מהי העברת יתרה, והאם עלי לעשות אחת?

מהי העברת יתרה

מהי העברת יתרה, והאם עלי לעשות אחת?

העברת יתרה מאפשרת לך להעביר חוב מחשבון אחד לאחר. למה לעשות אחד? מכיוון שהעברת חוב בריבית גבוהה לכרטיס אשראי עם 0% ריביץ יכול להיות חסכון גדול בכסף.

העברת יתרה היא סוג של עסקה בכרטיס אשראי שבה החוב מועבר מחשבון אחד לאחר. עבור אלה המחזירים חוב בריבית גבוהה, מהלך כזה יכול לחסוך כסף רציני בהוצאות הריבית אם נעשה בצורה אסטרטגית. לדוגמה, חוב שהועבר לכרטיס אשראי עם הצעת ריבית היכרות של 0% בהעברות יתרה עשוי להיות משוחרר ללא ריבית.

עם זאת, העברות יתרות מגיעות עם עלויות ומגבלות מסוימות. בדרך כלל, תצטרך לשלם עמלת העברה של יתרה – בדרך כלל 3% עד 5% מסך ההעברה. ואם המגבלה של כרטיס העברת היתרה שלך נמוכה, ייתכן שלא תוכל להעביר את היתרה המלאה שלך.

הלוואה ברגע

כיצד פועלות העברות יתרות

למרות שהתהליך המדויק להעברת יתרות יכול להשתנות מאוד, הנה הצעדים שאתה בדרך כלל צריך לנקוט כשאתה עובד עם מנפיקים גדולים:

1. הגש בקשה לכרטיס עם הצעת היכרות של 0% ריבית בהעברות יתרה או השתמש בהצעה בכרטיס שכבר יש לך. כדי להיות זכאי להצעות הטובות ביותר, אתה בדרך כלל צריך לקבל אשראי טוב או מצוין (בדרך כלל, ציוני BDI של לפחות 690). חשוב לזכור: העברות מאותו מנפיק בדרך כלל אינן מותרות.

2. התחל את העברת היתרה. אם אתה עושה זאת באינטרנט או בטלפון, תצטרך לספק מידע על החוב שאתה מעוניין להעביר, כגון שם המנפיק, סכום החוב ופרטי החשבון.

לפעמים, העברות יתרות יכולות להתבצע גם באמצעות בדיקות נוחות, או שמנפיקי הצ'קים שולחים לך בדואר. עם זאת, לפני השימוש באחד, קרא את התנאים כדי לברר אם זה ייחשב כהעברת יתרה ומה תהיה שיעור הריבית שלך.

3. המתן עד שההעברה תעבור. לאחר אישור העברת היתרה, שעשוי להימשך שבועיים או יותר, המנפיק בדרך כלל ישלם את החשבון הישן שלך ישירות. היתרה הישנה הזו – בתוספת עמלת העברת היתרה – תופיע בחשבון החדש שלך.

בדקו זכאות להלוואה: הלוואה דיגיטלית.

4. שלם את היתרה. כאשר יתרה זו מתווספת לכרטיס החדש, אתה תהיה אחראי לביצוע תשלומים חודשיים בחשבון זה. ואם תשלם אותו במהלך תקופת ההקדמה של 0% ריבית, למשל, תוכל לחסוך חבילה.

כרטיסי העברת יתרה טובים

המטרה של העברת יתרה היא חיסכון בכסף, אז אתה רוצה לבחור כרטיס שיעזור לך למזער את העלויות שלך. כרטיס האשראי האידיאלי להעברת יתרה מגיע עם שלושה אפסים גדולים:

מבצע היכרות של 0% ריבית להעברות יתרה.

הלוואה מיידית אונליין

עמלת העברת יתרה של $0 (או דרך להימנע מתשלום עמלה כזו).

עם כרטיס כזה, את יכולה לשלם את החוב שלך בלי להוציא אגורה על ריבית ועמלות. כרטיסים ללא דמי העברה הם נדירים בימינו, עם זאת, כך שסביר להניח שתמצא רק שניים מתוך שלושה. ובכל זאת, כרטיס ללא עמלה שנתית והצעת היכרות של 0% על העברות יתרה הוא בעל ערך רב. חיובי הריבית מסתכמים במהירות ולעתים קרובות הם הרבה יותר יקרים מעמלה חד פעמית של 3% עד 5%.

הערה חשובה: הצעות של 0% ריבית חלות רק על רכישות. כדי לחסוך כסף בעת מעבר חוב, תזדקקי לאחד עם קידום מבוא של 0% ריבית בהעברות יתרה. ודא שהכרטיס שאתה מבקש מציע זה.

עוד על: 4 טיפים להשתלטות על הכספים שלך.

אם אתה יכול להצליח לשלם את היתרה תוך שלושה חודשים או מוקדם יותר, או שאינך יכול להיות זכאי להצעה טובה של 0% ריבית, פירעון החוב שלך מהר ככל האפשר עשוי להיות האפשרות הטובה והחסכונית ביותר. ואם אתה רוצה גבול גבוה יותר ולא אכפת לך לשלם קצת ריבית, הלוואה אישית יכולה להיות התאמה טובה; אתה יכול להעפיל מראש לאחד כדי לראות כמה אתה יכול ללוות ואיזו ריבית אתה יכול לקבל לפני קבלת הצעה.

אבל באופן כללי, העברת יתרה היא הבחירה הכי שווה אם אתה צריך חודשים כדי לשלם חובות בריבית גבוהה ויש לך אשראי מספיק טוב כדי לזכות בכרטיס עם 0% ריבית  היכרות על העברות יתרה. כרטיס כזה יכול לחסוך לך הרבה ריבית, ולתת לך יתרון בעת תשלום היתרות שלך.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים