מחשבון הלוואה לרכב

מחשבון הלוואה לרכב

מחשבון הלוואה לרכב

איך לקבל הלוואת רכב? שימוש במחשבון הלוואה לרכב או הלוואה חוץ בנקאית בשנת 2022 נהיה פשוט מאוד. בין אם אתם אוהבים מכוניות ספורט נוצצות או מיניוואנים פרקטיים, קניות מכוניות יכולות להרגיש כמו התחלה חדשה.

הבעיה היא שרוב האנשים לא יכולים להרשות לעצמם לשלם מכיסם. אז איך אתה בוחן אפשרויות להלוואות לרכב כדי לעזור להפוך את החלומות הממונעים שלך למציאות?

הבנת כל אפשרויות המימון שלך וכיצד תוכל לקבל את המרב עבור הכסף שלך תחסוך לך כאבי ראש – וחובות – בהמשך הדרך.

מחשבון הלוואת רכב מעריך את התשלומים החודשיים, הריבית הכוללת והעלות הכוללת של המכונית בהתבסס על מחיר המכונית, תקופת ההלוואה ושיעור הריבית. השתמש במחשבון כדי להשוות כיצד תנאי הלוואה ושיעורי ריבית שונים עשויים להשפיע על התשלומים החודשיים שלך כדי למצוא בסופו של דבר הלוואת רכב שמתאימה לתקציב שלך.

בדקו זכאות להלוואה: הלוואה דיגיטלית.

כיצד להשתמש במחשבון הלוואות רכב
להלן הסבר על כל קלט במחשבון הלוואות הרכב.

  • מחיר רכב: המחיר הכולל שתשלמו עבור הרכב. כדי להעריך זאת, קחו את מחיר המדבקה והורידו כל חיסכון מהמשא ומתן. ייתכן שיהיה עליך לכלול גם עמלות נוספות.
  • תקופת ההלוואה: הזמן, נמדד בחודשים, שעליך לשלם את ההלוואה לרכב. ככל שתקופת ההלוואה ארוכה יותר, בסופו של דבר תשלם יותר ריבית. תנאי הלוואת רכב הם בדרך כלל במרווחים של 12 חודשים.
  • טרייד-אין: ערך הטרייד-אין של המכונית הנוכחית שלך.
  • מקדמה: הסכום שאתה משלם מראש למכונית בעת הרכישה.
  • הנחה במזומן: הנחה שניתנת על ידי היצרן הנוכה ממחיר רכישת הרכב.
  • ריבית: האחוז שאתה משלם כדי ללוות כסף עבור המכונית. אם קיבלת אישור מראש להלוואה והציעה לך ריבית, הזן את האחוז הזה. הריבית להלוואות לרכב מושפעת מדירוג האשראי.

שימו לב שהתוצאות של מחשבון הלוואות רכב הן אומדן בלבד ואינן כוללות מיסים ממלכתיים ומקומיים, דמי רישום או עמלות תיעוד. כדי לקבל תמונה מלאה יותר של מה שתשלם עבור מכונית חדשה, פנה לסוכנות שלך לקבלת מידע על עמלות נוספות.

איך לקבל הלוואת רכב
אז איך אתה מקבל הלוואת רכב כדי לעזור להפוך את החלומות הממונעים שלך למציאות?

לאורך תהליך המימון, זכור שאתה קונה שני מוצרים שונים: המכונית וההלוואה לרכב. לפני שתדרוך לסוכנות, תקדיש את הזמן לשקול את כל האפשרויות שלך כדי שתרגיש בטוח ב-100 אחוז שהשקעה במכונית חדשה היא ההחלטה הטובה ביותר לבריאותך הכלכלית בכללותה. לאחר שתהיה מוכן, השתמש בשלבים הבאים כדי לקבל הלוואת רכב.

בדקו זכאות להלוואה: הלוואה דיגיטלית.

 

1. הגדר תקציב להלוואה לרכב שלך

אם אין לך תקציב חודשי, זה הזמן ליצור אחד. העריכו את כל תשלומי החוב החודשיים שיש לכם כרגע – כגון שכר דירה, הלוואות לסטודנטים וחשבונות כרטיסי אשראי – ואז חשבו כמה תוכלו להרשות לעצמכם בתשלום חודשי לרכב.

חישובי תשלום המכונית שלך צריכים לכלול לא רק את הסכום ששולם בחזרה למלווה, אלא גם דמי דלק, ביטוח ותחזוקה. אם מצאתם מספר שלא יתאים להכנסה שלכם, שקול לחסוך עבור מקדמה גדולה יותר כדי שלא תצטרכו לקחת הלוואה גדולה לרכב.

2. בדוק את ציון האשראי שלך
בקש עותק של דוח האשראי החינמי שלך כדי לקבוע כיצד הציון שלך ישפיע על תהליך קניית ההלוואה. כאשר מחלקים את התעריפים הטובים ביותר, המלווים מחפשים ציון של 760 ומעלה ויתנו לך עסקה טובה יותר ככל שהציון שלך גבוה יותר. היסטוריית התשלומים, יחס החוב להכנסה וההיסטוריה של קווי האשראי שלך כולם משפיעים על המספר התלת ספרתי הקסום הזה.

התחל על ידי תיקון כל אי דיוקים שאתה מוצא בדוח שלך שגוררים את הציון שלך למטה. בתוך חודש או חודשיים, אתה אמור לראות את הטעויות הוסרו, מה שעלול לגרום למספר שלך לעלות. אם אינך ממהר לרכוש את המכונית, עבוד על העלאת הציון שלך כדי לעזור לך לקבל הלוואות נוחות יותר כשיגיע הזמן להגיש בקשה. איך זה עובד מחשבון הלוואה מידיית?

אם אין לך זמן או יכולת להעלות את ניקוד האשראי שלך לפני רכישת המכונית, אתה יכול למצוא שותף לחתום על ההלוואה. שקול לבקש מהורה, חבר או בן משפחה עם ציון טוב לחתום במשותף. חשוב לזכור שהחותם השותף אחראי להחזיר את ההלוואה אם ​​אינכם מסוגלים לבצע את התשלומים החודשיים, וציון האשראי של שניכם ושל החותם השותף יושפע מתשלומים מאוחרים או החמצים.

 

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי - loan4me

3. חקור את אפשרויות ההלוואה האוטומטית שלך
ישנן שתי דרכים עיקריות לקבל הלוואת רכב: הלוואה ישירה ומימון סוחרים. לאחר בחירת הרכב שברצונך לקנות, שקול איזו אפשרות הכי הגיונית עבורך.

הלוואה ישירה
הלוואה ישירה כרוכה בקבלת הלוואה מבנק, איגוד אשראי או מלווה מקוון. תסכימו על גובה ההלוואה וחיוב המימון, או הריבית, שתשלם על ההלוואה. כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם לגבי קבלת הלוואות ישירות:

  • בנקים מציעים לעתים קרובות ריביות תחרותיות, אך הם בלעדיים יותר לגבי מי הם מציעים הלוואה. סביר יותר שתצטרכו לקבל ציון אשראי טוב או מצוין כדי לקבל הלוואה רצויה מבנק. בדרך כלל לא צריך להיות חבר בבנק כדי להגיש בקשה להלוואה לרכב או לקבל אישור מראש.
  • לאיגודי אשראי עשויים להיות תהליך קל יותר להגיש בקשה להלוואה ושיעורי ריבית נמוכים יותר.

שימוש במחשבון הלוואה לרכב זה חשוב מאוד לפני הגשת בקשה להלוואה.

אישור מראש עשוי לתת לך יותר כוח מיקוח עם סוכנות מאשר אם היית נכנס ללא תוכנית מימון. ייתכן שתוכל גם לחפש את העסקאות הטובות ביותר מכיוון שמלווים מתחרים על העסק שלך. זכור, רק בגלל שאתה מקבל אישור מראש ממלווה לא אומר שאתה צריך לקחת את ההצעה שלו.

5. ניהול משא ומתן על הצעות להלוואות לרכב שימוש במחשבון הלוואה לרכב
לאחר שמצאת מלווה שברצונך לממן את הלוואת הרכב שלך, שקול לנהל משא ומתן על העסקה הסופית. זה כולל:

אורך ההלוואה: בדרך כלל, הלוואה קצרה יותר תהיה בעלת תשלומים חודשיים גבוהים יותר אך ריביות נמוכות יותר. הלוואה ארוכה יותר תהיה בעלת תשלומים חודשיים קטנים יותר וריביות גבוהות יותר.

קראו עוד על: הלוואה מהירה במזומן.

ריבית: בהתאם להצעות האישור מראש שלך, ייתכן שתוכל לנהל משא ומתן על ריבית נמוכה יותר. המשמעות היא שתשלם למלווה פחות כדי ללוות את הכסף לאורך ההלוואה.
תוספות נוספות: אחריות מורחבת או ביטוח נוסף יכולים להעלות את העלות הכוללת של ההלוואה.
מבצעים מיוחדים או הנחות: אם אתה מקבל את ההלוואה שלך דרך סוכנות, השתמש בתהליך המשא ומתן כדי לשאול על הנחות של יצרן שיכולות להביא לך מחיר נמוך יותר על המכונית, ובכך להפחית את כמות הכסף שאתה צריך ללוות.

6. סגור את העסקה על הלוואת הרכב שלך

לפני הנסיעה אל השקיעה, הקפד לקשור את כל הקצוות הרופפים שעלולים להשפיע על הלוואת הרכב שלך. לפי חוק הלוואות, המלווים נדרשים לספק לך מידע חשוב על ההסכם שלך כדי שתוכל לוודא שכל התנאים תואמים למה שדיברת עליו.

חתום על כל הניירת לפני שאתה לוקח את המכונית החדשה הביתה, וודא שיש לך מספר דרכים ליצור קשר עם המלווה שלך אם אי פעם יהיו לך שאלות כלשהן.

7. בצע תשלומים להלוואה אוטומטית בזמן

לבסוף, הקפד לבצע את תשלומי הלוואת הרכב שלך בזמן. בין אם אתה מבצע תשלומים חודשיים באינטרנט או בדואר, הם יידונו במהלך תהליך המשא ומתן. עליך לבצע תשלומים בזמן מדי חודש כדי למנוע עמלות איחור חמורות או שליטה בסט הגלגלים החדש שלך. סביר להניח שתוכל להגדיר תשלומים אוטומטיים כדי להבטיח שהם מקבלים תשלום בזמן.

אם אתה חושב שאולי איחרת בתשלום, פנה מיד למלווה שלך כדי לדון באפשרות להתאים את תוכנית התשלומים שלך. אמנם רוב התנאים המקוריים שאתה מנהל משא ומתן יישארו כפי הנראה, אך ייתכן שתוכל לבצע תשלום מאוחר. אבל אם אתה בעקביות מחדל בתשלומים שלך, המלווה רשאי להחזיר את המכונית שלך, למכור אותה ולהשתמש בכסף כדי לשלם את החוב הנותר שלך.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים