וההוצאה החודשית שלך. כשאתה עובר על הבחירות המובילות, שקול את השאלות האלה.

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי - נועם פתרונות אשראי

עבור כרטיסי אשראי סטודנטים ומאובטחים:

האם הכרטיס הזה יעזור לי לבנות את האשראי שלי? חפש כרטיס שמדווח על תשלומי כרטיס האשראי שלך לשלוש לשכות האשראי הגדולות. כרטיסים מאובטחים רבים אינם עושים זאת.

כמה עולה לפתוח חשבון כולל העמלה השנתית? התגמולים בכרטיסים אלה בדרך כלל אינם גבוהים מספיק כדי להצדיק עמלה שנתית. אלא אם כן יש לך אשראי גרוע מאוד, סביר להניח שתוכל להימנע מהוצאה זו. עבור כרטיסים מאובטחים, ככל שהפיקדון נמוך יותר, כך ייטב, אם כי מסגרת האשראי שלך עשויה להיות קשורה ישירות לכמות ההפקדה שתבצע.

האם אוכל לסיים את הלימודים לכרטיס טוב יותר מאוחר יותר? בחר כרטיס שיאפשר לך לבנות את האשראי שלך ולשדרג לכרטיס עם תנאים תחרותיים יותר. זה מקל על השארת הכרטיס שלך פתוח יותר, ומעלה את הגיל הממוצע של החשבונות שלך בטווח הארוך.

בדקו זכאות להלוואה: הלוואה דיגיטלית.

עבור ריבית נמוכה, 0% או כרטיסי העברת יתרה:

כמה זמן היא תקופת האפריל של 0%, ומהו האפריל הריבית השוטפת? חפש כרטיס שנותן לך מספיק זמן לשלם את החוב ללא ריבית. אם אתה מתכנן לשאת יתרות על פני מספר שנים, שקול כרטיס אשראי עם ריבית שוטפת נמוכה.

מהי מדיניות העברת היתרה של הכרטיס? אם אתה מבצע העברת יתרה, חפש את עמלות העברת היתרה של הכרטיס. גלה אילו סוגי חוב אתה יכול להעביר והאם יש מגבלה לכמה אתה יכול לעבור. שים לב ש-ריבית להעברת היתרה בכרטיס עשוי להיות שונה מה-ריבית לרכישה.

האם הכרטיס מציע תגמולים? אם אתה מחפש רק כמה חודשים של 0% ריבית – אולי במקום בונוס הרשמה – אולי תוכל למצוא כרטיס שמחלק גם תגמולים מתמשכים נדיבים.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים