קבלת הלוואה קטנה לא חייבת להיות טרחה גדולה

קבלת הלוואה קטנה לא חייבת להיות טרחה גדולה

קבלת הלוואה קטנה לא חייבת להיות טרחה גדולה

קבלת הלוואה קטנה נועדה להציע לאנשים פרטיים הלוואות משתלמות עם תנאי החזר סבירים, קבלת הלוואה קטנה היא הלוואה בסכום קבוע בסכום חד פעמי ממלווה ללווה, המוחזרת לאורך זמן עם ריבית. קבלת הלוואה קטנה בדרך כלל בעלות קרן של עד מ-200,000 שקל, תקופות החזר קצרות יותר וריביות קבועות. הלוואה קטנה יכולה לעזור לך לחסוך כסף בריבית כאשר אתה לא צריך סכום גדול.

רוב המוסדות הפיננסיים הגדולים יותר התרחקו מהקצה הקטן של שוק ההלוואות. עם זאת, יש עדיין אפשרויות מצוינות אם אתה צריך הלוואה קטנה. אתה יכול לנסות איגוד אשראי אם אתה צריך 50000 או פחות, אבל מלווים מקוונים הם אידיאליים אם אתה מחפש יותר הלוואה מהירה.

למה משמשות הלוואות אישיות קטנות?

הלוואה אישית קטנה היא אידיאלית כאשר אתה צריך כסף מיידי. אתה צריך מחקר כדי למצוא מלווה עם התעריפים, תנאי ההלוואה והעמלות הטובות ביותר עבור המצב שלך. חלק מהמלווים שמים גם מגבלות על מידת הקטנה של הלוואה.

ניתן להשתמש בהלוואות קטנות כמעט מכל סיבה, אלא אם המלווה מצהיר במפורש ששימוש מסוים אסור. בגלל זה, אנשים משתמשים לעתים קרובות בהלוואות קטנות לדברים כמו:

  • תיקוני רכב
  • איחוד חובות
  • הוצאות רפואיות
  • הוצאות בלתי צפויות
  • חופשות
  • חתונות

כיצד לחשב ריבית הלוואה

הלוואה יכולה להיות אידיאלית אם אתה צריך מזומן ואין לך זמן לחסוך או לתקצב משהו.

היכן ניתן לקבל הלוואה קטנה?

הלוואות אישיות קטנות זמינות מכמה סוגי מלווים.

בנקים גדולים

חלק מהבנקים מציעים הלוואות של כ-200,000 שקל ודורשים תשלום עמלקבלת הלוואה קטנהת טיפול. הלוואות בשקל קטן מבנקים גדולים מבוססות על ההכנסה וציון האשראי של הלווה. שיעורי הריבית ישתנו בהתאם לכישוריך. אם כבר יש לך מערכת יחסים עם בנק, ייתכן שגם אתה זכאי לשיעורי ריבית טובים יותר.

בדקו זכאות להלוואה: הלוואה דיגיטלית.

מקצוען

בנק עשוי לתת לך יותר זמן להחזר.

הלוואות בסכום קטן עשויות להיות פחות נפוצות בבנקים גדולים.

איגודי אשראי

איגודי אשראי מציעים הלוואות בסכומים קטנים עוד יותר, הנמוכים עד כ-50000 שקל. הלוואות אלו מגיעות לרוב עם ריביות נמוכות יותר ותנאים טובים יותר מהבנקים הגדולים. עם זאת, כדי לקבל הלוואה לאיגוד אשראי, בדרך כלל תידרש להיות חבר. חברים קיימים עשויים להיות מסוגלים להשתמש בהפקדות שלהם באיגוד האשראי כדי לזרז את תהליך האישור.

עוד על: פנסיה להלוואות בטחונות.

הלוואה קטנה

אם אתה צריך 50000 או פחות, זו עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר עבור תעריפים נמוכים.

הלוואות יום המשכורת

הלוואות ליום התשלום מציעות מקדמות קטנות וקצרות טווח במזומן בתמורה לגישה לחשבון הפיקדון של הלווה באמצעות המחאה לאחר תאריך או אישור כספים אלקטרוניים. מלווים בתשלום לא יבדקו את ציון האשראי שלך ולעתים קרובות מספקים כספים תוך פחות משעה.

היזהר בעת השימוש בהלוואות אלה, שכן שיעורי הריבית גבוהים בהרבה מכל מקום אחר – לפעמים 1,000 ומעלה – וההחזר יידרש בסכום חד פעמי. לווים רבים מתקשים להחזיר הלוואות מסוג זה ונקלעים לחובות.

הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית

איך לנהל את החוב בזמן מיתון

עם מיתון פוטנציאלי בפתח ואמריקאים רבים נאבקים לכסות את ההוצאות החודשיות, זה יכול להיות קשה להחליט אם להתמקד בבניית החסכונות שלך או לנסות לשלם חובות בריבית גבוהה לפני שהכלכלה תהיה יותר לא יציבה.

התשובה תלויה ביציבות הפיננסית הנוכחית שלך. אם אתה בטוח מבחינה כלכלית ויש לך חיסכון חירום, עליך לתת עדיפות לפרעון חובות בריבית גבוהה. זה נכון במיוחד אם יש לך הלוואה או קו אשראי בריבית משתנה.

אם אתה מתקשה להסתדר או שאין לך הכנסה יציבה או קרן חירום, סביר להניח שעדיף להתמקד בחיסכון. אתה עדיין צריך לשלם את התשלומים המינימליים על החובות שלך כדי להימנע מפגיעה באשראי שלך וצבירת עמלות, אבל הקמת קרן חירום חשובה בסופו של דבר יותר מאשר פירעון חוב.

כדי לעזור לך להתכונן לכל מה שהכלכלה תביא, יש לנו כמה טיפים.

הערך את התקציב שלך מתוך מחשבה על מיתון

כאשר התחזית הכלכלית נראית חיובית, אנשים רבים חיים אותה בראש התקציב שלהם. אבל כמו שהדברים נראים עכשיו, כנראה שאנחנו צריכים להדק את הארנק.

עברו על התקציב שלכם לפי קטגוריה. אם יש לך משהו שאתה יכול להיפרד ממנו עכשיו – כמו עודף שירות סטרימינג או מנוי לחדר כושר שאתה משתמש בו לעתים רחוקות – תבטל את זה.

עם זאת, אל תעצור שם. ערכו רשימה של מקומות שבהם תוכלו להקטין במידת הצורך. האם אתה קונה במכולת הנחמדה יותר באזור שלך? האם קיבלת דלק במשאבה הנוחה-אך-יקרה יותר? סמן מקומות שבהם אתה יכול לחתוך אם הדברים מתקשים. הידיעה שאתה יכול להתאים את התקציב שלך מעניקה לך שני דברים: תוכנית פעולה והשקט הנפשי שמגיע איתה.

עברו לדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים