ציון אשראי ממוצע עבור הלוואות חוץ בנקאיות

ציון אשראי ממוצע עבור הלוואות חוץ בנקאיות-

ציון אשראי ממוצע עבור הלוואות חוץ בנקאיות

ציון האשראי ממוצע עבור הלוואות חוץ בנקאיות של BDI בישראל הוא כיום 716, על פי נתונים עדכניים של BDI. ממוצע זה נמצא במגמת עלייה מאז תחילת מגיפת COVID 19 והמשיך לעלות ככל שהכלכלה מתאוששת מהמגיפה. כשהישראלים רבים ביצעו פחות רכישות בתחילת המגיפה.

השימוש בכרטיסי אשראי ירד וציוני האשראי עלו. כעת, כשהישראלים מתאוששים מההשפעות הכספיות של COVID, ציוני האשראי ממשיכים לעלות.

כדי להיות זכאים להלוואה אישית, לווים בדרך כלל צריכים ציון אשראי מינימלי של 610 עד 640. עם זאת, הסיכויים שלך לקבל הלוואה בריבית נמוכה גבוהים בהרבה אם יש לך ציון אשראי "טוב" או "מצוין" של 690 ומעל. ציון האשראי הממוצע הנוכחי של מבקש הלוואה מהירה מאושרת הוא 741.

לאחר שתקבל את כספי ההלוואה, אתה מתחיל לבצע תשלומים חודשיים על ההלוואה, בתוספת ריבית, לאורך תקופת החזר מוגדרת. הלוואות מיידיות יכולות לשמש לכל מטרה, אך הן משמשות לרוב לאיחוד חובות ולמחזר כרטיסי אשראי.

הלוואה מיידית ללא כרטיס אשראי

בדקו זכאות להלוואה דיגיטלית: הלוואה דיגיטלית.

שימוש בהלוואה בריבית נמוכה לאיחוד חובות מאפשר לך לשלב מספר חובות עומדים להלוואה אחת. המשמעות היא שעליך לשלם רק עמלה חודשית אחת עם ריבית אחת עקבית, בניגוד להתמודדות עם מספר מלווים בו זמנית.

איחוד חובות יכול לעזור ללווים לשמור על התשלומים החודשיים שלהם. זה עשוי לחסוך לך כסף בטווח הארוך על ידי שילוב כל החוב שלך תחת ריבית אחת. איחוד חובות יכול גם לשפר את ציון האשראי שלך, במיוחד כאשר אתה מאחד חובות כרטיס אשראי עומדים. איחוד חוב כרטיס האשראי שלך עם הלוואה מאפשר לך להוריד את שיעור ניצול האשראי שלך, מה שמשפר את האשראי שלך באופן כללי.

עוד מאמר על: קבלת הלוואה קטנה לא חייבת להיות טרחה גדולה.

בעוד איחוד חובות ומימון מחדש של כרטיסי אשראי הם השימושים הנפוצים ביותר בהלוואה לרכב, שימושים פוטנציאליים אחרים כוללים שיפוץ בית, רכישות גדולות, חשבונות רפואיים, הוצאות חתונה וכו'.

כיצד הלוואות משפיעות על ניקוד האשראי?

לקיחת הלוואה מכל סוג תהיה השפעה שלילית קלה מיידית על ניקוד האשראי שלך מכיוון שאתה לוקח על עצמך יותר חובות. עם זאת, אם אתה משתמש בהלוואה כדי לאחד חובות או למחזר, סביר להניח שתוכל לשפר את ציון האשראי שלך באופן משמעותי לאורך זמן. בנוסף, ביצוע תשלומים קבועים בזמן על ההלוואה שלך יעזור לך לשפר את ציון האשראי שלך לאורך זמן.

איזה ניקוד אשראי צריך כדי לקבל הלוואה?

ציון האשראי שלך חשוב ביותר בכל הנוגע לזכאות לקבלת הלוואה וכן מהי הריבית שאתה מקבל.

כאשר מלווים מעריכים את בקשת ההלוואה שלך, הם רוצים לראות שיש לך היסטוריה של פירעון החוב שלך. מכיוון שדירוג האשראי שלך הוא האינדיקטור העיקרי להיסטוריית החובות וההחזרים שלך, הוא מהווה גורם מפתח בקביעה אם תהיה זכאי להלוואה וכמה ריבית תצטרך לשלם.

מערכת ניקוד האשראי הנפוצה ביותר היא BDI, עם ציונים הנעים בין 300 ל-850. ציון האשראי שלך ב-BDI נקבע על סמך היסטוריית התשלומים שלך, סך כל החובות, אורך היסטוריית האשראי שלך, תמהיל האשראי שלך וכל חוב חדש שאתה. לקחתי על עצמי. היסטוריית התשלומים שוקלת בצורה הכבדה ביותר בקביעת ציון האשראי שלך, יחד עם סך החוב הקיים שלך.

הלוואות ללא כרטיס אשראי  - נועם פתרונות אשראי

בדרך כלל, לווים צריכים ציון אשראי של לפחות 610 עד 640 כדי אפילו להיות זכאים להלוואה. כדי להיות זכאי לריבית הנמוכה ביותר של מלווה, לווים בדרך כלל צריכים ציון של לפחות 690.

שיקולי אשראי בעת קבלת הלוואה חוץ בנקאית

בעת הגשת בקשה להלוואה אישית, התחל בבדיקת ניקוד האשראי שלך ודוחות האשראי שלך. לדעת בדיוק היכן אתה עומד יעזור לך לקבוע טוב יותר לאילו תעריפים תהיו זכאים עם כל מלווה נתון.

לפני שאתם בוחרים מלווה, חפשו את שיעורי ההלוואה הטובים ביותר. כדאי גם לקרוא את האותיות הקטנות עבור מלווים בודדים כדי להבטיח שאתה יודע בדיוק למה אתה נרשם ואם תצטרך לשלם עמלות נוספות. הקפד לחשב כמה יהיו התשלומים החודשיים שלך לפני התחייבות להלוואה.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

בשורה התחתונה

לפני שלוקחים הלוואה חוץ בנקאית, ודאו שאתם יודעים מה ניקוד האשראי שלכם בנוסף להבנה ברורה של התמונה הפיננסית שלכם. שקול את שיעור הריבית שאתה עשוי להיות זכאי לה, השווה את דרישות המלווה והתנאים, וחשב כמה יהיו התשלומים החודשיים שלך.

כדי למזער את הנזק לניקוד האשראי שלך, הגש בקשה עם מספר מלווים באותו פרק זמן. עברו היטב על תנאי ההלוואה לפני נטילת ההלוואה באופן רשמי.

בעוד שדירוג האשראי הממוצע של בקשת הלוואה מקובלת הוא גבוה למדי ועומד על 741, בדרך כלל אתה יכול להיות זכאי להלוואה עם ציון של 610 ומעלה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עליך לעבוד על בניית האשראי שלך לפני שאתה לוקח על עצמך יותר חובות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים