3 סיבות שעכשיו קשה יותר לקבל הלוואות לרכב

3 סיבות שעכשיו קשה יותר לקבל הלוואות לרכב

3 סיבות שעכשיו קשה יותר לקבל הלוואות לרכב

אם אתה צריך להחליף את המכונית שלך, או לקנות את המכונית הראשונה שלך, ייתכן שאין לך מספיק כסף בחשבון החיסכון שלך כדי לרכוש רכב על הסף. וזה מובן – במיוחד כשמחירי המכוניות כל כך גבוהים בימינו. אך למרבה הצער, אתה עשוי לגלות שקל יותר לומר מאשר לעשות קבלת הלוואת רכב.

היה קשה יותר לקבל הלוואות לרכב ביולי מאשר בחודש יוני, על פי מדד זמינות האשראי של בנק ישראל. והלוואות לרכב היה קשה יותר לקבל השנה מאז האישורים הגיעו לשיא באפריל. הנה כמה מהסיבות מאחורי המגמה הזו.

1. ההלוואות התהדקו

בין אם אתה מקבל משכנתא, הלוואה אישית או הלוואת רכב, המלווים יכולים לבחור להחמיר את הסטנדרטים והדרישות שלהם כראות עיניהם. בימים אלה, מומחים רבים מזהירים מפני מיתון כלכלי מתקרב, כך שחלק מלווי רכב עשויים להיות נוטים יותר להמשיך בזהירות. אחרי הכל, הדבר האחרון שמלווה רוצה הוא לתת הלוואה שהלווה לא יוכל לעמוד בקצב שלה.

2. שיעורי הריבית גבוהים יותר

בנק ישראל מיישם העלאות ריבית בניסיון להאט את קצב האינפלציה. ככזה, ההלוואות התייקרו עבור הצרכנים – לא רק בתחום הלוואות רכב, אלא גם עבור מוצרי הלוואות אחרים, כמו הלוואות ביתיות והלוואות משכנתא.

מכיוון שהריבית גבוהה יותר עבור הלוואות לרכב, הם מייקרים את ההלוואות הללו. וזה בתורו דוחף חלק מהצרכנים לקטגוריה של אי יכולת לעמוד בתשלומים החודשיים שיבואו עם הלוואת רכב.

בדקו זכאות להלוואה: הלוואה דיגיטלית.

3. מחירי רכב גבוהים יותר מובילים לדרישות מקדמה גבוהות יותר

מחירי הרכב זינקו השנה בשל היצע מוגבל הנובע ממחסור גדול בשבבים.

זה מאתגר מספיק בפני עצמו, וזה גם הפעיל לחץ על שוק המכוניות המשומשות, מה שמקשה על צרכנים הזקוקים למכונית להשיג עסקה.

אבל מכיוון שמחירי הרכב גבוהים יותר, המלווים דורשים מקדמה גדולה יותר. ויש אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם להכין אותם. אם אתה בסירה הזו, אתה עלול להתקשה לקבל הלוואת רכב.

אלו 3 סיבות שעכשיו קשה יותר לקבל הלוואות לרכב.

 

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי - loan4me

כיצד להגדיל את הסיכוי לקבל הלוואת רכב

בעוד שהלוואות לרכב עשויות להיות קשה יותר לזכות בהן, זה לא אומר שהכל אבוד. למעשה, יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה שלך.

ראשית, עבדו על שיפור ניקוד האשראי שלכם. ככל שמספר זה גבוה יותר, כך הלווה תציג את עצמך פחות מסוכן.

קראו עוד על: כיצד למחזר הלוואת רכב?

לאחר מכן, תכנן לעשות קניות. לא רק שזה עשוי לעזור לך למצוא מלווה שאומר שכן, אלא שזה עשוי גם לגרום לריבית נמוכה יותר על הלוואת הרכב שלך.

לבסוף, עשה את חלקך כדי לחסוך מקדמה הגונה עבור רכב. התרוצצות צדדית יכולה להיות הכרטיס שלך לסימון התיבה הזו.

היה קשה יותר לקבל הלוואות לרכב, אבל חלק מהלווים מקבלים אותן. ועם האסטרטגיה הנכונה, אתה יכול להיות אחד מהם.

ההלוואות האישיות הטובות ביותר של loan4me לשנת 2022

צוות המומחים שלנו יבדוק את האותיות הקטנות כדי למצוא את ההלוואות האישיות המובחרות שמציעות תעריפים תחרותיים ועמלות נמוכות. התחל על ידי סקירת ההלוואות האישיות הטובות ביותר.

צפו בדף הבית: הלוואות מיידיות.

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

עוד מאמרים