מימון שיפוץ בית בתקופת החגים

מימון שיפוץ בית בתקופת החגים

מימון שיפוץ בית בתקופת החגים

החגים הם תקופה מרגשת בשנה, בה מבלים הרבה זמן בבית. אבל יחד עם כל העידוד, תמיד יש סיכוי לבלתי צפוי. על פי ההערכות, קישוטי חג גורמים בממוצע ל-790 שריפות במבנה בתים מדי שנה, וכתוצאה מכך כ-13 מיליון שקל בנזקים ישירים לרכוש.

בין אם אתם זקוקים לתיקוני חירום או שדרוג מטבח נחוץ, הלוואות אישיות יכולות להיות דרך מצוינת לממן את שיפוצי הבית הללו. הלוואות אישיות כוללות ריביות נמוכות יותר ומגבלות אשראי גבוהות יותר ממוצרי אשראי אחרים, תנאי החזר ארוכים יותר, תהליך הגשה מהיר ומימון מהיר.

שיעורים פיננסיים

מימון שיפוץ בית באמצעות הלוואות אישיות

פרויקטים של שיפוץ בית יכולים לעלות בין 25,000 ל-45,000 שקל – וזה בקצה הנמוך. בהתאם לגודל הבית שלך, האזור שבו אתה גר והיקף השיפוצים שאתה רוצה לבצע, אתה יכול להוציא למעלה מ-76,000 שקלים.

בעוד מזומן מחיסכון היה הבחירה המובילה למימון עבור פרויקטים לשיפור הבית בשנת 2022, לא כולם יכולים להרשות לעצמם לשלם עבור ההוצאות הללו מכיסו. זה כאשר לקיחת הלוואה אישית יכולה להועיל.

הלוואות אישיות בדרך כלל בעלות ריבית קבועה ותנאי החזר הנעים בין שנה ל-10 שנים. בהתאם למלווה, אתה יכול לקחת הלוואה בסכום נמוך של 1,000 או עד 200,000. להלוואות אישיות יש גם ריביות נמוכות יותר ממוצרי אשראי לא מובטחים אחרים, כמו כרטיסי אשראי, מה שהופך אותם לאופציה פחות יקרה.

בדקו זכאות להלוואה מיידית: הלוואה דיגיטלית.

קבלת אישור להלוואה אישית היא גם קלה יותר מאשר נטילת הלוואת הון עצמי או מימון מחזר מזומן, בנוסף אינך צריך לשים את הבית שלך על הקו כדי לקבל את זה. גם המימון הוא בדרך כלל הרבה יותר מהיר. חלק מהמלווים אפילו מציעים מימון באותו יום, מה שהופך אותם לאופציה אידיאלית לתיקוני בית חירום או אם אתה נמצא בדדליין קצר.

תיקון בית נופש

החגים הם תקופה מרגשת בשנה, אבל הם יכולים לבוא גם עם קצת כאוס קשור אליהם. שריפה היא הסוג הנפוץ ביותר של נזקי רכוש במהלך חופשת הסתיו והחורף.

עלות ממוצעת לתיקון נזקי שריפה לפי מדינה

שיקום נזקי שריפה הוא אחד מהסוגים היקרים ביותר של שיפוצים בתים שכן מדובר בתהליך רב שלבים. זה כרוך בניקוי חומר שרוף, סילוק פיח ועשן, תברואה של כל חדר שנפגע ובנייה.

בהתאם לנזק, שיקום שריפה יכול לעלות בין 20,500 ל-50,000, כאשר עלות שיקום השריפה הממוצעת היא 11,900.

אפשרויות מימון אחרות

בין אם אתה צריך לתקן או לשפץ את הבית שלך, הלוואות אישיות הן אפשרות מצוינת למימון עלויות אלו, אבל הן לא האופציה היחידה שלך. להלן דרכים נוספות בהן תוכל לשלם עבור שיפוץ הבית.

מזומן אאוט: אפשרות זו כוללת החלפת המשכנתא הקיימת במשכנתא גדולה יותר, מה שמאפשר לך לקחת הביתה את ההפרש (ההון העצמי שלך). מכיוון ש-מזומן הוא סוג של הלוואה מאובטחת, הריבית נוטה להיות די נמוכה. עם זאת, בחירה באפשרות זו פירושה שאתה עשוי לשלם יותר על ריבית לאורך זמן, שלא לדבר על כך שקבלת הכספים עשויה להימשך שבועות, וכרוכה בכך הרבה ניירת.

כרטיסי אשראי: בכרטיסי אשראי תוכלו לקבל את הכסף מיד ולהלוות כראות עיניכם. החיסרון העיקרי של מימון שיפוץ בית באמצעות כרטיס אשראי הוא שהסכום שאתה יכול ללוות הוא בדרך כלל מוגבל, והם יכולים לשאת ריביות גבוהות. לפי נתוני הפד, לכרטיסי אשראי יש כיום ריבית ממוצעת של 18.43 אחוזים, בעוד שללוואות אישיות יש ריבית ממוצעת של 10.16 אחוז.

הלוואה אישית

הון עצמי של הבית: מכיוון שהם משתמשים בבית שלך כבטוחה, הלוואות להון בית נוטות להיות בעלות ריבית נמוכה בהרבה מהלוואות אישיות, ואתה יכול ללוות סכומים גדולים יותר. הם משכנתא שנייה על הבית שלך, כך שאם אתה מפגר בתשלומים שלך, הדברים עלולים להיעדר. חוץ מזה, קבלת אישור להלוואת הון לבית הוא תהליך של שבועות, וזה משהו שכדאי לזכור אם אתה צריך את הכספים מהר.

עוד על: ציון אשראי ממוצע עבור הלוואות חוץ בנקאיות.

הלוואות לשיפוץ בית: הלוואות אלו הן סוג של הלוואה אישית. ההבדל העיקרי הוא שהלוואות לשיפוץ בית מציעות בדרך כלל תנאי החזר ארוכים יותר וסכומים גבוהים יותר מאשר הלוואות אישיות מסורתיות. אבל, כמו הלוואות לא מובטחות אחרות, החיסרון העיקרי הוא שאתה יכול להבטיח את התנאים והריביות הטובים ביותר רק אם יש לך אשראי מצוין.

שמור: שימוש בחסכונות שלך כדי לשלם עבור שיפוץ עשוי להיות הגיוני אם יש לך ביצת קן משמעותית. אחרי הכל, לא תשלמו ריבית על הכסף ששימש ולא תצטרכו לחכות למלווה שיחלק את הכספים. החיסרון העיקרי הוא שחיסכון כל כך הרבה עלול לקחת הרבה זמן. דלדול הכספים שלך עלול גם להותיר אותך גרוע יותר מבחינה כלכלית אם אין לך מספיק כסף לשלם עבור מצב חירום.

כיצד לקבל הלוואה עם אשראי גרוע

כמו במוצרי אשראי אחרים, אשראי מצוין יכול לעזור לך להבטיח את התנאים והריביות הטובים ביותר בעת לקיחת הלוואה אישית.

אם יש לך אשראי פחות מכוכב, הגשת בקשה עם חותם שותף יכולה לשפר את הסיכויים שלך להבטיח הלוואה אישית עם ריבית טובה. אפשרות נוספת היא להגיש בקשה להלוואה אישית מובטחת, המשתמשת במכונית שלך או בכל נכס אחר כבטוחה. אבל אם אף אחת מהן לא קיימת, ייתכן שעדיין תוכל להבטיח תעריף טוב על ידי עבודה עם מלווה המציע הלוואות אישיות עבור אשראי גרוע.

אבל בכל אפשרות שתבחר, הדבר החשוב ביותר הוא שתוכל לעמוד בחשבונך החודשי מבלי לסכן את הביטחון הכלכלי שלך.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים